Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Wrestling Scores for Saturday, December 4, 2021

Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Rochester John Marshall 36
Rochester Century 26
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
GMLOS 60
Simley JV 33
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Simley JV 39
White Bear Lake 33
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
St. Francis 52
Woodbury 39
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
St. Francis 56
GMLOS 24
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Blaine 56
White Bear Lake 24
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Anoka 46
St. Francis 29
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Anoka 59
Blaine 5
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Anoka 75
Simley JV 3
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Blaine 54
Woodbury 24
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
White Bear Lake 46
Two Rivers 33
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
GMLOS 66
Two Rivers 12
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Two Rivers 38
Woodbury 46
Final
Time: 7:00 PM
@New Prague
St. Peter 72
Austin 6
Final
Time: 7:00 PM
@New Prague
St. Peter 68
East Ridge 4
Final
Time: 7:00 PM
@New Prague
Austin 25
East Ridge 24
Final
Time: 7:00 PM
@New Prague
St. Peter 27
New Prague 40
Final
Time: 7:00 PM
@New Prague
East Ridge 0
New Prague 80
Final
Time: 7:00 PM
@New Prague
Austin 12
New Prague 69
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
Pembina County North ND 54
Mahnomen/Waubun 27
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
LaMoure ND 54
Mahnomen/Waubun 30
Final
Time: 7:00 PM
Mahnomen/Waubun 42
Hillsboro ND 36
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
Mahnomen/Waubun 72
Grafton ND 12
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
Dilworth-Glyndon-Felton 42
Pembina County North ND 34
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
Dilworth-Glyndon-Felton 45
New York Mills 24
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
Crookston 37
New York Mills 36
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
Crookston 42
Dilworth-Glyndon-Felton 36
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
LaMoure ND 42
Crookston 36
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
Central Cass ND 40
New York Mills 39
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
Central Cass ND 42
Crookston 39
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
New York Mills 57
Grafton ND 15
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
Dilworth-Glyndon-Felton 42
Central Cass ND 36
Final
Time: 7:00 PM
New York Mills 49
Hillsboro ND 26
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
Crookston 48
Grafton ND 18
Final
Time: 7:00 PM
@Hillsboro ND
Central Cass ND 54
Mahnomen/Waubun 30
Final
Time: 7:00 PM
Dilworth-Glyndon-Felton 51
Hillsboro ND 26
Final
Time: 7:00 PM
@Glenwood CIty WI
Spooner IA 33
Triton 24
Final
Time: 7:00 PM
@Glenwood CIty WI
Triton 48
Somerset WI 12
Final
Time: 7:00 PM
@Glenwood CIty WI
Clear Lake IA 48
Triton 24
Final
Time: 7:00 PM
@Glenwood CIty WI
Bloomer WI 37
Triton 18
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Rochester John Marshall 0
Rochester Mayo 76
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Rochester Century 9
Rochester Mayo 72
Final
Time: 7:00 PM
West Sioux IA 215
West Hancock IA 172
Central Lyon IA 165 ½
Okoboji IA 154
Estherville IA 100
Graettinger-Trail IA 100
Bishop Heelan IA 82 ½
Sioux Central IA 77 ½
Garner-Hayfield-Ventura IA 75 ½
North Union IA 72
Fulda/Murray County Central 63 ½
Sibley-Ocheyeden IA 41
Final
Time: 7:00 PM
@Mandan
Rapid City Stevens SD 368 ½
Bismarck ND 325
Pierre SD 321 ½
Sturgis SD 313 ½
Bismarck Legacy ND 200 ½
Bismarck Century ND 176
Bismarck St Mary's ND 175
West Fargo ND 174 ½
Hettinger ND 163
Killdeer ND 123
Mandan ND 86
Moorhead 72 ½
Turtle Mountain ND 31
Final
Time: 7:00 PM
@Flandreau SD
Madison SD 187 ½
Howard SD 138
Deuel SD 121
Elk Point-Jefferson SD 111
Red Rock Central 108
Sioux Valley SD 107 ½
Springfield 69
Flandreau SD 68
Luverne 61 ½
Garretson SD 57
Chester SD 22
Viborg-Hurley SD 19
Final
Time: 7:00 PM
@Faribault
Stillwater Area 219 ½
Owatonna 186 ½
Northfield 151 ½
St. Thomas Academy 141 ½
Tri-City United 137 ½
Faribault 135
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson 81
Sauk Rapids-Rice 49
Kasson-Mantorville JV 26
Final
Time: 7:00 PM
@Ellsworth
Cadott WI 219
Mora 188
Prior Lake 186 ½
Northwestern WI 169
Dover-Eyota 155 ½
Eau Claire Regis WI 151
New Richmond WI 138
Ellsworth WI 110
Spring Valley WI 70
Prescott WI 23
Final
Time: 7:00 PM
@Dell Rapids SD
Canton SD 182 ½
Parker SD 180
McCook Central SD 150 ½
Bon Homme SD 124 ½
Adrian Area 87
Dell Rapids SD 72
Tri-Valley SD 50 ½
Hamlin SD 49
Dakota Valley SD 19
Final
Time: 7:00 PM
@Coralville IA
Liberty IL 419 ½
Waverly-Shell Rock IA 372
Mount Carmel IL 352 ½
Simley 252
Kasson-Mantorville 240 ½
Albert Lea Area 220 ½
Apple Valley 154
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
Hastings 76
North Branch 3
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
Hastings 39
Princeton 30
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
Princeton 52
Coon Rapids 15
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
North Branch 19
Coon Rapids 57
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
Annandale-Maple Lake 38
Princeton 33
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
Annandale-Maple Lake 54
Coon Rapids 29
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
Annandale-Maple Lake 69
North Branch 10
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
Hastings 41
Annandale-Maple Lake 35
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Kenyon-Wanamingo 51
New Richland-H-E-G 25
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Cambridge-Isanti 60
New Richland-H-E-G 21
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Cambridge-Isanti 56
Chisago Lakes Area 18
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Kenyon-Wanamingo 60
Chisago Lakes Area 24
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
New Richland-H-E-G 33
Chisago Lakes Area 36
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Cambridge-Isanti 43
Kenyon-Wanamingo 27
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Foley 38
Kenyon-Wanamingo 31
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Foley 69
Chisago Lakes Area 9
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Foley 60
New Richland-H-E-G 13
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
Foley 40
Cambridge-Isanti 33
Final
Time: 7:00 PM
@Blue Earth
Fairmont/Martin County West 201 ½
Lake Mills IA 140 ½
Blue Earth Area 103
Mankato East 86
WEM/JWP 74
Madelia/Truman/Martin Luther 14
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
Cannon Falls 45
St. Charles 27
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
Caledonia 57
St. Charles 18
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
Caledonia 54
Cannon Falls 12
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
Caledonia 51
Westfield 30
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
Westfield 40
Cannon Falls 39
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
Westfield 51
St. Charles 24
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Stewartville 64
Rochester John Marshall 15
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Stewartville 64
Rochester Century 10
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Mounds View 70
Rochester John Marshall 10
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Mounds View 53
Stewartville 12
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Mounds View 43
Rochester Mayo 20
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Stewartville 17
Rochester Mayo 49
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Mounds View 84
Rochester Century 0
Final
Time: 7:00 PM
@Rush City
Virginia Area 181
Mille Lacs 176 ½
Deer River 173
Rush City/Braham 148
Ogilvie 131 ½
Luck WI 112
Rice Lake WI 103
Proctor/Hermantown 87 ½
Crosby-Ironton 39
Brooklyn Center/Concordia Acad 20
Final
Time: 7:00 PM
@Watertown SD
Tea SD 45
Canby 33
Final
Time: 7:00 PM
@Watertown SD
Aberdeen SD 46
Canby 33
Final
Time: 7:00 PM
@Watertown SD
Canby 54
Yankton SD 21
Final
Time: 7:00 PM
@Watertown SD
Mitchell SD 59
Canby 23
Final
Time: 7:00 PM
Lisbon ND 232 ½
Brookings SD 191
West Fargo Sheyenne ND 155
Frazee 153
Wahpeton ND 127
Sisseton SD 123
Border West 117
Grand Forks Central ND 115
Ottertail Central 101
Fargo North ND 61 ½
Kindred ND 55
Final
Time: 7:00 PM
@St. Michael-Albertville
St. Michael-Albertville 238 ½
Waconia 227
Forest Lake 133
St. Cloud Tech 129
Perham 126 ½
St. Croix Falls WI 119 ½
Elk River 87
Centennial 53
Orono 44
Rockford 13
Final