Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat - Dec 02 | 7:00 PM |
Delano
214
Mound Westonka 172 ½ Irondale/Spring Lake Park 149 Hopkins 118 North Branch 113 Zimmerman 90 ½ Fridley 71 ½ Champlin Park 68 ½ North St. Paul 51 St. Paul Washington 44 Tartan 35 ½ Richfield 23 |
F | Fridley | |||
Thu - Dec 07 | 7:00 PM | 6AA | vs Becker | L 72-6 F | North Branch | ||
Thu - Dec 07 | 7:00 PM | 8AAA | vs Monticello | L 45-21 F | North Branch | ||
Sat - Dec 09 | 7:00 PM |
South St. Paul
158
Eastview 148 ½ Big Lake 110 ½ Eagan 109 ½ Bismarck Legacy 100 ½ Blaine 96 St. Thomas Academy 88 ½ MAHACA 84 ½ St. Paul Highland Park 75 Maple Grove 71 Hopkins 68 Lake City 61 ½ Champlin Park 46 North Branch 37 ½ Tartan 32 St. Croix Lutheran 17 Benilde-St. Margaret's 12 |
F | Maple Grove | |||
Thu - Dec 14 | 7:00 PM | 4AA | vs St. Croix Lutheran | W 57-15 F | North Branch | ||
Thu - Dec 14 | 7:00 PM | 4AA | vs Mahtomedi | W 63-9 F | North Branch | ||
Fri - Dec 15 | 7:00 PM |
St. Croix Falls WI
551
Glenwood City WI 487 ½ Luck WI 325 ½ Spooner WI 318 Clear Lake WI 306 Chippewa Falls WI 254 ½ North Branch 252 Ladysmith WI 251 Ashland WI 250 ½ Woodbury 232 Prescott WI 192 Turtle Lake WI 171 Somerset WI 129 Spring Valley WI 122 |
F | ||||
Wed - Dec 20 | 7:00 PM | 3AAA | at East Ridge | W 47-12 F | East Ridge | ||
Wed - Dec 20 | 7:00 PM | 4AAA | Irondale/Spring Lake Park | L 42-33 F | East Ridge | ||
Wed - Dec 20 | 7:00 PM | 4AA | St. Paul Harding | L 47-28 F | East Ridge | ||
Thu - Jan 04 | 7:00 PM | 7AAA | at St. Francis | L 45-24 F | St. Francis | ||
Thu - Jan 04 | 7:00 PM | 6AA | Big Lake | L 47-30 F | St. Francis | ||
Thu - Jan 11 | 7:00 PM | 4AA | vs St. Paul Washington | W 54-21 F | North Branch | ||
Sat - Jan 13 | 7:00 PM |
Ogilvie
192 ½
Chisago Lakes Area 153 WEM/JWP 140 Hopkins 127 ½ North Branch 116 ½ Roseville 116 St. Paul Humboldt 87 ½ Benilde-St. Margaret's 85 Brooklyn Center/Concordia Acad 72 St. Paul Highland Park 66 Cretin-Derham Hall 65 ½ St. Paul Johnson 52 St. Croix Lutheran 51 Columbia Heights 10 St. Paul Como Park 8 |
F | St. Croix Lutheran | |||
Fri - Jan 19 | 7:00 PM | 6AA | at Zimmerman | W 40-33 F | Zimmerman | ||
Fri - Jan 19 | 7:00 PM | 7AAA | Cambridge-Isanti | L 70-3 F | Zimmerman | ||
Sat - Jan 20 | 7:00 PM |
Pine City/Hinckley-Finlayson
695
St. Croix Falls WI 201 ½ Totino-Grace 193 ½ Hudson WI 187 ½ Cumberland WI 182 ½ Glenwood City WI 116 River Falls WI 110 ½ Baldwin-Woodville WI 108 ½ Princeton 89 Ogilvie 74 Osceola WI 69 Somerset WI 63 North Branch 46 ½ Northwestern WI 42 Chetek-Weyerhaeuser WI 38 Turtle Lake WI 38 Cameron WI 37 Cornell WI 30 Boyceville WI 25 Prescott WI 22 Flambeau WI 19 |
F | ||||
Thu - Jan 25 | 7:00 PM | 6AA | at Spectrum | W 48-30 F | Spectrum | ||
Thu - Jan 25 | 7:00 PM | 5AA | Columbia Heights | W 69-6 F | Spectrum | ||
Thu - Jan 25 | 7:00 PM | 7A | Ogilvie | L 44-24 F | Spectrum | ||
Fri - Jan 26 | 7:00 PM |
Little Falls
224
Rush City/Braham 179 ½ Delano 158 ½ Fridley 133 ½ North Branch 126 Edina 86 ½ St. Paul Washington 57 Sartell-St. Stephen 54 ½ Boyceville WI |
F | North Branch | |||
Wed - Jan 31 | 7:00 PM | 4AA | Chisago Lakes Area | W 39-36 F | Princeton | ||
Wed - Jan 31 | 7:00 PM | 6AA | at Princeton | L 50-24 F | Princeton | ||
Tue - Feb 06 | 7:00 PM | 7AA | vs Proctor/Hermantown | W 49-23 F | North Branch | ||
Tue - Feb 06 | 7:00 PM | 7AA | vs Pine City/Hinckley-Finlayson | W 43-20 F | North Branch |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat - Feb 17 | 10:00 AM | 7AA | Proctor/Hermantown | W 48-30 F | Mora | ||
Sat - Feb 17 | 11:00 AM | 7AA | Pierz | L 71-3 F | Mora |