High School Wrestling Scores for Thursday, February 2, 2023

Time: 7:00 PM
@Frazee
Fosston/Bagley 24
Frazee 67
Final
Time: 7:00 PM
@Goodhue
Plainview-Elgin-Millville 58
Lakeville South 18
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Prairie
Hudson WI 38
Eden Prairie 32
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Prairie
Hudson WI 55
Chaska/Chanhassen 18
Final
Time: 7:00 PM
@Frazee
Minnewaska Area 27
Frazee 53
Final
Time: 7:00 PM
@Frazee
Minnewaska Area 51
Park Rapids Area 24
Final
Time: 7:00 PM
@Isle
Milaca/Faith Christian 48
Mille Lacs 25
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
Elk River 45
Minnetonka 32
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
Elk River 49
Hopkins 27
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
Delano 54
Hopkins 18
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Prairie
Osseo 21
Eden Prairie 48
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Center
Minneapolis Henry 46
Columbia Heights 12
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Center
Columbia Heights 12
Brooklyn Center/Concordia Acad 54
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Center
Minneapolis Henry 33
Brooklyn Center/Concordia Acad 42
Final
Time: 7:00 PM
@Cass Lake
Deer River 60
Crosby-Ironton 12
Final
Time: 7:00 PM
@Blackduck
Crosby-Ironton 36
Blackduck/Cass Lake-Bena 30
Final
Time: 7:00 PM
@Blackduck
Deer River 63
Blackduck/Cass Lake-Bena 6
Final
Time: 7:00 PM
@Alexandria
Detroit Lakes 35
MAHACA 30
Final
Time: 7:00 PM
@Alexandria
Detroit Lakes 30
Alexandria 35
Final
Time: 7:00 PM
@Alexandria
MAHACA 39
Alexandria 37
Final
Time: 7:00 PM
@Caledonia
FCLMC 6
Caledonia 68
Final
Time: 7:00 PM
@Caledonia
Dover-Eyota 28
Caledonia 34
Final
Time: 7:00 PM
@Caledonia
Dover-Eyota 74
FCLMC 3
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Eagan 44
Ellsworth WI 25
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Eagan 6
Hastings 68
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Ellsworth WI 48
East Ridge 28
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
East Ridge 0
Hastings 80
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Ellsworth WI 9
Hastings 66
Final
Time: 7:00 PM
@Wayzata
Maple Grove 43
Edina 34
Final
Time: 7:00 PM
@Wayzata
Edina 3
Simley 75
Final
Time: 7:00 PM
@Wayzata
Edina 15
Wayzata 57
Final
Time: 7:00 PM
@Wayzata
Maple Grove 9
Wayzata 72
Final
Time: 7:00 PM
@Wayzata
Simley 51
Wayzata 13
Final
Time: 7:00 PM
@Lakeville North
Stillwater Area 54
Farmington 18
Final
Time: 7:00 PM
@Lakeville North
Farmington 45
Lakeville North 30
Final
Time: 7:00 PM
@Lakeville North
Stillwater Area 61
Lakeville North 15
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Sauk Centre/Melrose 27
Pequot Lakes/Pine River-Backus 48
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Fergus Falls 12
Pequot Lakes/Pine River-Backus 69
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Sauk Centre/Melrose 50
Fergus Falls 24
Final
Time: 7:00 PM
@Frazee
Minnewaska Area 47
Fosston/Bagley 27
Final
Time: 7:00 PM
@New York Mills
Mahnomen/Waubun 18
New York Mills 66
Final
Time: 7:00 PM
@Frazee
Park Rapids Area 24
Frazee 51
Final
Time: 7:00 PM
@Aitkin
Grand Rapids 39
Aitkin 33
Final
Time: 7:00 PM
@Crookston
Badger/Greenbush-Middle River 46
Roseau 30
Final
Time: 7:00 PM
@Crookston
Badger/Greenbush-Middle River 22
Crookston 57
Final
Time: 7:00 PM
@Crookston
Roseau 12
Crookston 63
Final
Time: 7:00 PM
@Rockford
Howard Lake-Waverly-Winsted 60
Ogilvie 13
Final
Time: 7:00 PM
@Rockford
Howard Lake-Waverly-Winsted 72
Rockford 6
Final
Time: 7:00 PM
@Rockford
Ogilvie 47
Rockford 33
Final
Time: 7:00 PM
@Lake City
Kasson-Mantorville 75
Lake City 0
Final
Time: 7:00 PM
@Mapleton
Kenyon-Wanamingo 49
Maple River/United South Central 17
Final
Time: 7:00 PM
@Lewiston
Wabasha-Kellogg 42
La Crescent-Hokah 26
Final
Time: 7:00 PM
@Lewiston
Wabasha-Kellogg 18
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson 63
Final
Time: 7:00 PM
@Pine City
Little Falls 60
Pine City/Hinckley-Finlayson 12
Final
Time: 7:00 PM
@Pine City
Proctor/Hermantown 30
Pine City/Hinckley-Finlayson 51
Final
Time: 7:00 PM
@Pine City
Little Falls 77
Proctor/Hermantown 6
Final
Time: 7:00 PM
@Pine City
Little Falls 48
Rush City/Braham 25
Final
Time: 7:00 PM
@Pine City
Rush City/Braham 46
Pine City/Hinckley-Finlayson 31
Final
Time: 7:00 PM
@New York Mills
Ottertail Central 43
Mahnomen/Waubun 42
Final
Time: 7:00 PM
@New York Mills
Ottertail Central 6
New York Mills 78
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester John Marshall
Mankato East 42
Rochester John Marshall 39
Final
Time: 7:00 PM
@Minneapolis Washburn
Minneapolis North 39
Minneapolis Washburn 35
Final
Time: 7:00 PM
@Minneapolis Washburn
Minneapolis South 18
Minneapolis Washburn 58
Final
Time: 7:00 PM
@Minneapolis Washburn
Minneapolis North 46
Minneapolis South 12
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Mound Westonka 63
Zimmerman 12
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Mound Westonka 33
Monticello 39
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Zimmerman 15
Monticello 60
Final
Time: 7:00 PM
@Glencoe
St. Peter 39
New London-Spicer 25
Final
Time: 7:00 PM
@Glencoe
St. Peter 53
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie 13
Final
Time: 7:00 PM
@Prior Lake
New Prague 21
Prior Lake 54
Final
Time: 7:00 PM
@Pine Island
Chatfield 66
Stewartville 12
Final
Time: 7:00 PM
@Pine Island
Chatfield 73
Pine Island 6
Final
Time: 7:00 PM
@Pine Island
Stewartville 23
Pine Island 46
Final
Time: 7:00 PM
@Albert Lea
Owatonna 27
Albert Lea Area 44
Time: 7:00 PM
@Brainerd
Rocori 47
Sauk Rapids-Rice 8
Final
Time: 7:00 PM
@Brainerd
Rocori 27
Brainerd/Pillager 40
Final
Time: 7:00 PM
@Brainerd
Sauk Rapids-Rice 4
Brainerd/Pillager 72
Final
Time: 7:00 PM
@Johnson
St. Paul Como Park 21
St. Paul Johnson 51
Final
Time: 7:00 PM
@Washington
St. Paul Humboldt 39
St. Paul Washington 42
Final
Time: 7:00 PM
@Lamberton
Springfield 22
Red Rock Central 51
Final
Time: 7:00 PM
@Pipestone
Wabasso 30
Pipestone Area 44
Final
Time: 7:00 PM
@Blue Earth
Waseca 37
Blue Earth Area 34
Final
Time: 7:00 PM
@Medford
WEM/JWP 15
Medford 49
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
Zumbrota-Mazeppa 75
Byron 6
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
Hopkins 21
Minnetonka 56
Final
Time: 7:00 PM
@Goodhue
Cannon Falls 56
Lakeville South 23
Final
Time: 7:00 PM
@Goodhue
Plainview-Elgin-Millville 22
Goodhue 51
Final
Time: 7:00 PM
@Goodhue
Cannon Falls 27
Goodhue 40
Final
Time: 7:00 PM
@Goodhue
Plainview-Elgin-Millville 39
Cannon Falls 33
Final
Time: 7:00 PM
@Goodhue
Lakeville South 15
Goodhue 50
Final
Time: 7:00 PM
@St. Michael-Albertville
Buffalo 6
St. Michael-Albertville 71
Final
Time: 7:00 PM
@Montevideo
Minneota 54
Worthington 19
Final
Time: 7:00 PM
@Dawson
Worthington 3
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo 68
Final
Time: 7:00 PM
@Dawson
Minneota 30
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo 43
Final
Time: 7:00 PM
@Montevideo
Worthington 63
BOLD 12
Final
Time: 7:00 PM
@Dawson
BOLD 0
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo 83
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Cooper
Bloomington Kennedy 66
Robbinsdale Cooper 22
Final
Time: 7:00 PM
@Dodge Center
Westfield 44
Triton 32
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Fridley 59
Minneapolis Edison 27
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Minneapolis Edison 18
Spectrum 60
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Fridley 41
Spectrum 33
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Sartell-St. Stephen 52
Spectrum 30
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Sartell-St. Stephen 60
Minneapolis Edison 19
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Sartell-St. Stephen 49
Fridley 24
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Lutheran
Benilde-St. Margaret's 39
Trinity School 36
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Lutheran
North St. Paul 45
Trinity School 30
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Lutheran
Benilde-St. Margaret's 27
St. Croix Lutheran 42
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Lutheran
North St. Paul 34
St. Croix Lutheran 46
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Lutheran
Benilde-St. Margaret's 36
North St. Paul 30
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Lutheran
Trinity School 32
St. Croix Lutheran 45
Final
Time: 7:00 PM
@St. Cloud Tech
Willmar 57
St. Cloud Tech 15
Final
Time: 7:00 PM
@Grove City
Royalton/Upsala 46
Atwater-Cosmos-Grove City 17
Final
Time: 7:00 PM
@Grove City
Belgrade-Brooten-Elrosa 48
Royalton/Upsala 15
Final
Time: 7:00 PM
@Grove City
Belgrade-Brooten-Elrosa 56
Atwater-Cosmos-Grove City 23
Final
Time: 7:00 PM
@Fertile
Barnesville 60
Fertile-Beltrami 21
Final
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
Apple Valley 63
St. Charles 15
Final
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
Apple Valley 43
South St. Paul 28
Final
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
St. Charles 15
South St. Paul 63
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Anoka 58
Blaine 18
Final
Time: 7:00 PM
@Centennial
Andover 44
Centennial 21
Final
Time: 7:00 PM
@Albany
Pierz 55
Albany 16
Final
Time: 7:00 PM
@Albany
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 54
Albany 21
Final
Time: 7:00 PM
@Albany
Pierz 51
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 29
Final
Time: 7:00 PM
@Rosemount
Shakopee 57
Rosemount 19
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Prairie
Chaska/Chanhassen 48
Osseo 18
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Prairie
Chaska/Chanhassen 6
Eden Prairie 59
Final
Time: 7:00 PM
@Johnson
St. Paul Como Park 52
North Branch 22
Final
Time: 7:00 PM
@Johnson
North Branch 60
St. Paul Johnson 21
Final
Time: 7:00 PM
@Johnson
North Branch 53
Cretin-Derham Hall 28
Final
Time: 7:00 PM
@Johnson
Cretin-Derham Hall 42
St. Paul Johnson 39
Final
Time: 7:00 PM
@Rockford
Orono 45
Rockford 33
Final
Time: 7:00 PM
@Rockford
Ogilvie 37
Orono 36
Final
Time: 7:00 PM
@Rockford
Howard Lake-Waverly-Winsted 71
Orono 6
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Prairie
Farmington 59
Burnsville 24
Final
Time: 7:00 PM
@Lakeville North
Burnsville 30
Lakeville North 47
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Prairie
Osseo 18
Hudson WI 63
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
Delano 30
Minnetonka 49
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
Elk River 42
Delano 22
Final
Time: 7:00 PM
@Princeton
Big Lake 36
Princeton 46
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Cooper
Coon Rapids 42
Bloomington Kennedy 27
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Cooper
Coon Rapids 54
Robbinsdale Cooper 24
Final
Time: 7:00 PM
@Wayzata
Maple Grove 0
Simley 0