Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Wrestling Scores for Thursday, February 3, 2022

Time: 7:00 PM
@Eastview
Burnsville 40
Tartan 30
Final
Time: 7:00 PM
@Detroit Lakes
MAHACA 35
Detroit Lakes 28
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Valley
Albany 34
Eden Valley-Watkins 42
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Valley
Albany 12
LP-GE/Browerville 61
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Valley
Albany 38
Paynesville Area 31
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Valley
Paynesville Area 21
Eden Valley-Watkins 46
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Valley
LP-GE/Browerville 50
Eden Valley-Watkins 16
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Valley
LP-GE/Browerville 61
Paynesville Area 15
Final
Time: 7:00 PM
@Detroit Lakes
Alexandria 30
MAHACA 47
Final
Time: 7:00 PM
@Detroit Lakes
Alexandria 30
Detroit Lakes 48
Final
Time: 7:00 PM
@Delano
Annandale-Maple Lake 67
Delano 9
Final
Time: 7:00 PM
@Delano
Rocori 53
Delano 24
Final
Time: 7:00 PM
@Prior Lake
Apple Valley 43
Prior Lake 27
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
FCLMC 45
Austin 21
Final
Time: 7:00 PM
@Barrett
Belgrade-Brooten-Elrosa 39
Royalton/Upsala 29
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
GMLOS 45
FCLMC 36
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
Austin 30
GMLOS 54
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
Austin 24
St. Charles 42
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
FCLMC 39
St. Charles 40
Final
Time: 7:00 PM
@St. Charles
GMLOS 53
St. Charles 24
Final
Time: 7:00 PM
@Bertha
Bemidji 63
Bertha-Hewitt/Verndale/Parkers Prairie 16
Final
Time: 7:00 PM
@St. Francis
Big Lake 63
St. Francis 6
Final
Time: 7:00 PM
@Anoka
Blaine 13
Anoka 51
Final
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
St. Paul Humboldt 45
Bloomington Kennedy 33
Final
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
Bloomington Kennedy 13
South St. Paul 57
Final
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
St. Paul Humboldt 21
South St. Paul 54
Final
Time: 7:00 PM
@Aitkin
Brainerd/Pillager 34
Aitkin 35
Final
Time: 7:00 PM
@Marshall
Brandon Valley SD 63
Marshall/Lakeview 15
Final
Time: 7:00 PM
@Eastview
Burnsville 11
Eastview 68
Final
Time: 7:00 PM
@Goodhue
Byron 21
Goodhue 43
Final
Time: 7:00 PM
@Delano
Annandale-Maple Lake 36
Rocori 32
Final
Time: 7:00 PM
@Andover
Centennial 12
Andover 64
Final
Time: 7:00 PM
@Eyota
Chatfield 72
Wabasha-Kellogg 12
Final
Time: 7:00 PM
@Eyota
Wabasha-Kellogg 3
Dover-Eyota 75
Final
Time: 7:00 PM
@Eyota
Chatfield 35
Dover-Eyota 31
Final
Time: 7:00 PM
@Onamia
Deer River 63
Nashwauk-Keewatin/Greenway 6
Final
Time: 7:00 PM
@Richfield
Benilde-St. Margaret's 27
Richfield 42
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Coon Rapids 69
Robbinsdale Cooper 0
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Coon Rapids 60
North St. Paul 5
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Coon Rapids 40
Chaska/Chanhassen 32
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
North St. Paul 36
Robbinsdale Cooper 30
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Robbinsdale Cooper 6
Chaska/Chanhassen 69
Final
Time: 7:00 PM
@Fridley
Cretin-Derham Hall 54
Fridley 27
Final
Time: 7:00 PM
@Middle River
Crookston 33
Badger/Greenbush-Middle River 42
Final
Time: 7:00 PM
@Proctor
Crosby-Ironton 0
Proctor/Hermantown 69
Final
Time: 7:00 PM
@Proctor
Ogilvie 78
Crosby-Ironton 6
Final
Time: 7:00 PM
@Proctor
Ogilvie 53
Proctor/Hermantown 24
Final
Time: 7:00 PM
@Minneota
Worthington 51
Minneota 21
Final
Time: 7:00 PM
@Onamia
Virginia Area 41
Deer River 33
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
North St. Paul 10
Chaska/Chanhassen 59
Final
Time: 7:00 PM
@Isle
Deer River 45
Mille Lacs 33
Final
Time: 7:00 PM
@Onamia
Virginia Area 63
Nashwauk-Keewatin/Greenway 12
Final
Time: 7:00 PM
@Isle
Nashwauk-Keewatin/Greenway 6
Mille Lacs 78
Final
Time: 7:00 PM
@Isle
Virginia Area 41
Mille Lacs 39
Final
Time: 7:00 PM
@Buffalo
Eden Prairie 30
Buffalo 48
Final
Time: 7:00 PM
@Buffalo
Sartell-St. Stephen 41
Buffalo 32
Final
Time: 7:00 PM
@Buffalo
Sartell-St. Stephen 46
Eden Prairie 27
Final
Time: 7:00 PM
@St. James
Fairmont/Martin County West 73
St. James Area 6
Final
Time: 7:00 PM
@Barnesville
Fertile-Beltrami 27
Barnesville 47
Final
Time: 7:00 PM
@Park Rapids
Frazee 52
Park Rapids Area 27
Final
Time: 7:00 PM
@New London
Kimball Area 45
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie 26
Final
Time: 7:00 PM
@New London
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie 25
New London-Spicer 38
Final
Time: 7:00 PM
@New London
Kimball Area 38
New London-Spicer 28
Final
Time: 7:00 PM
@Pine Island
Kasson-Mantorville 78
Pine Island 0
Final
Time: 7:00 PM
@Zumbrota
Lake City 25
Zumbrota-Mazeppa 42
Final
Time: 7:00 PM
@Eagan
Lakeville North 65
Two Rivers 10
Final
Time: 7:00 PM
@Eagan
Lakeville North 47
Eagan 32
Final
Time: 7:00 PM
@Eagan
Two Rivers 20
Eagan 51
Final
Time: 7:00 PM
@Farmington
Lakeville South 12
Farmington 70
Final
Time: 7:00 PM
@Henning
New York Mills 42
Mahnomen/Waubun 21
Final
Time: 7:00 PM
@Battle Lake
Mahnomen/Waubun 47
Ottertail Central 21
Final
Time: 7:00 PM
@Battle Lake
New York Mills 46
Ottertail Central 23
Final
Time: 7:00 PM
@Waterville
Medford 56
WEM/JWP 24
Final
Time: 7:00 PM
@Hopkins
Minnetonka 68
Hopkins 12
Final
Time: 7:00 PM
@Zimmerman
Mound Westonka 42
Zimmerman 40
Final
Time: 7:00 PM
@Zimmerman
Monticello 40
Mound Westonka 36
Final
Time: 7:00 PM
@Zimmerman
Monticello 41
Zimmerman 32
Final
Time: 7:00 PM
Moorhead 33
West Fargo Sheyenne ND 44
Final
Time: 7:00 PM
@Springfield
Red Rock Central 37
Norwood-Young America 27
Final
Time: 7:00 PM
@Springfield
Red Rock Central 36
Springfield 33
Final
Time: 7:00 PM
@Springfield
Norwood-Young America 49
Springfield 34
Final
Time: 7:00 PM
@Forest Lake
Elk River 14
Forest Lake 55
Final
Time: 7:00 PM
@Fergus Falls
Pequot Lakes/Pine River-Backus 58
Pierz 14
Final
Time: 7:00 PM
@Fergus Falls
Pequot Lakes/Pine River-Backus 69
Sauk Centre/Melrose 3
Final
Time: 7:00 PM
@Fergus Falls
Pequot Lakes/Pine River-Backus 76
Fergus Falls 6
Final
Time: 7:00 PM
@Fergus Falls
Pierz 51
Sauk Centre/Melrose 27
Final
Time: 7:00 PM
@Fergus Falls
Pierz 54
Fergus Falls 21
Final
Time: 7:00 PM
@Fergus Falls
Sauk Centre/Melrose 30
Fergus Falls 49
Final
Time: 7:00 PM
@Wabasso
Redwood Valley 46
Wabasso 30
Final
Time: 7:00 PM
@Shakopee
Waconia 60
Rosemount 15
Final
Time: 7:00 PM
@Shakopee
Rosemount 10
Shakopee 61
Final
Time: 7:00 PM
@Shakopee
Waconia 30
Shakopee 31
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Center
St. Agnes 72
Brooklyn Center/Concordia Acad 3
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Park
Rogers 43
Park Center 36
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
St. Michael-Albertville 45
Hastings 24
Final
Time: 7:00 PM
@Watertown
St. Peter 11
Watertown Mayer/ Mayer Luth. 52
Final
Time: 7:00 PM
@Edina
Wayzata 54
St. Thomas Academy 24
Final
Time: 7:00 PM
@Edina
St. Thomas Academy 45
Edina 27
Final
Time: 7:00 PM
@Edina
Wayzata 69
Edina 11
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Scott West 55
Totino-Grace 21
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Scott West 57
White Bear Lake 18
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Scott West 67
Woodbury 12
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
White Bear Lake 36
Totino-Grace 29
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
Totino-Grace 45
Woodbury 30
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
White Bear Lake 45
Woodbury 21
Final
Time: 7:00 PM
@Fridley
Spectrum 36
Fridley 48
Final
Time: 7:00 PM
@Cannon Falls
Stewartville 21
Cannon Falls 40
Final
Time: 7:00 PM
@Blooming Prairie
Triton 16
Westfield 51
Final
Time: 7:00 PM
@Wheaton
Wahpeton ND 42
Border West 32
Final
Time: 7:00 PM
@Bertha
Bemidji 31
Willmar 27
Final
Time: 7:00 PM
@Bertha
Willmar 48
Bertha-Hewitt/Verndale/Parkers Prairie 19
Final
Time: 7:00 PM
@Eastview
Tartan 17
Eastview 63
Final
Time: 7:00 PM
@La Crescent
Plainview-Elgin-Millville 69
La Crescent-Hokah 12
Final
Time: 7:00 PM
@Richfield
Trinity School 42
Richfield 29
Final
Time: 7:00 PM
@Richfield
St. Croix Lutheran 48
Benilde-St. Margaret's 36
Final
Time: 7:00 PM
@Richfield
St. Croix Lutheran 43
Trinity School 42
Final
Time: 7:00 PM
@Park Rapids
Hibbing 50
Park Rapids Area 36
Final
Time: 7:00 PM
@Fridley
Spectrum 54
Cretin-Derham Hall 11
Final
Time: 7:00 PM
@Blooming Prairie
Faribault 45
Westfield 30
Final
Time: 7:00 PM
@Pine Island
Kasson-Mantorville 58
Caledonia 9
Final
Time: 7:00 PM
@Pine Island
Caledonia 58
Pine Island 15
Final
Time: 7:00 PM
@Granite Falls
Osakis 42
Quad County 32
Final
Time: 7:00 PM
@Granite Falls
Osakis 46
BOLD 23
Final
Time: 7:00 PM
@Granite Falls
BOLD 25
Quad County 48
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Center
St. Agnes 42
St. Paul Harding 33
Final
Time: 7:00 PM
@Blooming Prairie
Faribault 59
Triton 16
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Center
St. Paul Harding 51
Brooklyn Center/Concordia Acad 21
Final
Time: 7:00 PM
@Richfield
Trinity School 46
Benilde-St. Margaret's 27
Final
Time: 7:00 PM
@Park Rapids
Frazee 39
Hibbing 33
Final
Time: 7:00 PM
@Maple Grove
Osseo 42
Maple Grove 23
Final
Time: 7:00 PM
@Richfield
St. Croix Lutheran 48
Richfield 35
Final
Time: 7:00 PM
@Maple Grove
St. Cloud Tech 57
Osseo 18
Final
Time: 7:00 PM
@Maple Grove
St. Cloud Tech 49
Maple Grove 28
Final
Time: 7:30 PM
@West Fargo Sheyenne
Moorhead 33.00
West Fargo Sheyenne 44.00
Final
Time: 7:30 PM
@Wheaton
Wahpeton 42.00
Border West 32.00
Final