Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Wrestling Scores for Saturday, December 11, 2021

Time: 7:00 PM
@Lamberton
Springfield 12
Red Rock Central 60
Final
Time: 7:00 PM
@Lamberton
Springfield 48
Lennox SD 26
Final
Time: 7:00 PM
West Delaware IA 249 ½
Osage IA 225
New Hampton IA 142 ½
GMLOS 104 ½
South Winneshiek IA 98
Decorah IA 91
West Delaware JV IA 83
North Fayette IA 75
Denver IA 74
Denver JV IA 15
North Fayette JV IA 10
GMLOS JV 0
Final
Time: 7:00 PM
@LaCrosse Center WI
West Salem/Bangor WI 399
St. Croix Central WI 361
Caledonia 342
LaCrosse Central WI 266
St. Charles 258 ½
Rhinelander WI 202 ½
FCLMC 201 ½
Brookwood WI 142 ½
Arcadia WI 110 ½
La Crescent-Hokah 110
OnalaskaWI 59 ½
LaCrosse Aquinas WI 59
River Ridge/Cassville WI 40 ½
Final
Time: 7:00 PM
Simley 564
Baldwin-Woodville WI 459 ½
St. Croix Falls WI 424 ½
Menomonie WI 411
New Richmond WI 295
Bloomer/Colfax WI 236
Eau Claire North WI 202
Eau Claire Memorial WI 168
Rice Lake WI 147 ½
Stanley-Boyd WI 143
Arrowhead WI 0
Final
Time: 7:00 PM
Totino-Grace 1790
Brandon Valley SD 562 ½
Millard South NE 423
Underwood AIA 365.6
Council Bluffs Thomas Jefferson IA 15
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Cannon Falls 57
Champlin Park 12
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Cannon Falls 53
Norwood-Young America 22
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Cannon Falls 52
St. Agnes 20
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Northfield 44
Forest Lake 22
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Forest Lake 14
Hastings 52
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Northfield 12
Hastings 56
Final
Time: 7:00 PM
@Lamberton
Lennox SD 24
Red Rock Central 60
Final
Time: 7:00 PM
@Barnesville
Fargo Davies ND 183 ½
Hibbing 131
Osakis 107
Fargo North ND 100 ½
Barnesville 98 ½
Fertile-Beltrami 91
Fargo South ND 43
Frazee 26
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
River Falls WI 52
St. Thomas Academy 25
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
Cambridge-Isanti 43
St. Thomas Academy 26
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
Anoka 49
St. Thomas Academy 22
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
River Falls WI 57
Park of Cottage Grove 24
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
Anoka 55
River Falls WI 26
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
St. Thomas Academy 30
Park of Cottage Grove 31
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
Anoka 51
Cambridge-Isanti 15
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
Cambridge-Isanti 44
Park of Cottage Grove 33
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
Anoka 52
Park of Cottage Grove 24
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
River Falls WI 43
Cambridge-Isanti 26
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Badger/Greenbush-Middle River 42
Wahpeton ND 36
Final
Time: 7:00 PM
Badger/Greenbush-Middle River 36
Grand Forks Central ND 41
Final
Time: 7:00 PM
Badger/Greenbush-Middle River 39
Grand Forks Central ND 40
Final
Time: 7:00 PM
Stewartville 42
Grand Forks Central ND 33
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Wahpeton ND 60
Fosston/Bagley 20
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Fosston/Bagley 54
Grand Forks Red River ND 20
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Perham 33
Valley City ND 32
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Thief River Falls 46
Perham 27
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Thief River Falls 42
Jamestown ND 34
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Jamestown ND 50
Badger/Greenbush-Middle River 22
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
West Fargo Sheyenne ND 57
Stewartville 18
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Stewartville 40
Fosston/Bagley 36
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Fosston/Bagley 42
Turtle Mountain ND 40
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
LP-GE/Browerville 41
Thief River Falls 30
Final
Time: 7:00 PM
Thief River Falls 55
Grand Forks Central ND 21
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Thief River Falls 57
Stewartville 12
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
LP-GE/Browerville 48
Valley City ND 28
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Valley City ND 60
Fosston/Bagley 13
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
LP-GE/Browerville 78
Turtle Mountain ND 0
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
LP-GE/Browerville 45
Bismarck Century ND 33
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Bismarck Century ND 55
Perham 19
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Bismarck Century ND 54
Badger/Greenbush-Middle River 24
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Perham 41
Jamestown ND 32
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Forks Central
Perham 77
Grand Forks Red River ND 6
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
Rochester Mayo 54
New Richland-H-E-G 15
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
Dover-Eyota 54
Byron 22
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
Dover-Eyota 52
Rochester Mayo 15
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
Rochester Mayo 46
Westfield 21
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
Westfield 48
New Richland-H-E-G 21
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
Westfield 35
Byron 44
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
WEM/JWP 54
New Richland-H-E-G 30
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
WEM/JWP 18
Byron 62
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
Dover-Eyota 65
WEM/JWP 18
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Norwood-Young America 45
Champlin Park 22
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Champlin Park 40
St. Agnes 42
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Norwood-Young America 37
St. Agnes 36
Final
Time: 7:30 PM
@Barnesville
Fargo Davies 183 ½0
Hibbing 131.00
Osakis 107.00
Fargo North 100 ½0
Barnesville 98 ½0
Fertile-Beltrami 91.00
Fargo South 43.00
Frazee 26.00
Final
@Grand Forks Central
Perham 77.00
Grand Forks Red River 6.00
Final
@Grand Forks Central
Badger/Greenbush-Middle River 39.00
Grand Forks Central 40.00
Final
@Grand Forks Central
Stewartville 42.00
Grand Forks Central 33.00
Final
@Grand Forks Central
Badger/Greenbush-Middle River 42.00
Wahpeton 36.00
Final
@Grand Forks Central
Wahpeton 60.00
Fosston/Bagley 20.00
Final
@Grand Forks Central
Fosston/Bagley 54.00
Grand Forks Red River 20.00
Final
@Grand Forks Central
Perham 33.00
Valley City 32.00
Final
@Grand Forks Central
Badger/Greenbush-Middle River 36.00
Grand Forks Central 41.00
Final
@Grand Forks Central
Thief River Falls 42.00
Jamestown 34.00
Final
@Grand Forks Central
Jamestown 50.00
Badger/Greenbush-Middle River 22.00
Final
@Grand Forks Central
Fosston/Bagley 42.00
Turtle Mountain 40.00
Final
@Grand Forks Central
West Fargo Sheyenne 57.00
Stewartville 18.00
Final
@Grand Forks Central
Thief River Falls 55.00
Grand Forks Central 21.00
Final
@Grand Forks Central
LP-GE/Browerville 48.00
Valley City 28.00
Final
@Grand Forks Central
Valley City 60.00
Fosston/Bagley 13.00
Final
@Grand Forks Central
LP-GE/Browerville 78.00
Turtle Mountain 0.00
Final
@Grand Forks Central
LP-GE/Browerville 45.00
Bismarck Century 19.00
Final
@Grand Forks Central
Bismarck Century 55.00
Perham 19.00
Final
@Grand Forks Central
Bismarck Century 54.00
Badger/Greenbush-Middle River 24.00
Final
@Grand Forks Central
Perham 41.00
Jamestown 32.00
Final