Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Wrestling Scores for Thursday, December 30, 2021

Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Hopkins 30
North St. Paul 32
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Ogilvie 50
Centennial 25
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Ogilvie 42
Tartan 35
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Centennial 39
Cretin-Derham Hall 30
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
St. Paul Washington 51
Hopkins 21
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
St. Paul Johnson 52
North St. Paul 24
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Centennial 44
St. Paul Washington 27
Final
Time: 7:00 PM
@TBD
Ogilvie 70
North St. Paul 12
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Cretin-Derham Hall 52
St. Paul Johnson 24
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Tartan 53
Hopkins 24
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Centennial 54
North St. Paul 12
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Ogilvie 51
St. Paul Washington 30
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Tartan 40
St. Paul Johnson 29
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Cretin-Derham Hall 42
Hopkins 24
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
St. Paul Washington 57
North St. Paul 18
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Ogilvie 42
Centennial 30
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Cretin-Derham Hall 48
Tartan 34
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
St. Paul Johnson 43
Hopkins 29
Final
Time: 7:00 PM
@Merrill WI
Wisconsin Rapids Lincoln WI 31
Shakopee 25
Final
Time: 7:00 PM
@Merrill WI
Shakopee 68
Beaver Dam WI 9
Final
Time: 7:00 PM
@Merrill WI
Shakopee 67
Oshkosh West WI 9
Final
Time: 7:00 PM
@Merrill WI
Shakopee 54
DePere WI 19
Final
Time: 7:00 PM
@Merrill WI
Shakopee 65
Tomahawk WI 9
Final
Time: 7:00 PM
@Merrill WI
Shakopee 72
Appleton West WI 6
Final
Time: 7:00 PM
@Merrill WI
Shakopee 75
Waukesha South WI 6
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Plainview-Elgin-Millville 60
Independence WI 21
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Plainview-Elgin-Millville 57
Mahtomedi 22
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Mahtomedi 48
Eau Claire Memorial WI 36
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Maple Grove 54
Superior WI 15
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Kenyon-Wanamingo 54
Eau Claire Memorial WI 28
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Kenyon-Wanamingo 46
Maple Grove 33
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Ellsworth WI 46
Rocori 22
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Cambridge-Isanti 45
Rocori 33
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Simley 64
Ellsworth WI 13
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Simley 65
Cambridge-Isanti 0
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Kenyon-Wanamingo 45
Mahtomedi 30
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Ellsworth WI 43
Kenyon-Wanamingo 31
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Ellsworth WI 64
Mahtomedi 16
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Cambridge-Isanti 52
Maple Grove 28
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Maple Grove 45
Whitenall WI 21
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Cambridge-Isanti 70
Eau Claire Memorial WI 12
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Maple Grove 42
Eau Claire Memorial WI 24
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Cambridge-Isanti 69
Whitenall WI 12
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Rocori 52
Plainview-Elgin-Millville 24
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Plainview-Elgin-Millville 62
Mondovi WI 10
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Rocori 60
Eau Claire North WI 12
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Eau Claire North WI 39
Plainview-Elgin-Millville 36
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Rocori 57
Mondovi WI 12
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Simley 78
Superior WI 3
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Simley 84
Independence WI 0
Final
Time: 7:00 PM
@Eau Claire Memorial
Simley 78
Durand WI 0
Final
Time: 7:00 PM
@Maple Lake
Atwater-Cosmos-Grove City 57
Irondale/Spring Lake Park 24
Final
Time: 7:00 PM
@Annandale
Pine City/Hinckley-Finlayson 24
Annandale-Maple Lake 54
Final
Time: 7:00 PM
@Annandale
Irondale/Spring Lake Park 25
Annandale-Maple Lake 49
Final
Time: 7:00 PM
@Annandale
Atwater-Cosmos-Grove City 39
Annandale-Maple Lake 36
Final
Time: 7:00 PM
@Willmar
Hibbing 18
Willmar 61
Final
Time: 7:00 PM
@La Crosse Center
Marshfield WI 292 ½
Holmen WI 251
LaCrosse Aquinas WI 247 ½
Luxemburg-Casco WI 227
Stoughton WI 224 ½
Lodi WI 216
Zumbrota-Mazeppa 206 ½
Hastings 205 ½
Wausau West WI 204 ½
Iowa-Grant WI 186
Stratford WI 175
Goodhue 173
Chatfield 168 ½
Caledonia 165
Prairie du Chien WI 161 ½
Bay Port WI 158 ½
Ithaca WI 155 ½
Hudson WI 151
Pulaski WI 149
Gale-Ettrick-Tremp WI 148
Evansville WI 145 ½
Oconto Falls WI 142
Mineral Point WI 124
Port Washington WI 120
Eastview 117
West Salem WI 106
DC Everest WI 95 ½
Verona WI 95
Lancaster WI 84 ½
Dodgeville WI 84
Auburndale WI 83
Cannon Falls 82
Belmont WI 78 ½
Monroe WI 78
New Richmond WI 75
Portage WI 75
Tomah WI 72
Waunakee WI 70
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson 65 ½
La Crosse Logan WI 65
Cuba City WI 63
Riverdale WI 63
Westby WI 63
Cashton WI 60
Adams-Friendship WI 58
DeSoto WI 57
Baraboo WI 56
River Valley WI 54
Middleton WI 50 ½
Mauseth WI 49 ½
Spencer WI 48 ½
Medford WI 48
Nekoosa WI 48
South St. Paul 45
Viroqua WI 42
New Lisbon WI 38
Winona/Winona Cotter 37
Orono 34
Richland Center WI 32
Sparta WI 28
Mount Horeb WI 25
Royall WI 20
Stanley-Boyd WI 19
Boscobel WI 16
Sheboygan Falls WI 16
North Crawford WI 13
Athens WI 10
La Crescent-Hokah 7 ½
Hillsboro WI 6
Kickapoo WI 6
Final
Time: 7:00 PM
@Fargodome
Jackson County Central 156 ½
Stillwater Area 145 ½
Bismarck ND 111 ½
Waconia 110 ½
Big Lake 107
Royalton/Upsala 96 ½
New Prague 95 ½
Rapid City Stevens SD 79 ½
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo 76 ½
Wayzata 76 ½
Forest Lake 75
Albert Lea Area 73 ½
Prior Lake 71 ½
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville 68 ½
Dassel-Cokato/Litchfield 68
St. Thomas Academy 65 ½
Aitkin 64
Thief River Falls 62 ½
St. Francis 62
Kimball Area 60
Jamestown ND 56
Mounds View 51 ½
Perham 49
Minot ND 48 ½
New Salem-Altmont ND 48
Valley City ND 48
Woodbury 48
United North Central 47 ½
Bismarck Legacy ND 47
Byron 46 ½
Foley 46 ½
Tri-City United 46
Lakeville North 44 ½
Faribault 43 ½
Crookston 41
Grand Island NE 39
Medford 36 ½
Howard Lake-Waverly-Winsted 36
West Fargo ND 36
Bismarck Century ND 35
Dilworth-Glyndon-Felton 31
West Fargo Sheyenne ND 30
Sartell-St. Stephen 29
Carrington ND 28 ½
Delano 21
Bishop Ryan ND 19
Bismarck St. Mary's ND 17
Kindred ND 17
Mankato West 17
Dickinson ND 15
Coon Rapids 14
Fargo Davies ND 12 ½
Fargo North ND 11
Mahnomen/Waubun 10
Minnetonka 7
Rugby ND 7
Eagan 6
Pine Island 5
Watford City ND 5
Fargo South ND 3
Ellendale-Edgeley ND 2
Coon Rapids 0
Dickinson ND 0
Eagan 0
Ellendale-Edgeley ND 0
Fargo Davies ND 0
Fargo North ND 0
Fargo South ND 0
Kindred ND 0
Mahnomen/Waubun 0
Mankato West 0
Minnetonka 0
Pine Island 0
Rugby ND 0
Watford City ND 0
Final
Time: 7:00 PM
@Webster SD
Pipestone Area 140
Clark/Willow Lake SD 136 ½
Sisseton SD 124 ½
Border West 121 ½
Sioux Valley SD 102 ½
Groton SD 71
Deuel SD 69
Garretson SD 62
Webster SD 61
Mobridge SD 43
Britton-Hecla SD 29
Ortonville 27
Final