Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Wrestling Scores for Friday, January 28, 2022

Time: 7:00 PM
@Barnesville
Alexandria 45
Mahnomen/Waubun 22
Final
Time: 7:00 PM
@Windom
Adrian Area 48
Windom/Mountain Lake 24
Final
Time: 7:00 PM
@Glencoe
Mankato East 26
Glencoe-Silver Lake/Lester Prairie 41
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Prescott WI 6
Hastings 78
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Centennial 5
Hastings 74
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Richfield 17
Champlin Park 54
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Minneapolis South 30
Champlin Park 48
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Minneapolis South 51
Richfield 12
Final
Time: 7:00 PM
@Centennial
Tartan 18
Centennial 45
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Park
Mahtomedi 57
Fridley 18
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Park
Elk River 48
Mahtomedi 30
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Park
Elk River 63
Fridley 18
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Park
Mahtomedi 21
Park Center 55
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Park
Fridley 17
Park Center 61
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Dilworth-Glyndon-Felton 58
Minneapolis North 18
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Park
Elk River 54
Park Center 28
Final
Time: 7:00 PM
@Hibbing
Pine City/Hinckley-Finlayson 66
Cloquet/Esko 11
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Stillwater Area 59
Park of Cottage Grove 9
Final
Time: 7:00 PM
@Maple Grove
Blaine 51
Maple Grove 24
Final
Time: 7:00 PM
@Two Rivers
Edina 36
Two Rivers 48
Final
Time: 7:00 PM
@Crookston
Detroit Lakes 59
Crookston 18
Final
Time: 7:00 PM
@Rogers
Grand Rapids 40
Rogers 27
Final
Time: 7:00 PM
@Rogers
Totino-Grace 58
Grand Rapids 18
Final
Time: 7:00 PM
@Chatfield
FCLMC 9
Chatfield 65
Final
Time: 7:00 PM
@Kimball
Royalton/Upsala 34
Kimball Area 29
Final
Time: 7:00 PM
@St. Peter
Scott West 39
St. Peter 21
Final
Time: 7:00 PM
@St. Peter
Blue Earth Area 22
St. Peter 42
Final
Time: 7:00 PM
@Glencoe
Dassel-Cokato/Litchfield 37
Mankato East 31
Final
Time: 7:00 PM
@Barnesville
Mahnomen/Waubun 43
Barnesville 42
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Brainerd/Pillager 64
Minneapolis North 12
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Princeton 38
Brainerd/Pillager 28
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Brainerd/Pillager 46
Albany 30
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Princeton 51
Albany 24
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Albany 36
Dilworth-Glyndon-Felton 34
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Dilworth-Glyndon-Felton 12
Pequot Lakes/Pine River-Backus 51
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Princeton 33
Pequot Lakes/Pine River-Backus 37
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Minneapolis North 0
Pequot Lakes/Pine River-Backus 84
Final
Time: 7:00 PM
@Adrian
Jackson County Central 60
Adrian Area 12
Final
Time: 7:00 PM
@Rogers
Totino-Grace 48
Rogers 24
Final
Time: 7:00 PM
@Holdingford
Sauk Centre/Melrose 42
Spectrum 35
Final
Time: 7:00 PM
@Holdingford
Spectrum 15
Holdingford 66
Final
Time: 7:00 PM
@Holdingford
Sauk Centre/Melrose 10
Holdingford 63
Final
Time: 7:00 PM
@Caledonia
Wabasha-Kellogg 9
Caledonia 66
Final
Time: 7:00 PM
@Caledonia
St. Charles 11
Caledonia 59
Final
Time: 7:00 PM
@Caledonia
St. Charles 54
Wabasha-Kellogg 12
Final
Time: 7:00 PM
@Eastview
Prior Lake 30
Eastview 37
Final
Time: 7:00 PM
@Zimmerman
Pierz 51
Zimmerman 27
Final
Time: 7:00 PM
@Osseo
Robbinsdale Armstrong 27
Osseo 47
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Prairie
Minnetonka 48
Eden Prairie 30
Final
Time: 7:00 PM
@Morris
Minneota 39
Marshall/Lakeview 36
Final
Time: 7:00 PM
@Morris
Minneota 39
MAHACA 34
Final
Time: 7:00 PM
@Morris
Marshall/Lakeview 36
MAHACA 31
Final
Time: 7:00 PM
@Chatfield
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson 4
Chatfield 66
Final
Time: 7:00 PM
@Chatfield
La Crescent-Hokah 6
Chatfield 76
Final
Time: 7:00 PM
@Frazee
Perham 46
Frazee 22
Final
Time: 7:00 PM
@Centennial
Forest Lake 79
Centennial 0
Final
Time: 7:00 PM
@Centennial
Tartan 77
Forest Lake 3
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
East Ridge 10
Coon Rapids 57
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Mounds View 70
Champlin Park 9
Final
Time: 7:00 PM
@Rosemount
Eagan 12
Rosemount 65
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Mounds View 80
Minneapolis South 0
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Mounds View 72
Richfield 0
Final
Time: 7:00 PM
@Hibbing
Cloquet/Esko 12
Hibbing 66
Final
Time: 7:00 PM
@Hibbing
Mora 60
Pine City/Hinckley-Finlayson 22
Final
Time: 7:00 PM
@Hibbing
Pine City/Hinckley-Finlayson 21
Hibbing 48
Final
Time: 7:00 PM
@Hibbing
Mora 46
Hibbing 27
Final
Time: 7:00 PM
@Hibbing
Mora 69
Cloquet/Esko 9
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Stillwater Area 58
White Bear Lake 15
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Park of Cottage Grove 56
White Bear Lake 15
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Stillwater Area 59
Cambridge-Isanti 14
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Cambridge-Isanti 56
Park of Cottage Grove 17
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Cambridge-Isanti 76
White Bear Lake 6
Final
Time: 7:00 PM
@Paynesville
Minnewaska Area 49
Paynesville Area 24
Final
Time: 7:00 PM
@Paynesville
Border West 28
Paynesville Area 41
Final
Time: 7:00 PM
@Paynesville
Minnewaska Area 61
Border West 9
Final
Time: 7:00 PM
@Moorhead
Buffalo 49
Moorhead 17
Final
Time: 7:00 PM
@Moorhead
St. Cloud Tech 57
Moorhead 21
Final
Time: 7:00 PM
@Moorhead
Buffalo 30
St. Cloud Tech 42
Final
Time: 7:00 PM
@Moorhead
Bemidji 68
Moorhead 7
Final
Time: 7:00 PM
@Moorhead
Bemidji 45
St. Cloud Tech 24
Final
Time: 7:00 PM
@Moorhead
Bemidji 62
Buffalo 12
Final
Time: 7:00 PM
@Two Rivers
Apple Valley 74
Two Rivers 0
Final
Time: 7:00 PM
@Two Rivers
Apple Valley 67
Edina 9
Final
Time: 7:00 PM
@Andover
Anoka 62
Andover 12
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Annandale-Maple Lake 58
Monticello 16
Final
Time: 7:00 PM
@Barnesville
Alexandria 60
Barnesville 24
Final