Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Wrestling Scores for Thursday, January 6, 2022

Time: 7:00 PM
@Centennial
Maple Grove 63
Champlin Park 12
Final
Time: 7:00 PM
@Columbia Heights
Minneapolis Edison 42
Columbia Heights 12
Final
Time: 7:00 PM
@Columbia Heights
Minneapolis Edison 42
Trinity School 24
Final
Time: 7:00 PM
@Owatonna
Winona/Winona Cotter 0
Owatonna 2
Final
Time: 7:00 PM
@Lamberton
Windom/Mountain Lake 40
Red Rock Central 35
Final
Time: 7:00 PM
@Columbia Heights
Trinity School 42
Columbia Heights 12
Final
Time: 7:00 PM
@Two Rivers
Tartan 25
Two Rivers 40
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
Stewartville 35
Byron 38
Final
Time: 7:00 PM
@St. Cloud Tech
Sartell-St. Stephen 56
Sauk Rapids-Rice 27
Final
Time: 7:00 PM
@St. Cloud Tech
Sauk Rapids-Rice 24
St. Cloud Tech 51
Final
Time: 7:00 PM
@St. Cloud Tech
Sartell-St. Stephen 36
St. Cloud Tech 37
Final
Time: 7:00 PM
@Grove City
Royalton/Upsala 36
Atwater-Cosmos-Grove City 25
Final
Time: 7:00 PM
@Chatfield
St. Charles 3
Chatfield 72
Final
Time: 7:00 PM
@Waseca
New Richland-H-E-G 33
Waseca 46
Final
Time: 7:00 PM
@Chatfield
Plainview-Elgin-Millville 25
Chatfield 45
Final
Time: 7:00 PM
@Chatfield
Plainview-Elgin-Millville 52
St. Charles 30
Final
Time: 7:00 PM
@Zumbrota
Pine Island 0
Zumbrota-Mazeppa 79
Final
Time: 7:00 PM
@Hawley
Park Rapids Area 34
United Clay-Becker 37
Final
Time: 7:00 PM
@Totino-Grace
Park Center 24
Totino-Grace 60
Final
Time: 7:00 PM
@East Ridge
Rosemount 57
East Ridge 21
Final
Time: 7:00 PM
@East Ridge
Park of Cottage Grove 45
East Ridge 18
Final
Time: 7:00 PM
@East Ridge
Rosemount 41
Park of Cottage Grove 36
Final
Time: 7:00 PM
@Elk River
Osseo 48
Elk River 27
Final
Time: 7:00 PM
@Mankato East
St. Peter 55
Mankato East 15
Final
Time: 7:00 PM
@Mankato East
Northfield 52
Mankato East 18
Final
Time: 7:00 PM
@Mankato East
Northfield 37
St. Peter 27
Final
Time: 7:00 PM
@Stillwater
Woodbury 18
Stillwater Area 66
Final
Time: 7:00 PM
@Stillwater
Mounds View 18
Stillwater Area 61
Final
Time: 7:00 PM
@Stillwater
Mounds View 63
Woodbury 18
Final
Time: 7:00 PM
@Watertown
Orono 9
Watertown Mayer/ Mayer Luth. 66
Final
Time: 7:00 PM
@Watertown
Mound Westonka 15
Watertown Mayer/ Mayer Luth. 51
Final
Time: 7:00 PM
@Watertown
Mound Westonka 40
Orono 33
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Mille Lacs 84
Minneapolis Roosevelt 0
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Minneapolis Roosevelt 0
Spectrum 72
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Mille Lacs 69
Spectrum 12
Final
Time: 7:00 PM
@St. James
Madelia/Truman/Martin Luther 18
St. James Area 66
Final
Time: 7:00 PM
@St. James
Wabasso 54
St. James Area 27
Final
Time: 7:00 PM
@St. James
Wabasso 69
Madelia/Truman/Martin Luther 6
Final
Time: 7:00 PM
@Pierz
Pine City/Hinckley-Finlayson 26
Pierz 48
Final
Time: 7:00 PM
@Pierz
Little Falls 43
Pine City/Hinckley-Finlayson 25
Final
Time: 7:00 PM
@Pierz
Little Falls 31
Pierz 33
Final
Time: 7:00 PM
@Goodhue
Kenyon-Wanamingo 23
Goodhue 44
Final
Time: 7:00 PM
@Goodhue
Kenyon-Wanamingo 45
Lake City 27
Final
Time: 7:00 PM
@Goodhue
Lake City 14
Goodhue 54
Final
Time: 7:00 PM
@Adrian
Tri-Valley SD 30
Adrian Area 42
Final
Time: 7:00 PM
@Adrian
Hull Christian IA 17
Adrian Area 54
Final
Time: 7:00 PM
@Adrian
Sibley-Ocheydan IA 6
Adrian Area 69
Final
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
St. Thomas Academy 39
South St. Paul 38
Final
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
Hastings 51
St. Thomas Academy 23
Final
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
Hastings 65
South St. Paul 9
Final
Time: 7:00 PM
@Minneota
Fulda/Murray County Central 6
Minneota 70
Final
Time: 7:00 PM
@Minneota
Fulda/Murray County Central 39
Redwood Valley 27
Final
Time: 7:00 PM
@Crookston
United North Central 51
Frazee 12
Final
Time: 7:00 PM
@Crookston
Frazee 31
Crookston 33
Final
Time: 7:00 PM
@Crookston
United North Central 66
Crookston 16
Final
Time: 7:00 PM
@Willmar
Rocori 65
Fergus Falls 12
Final
Time: 7:00 PM
@Willmar
Rocori 12
Willmar 55
Final
Time: 7:00 PM
@Willmar
Fergus Falls 3
Willmar 76
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Cooper
Edina 54
Robbinsdale Cooper 18
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Cooper
Waconia 72
Robbinsdale Cooper 12
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Cooper
Waconia 66
Edina 12
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Eden Prairie 39
Chaska/Chanhassen 33
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Eastview 63
Chaska/Chanhassen 13
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Eastview 63
Eden Prairie 12
Final
Time: 7:00 PM
@New London
Perham 45
Delano 30
Final
Time: 7:00 PM
@New London
Perham 30
New London-Spicer 42
Final
Time: 7:00 PM
@New London
Delano 12
New London-Spicer 61
Final
Time: 7:00 PM
@Virginia
Cloquet/Esko 6
Virginia Area 72
Final
Time: 7:00 PM
@Virginia
Cloquet/Esko 42
Nashwauk-Keewatin/Greenway 24
Final
Time: 7:00 PM
@Virginia
Nashwauk-Keewatin/Greenway 9
Virginia Area 72
Final
Time: 7:00 PM
@Virginia
Proctor/Hermantown 42
Cloquet/Esko 18
Final
Time: 7:00 PM
@Virginia
Proctor/Hermantown 15
Virginia Area 66
Final
Time: 7:00 PM
@Virginia
Proctor/Hermantown 42
Nashwauk-Keewatin/Greenway 30
Final
Time: 7:00 PM
@North Branch
Chisago Lakes Area 57
North Branch 24
Final
Time: 7:00 PM
@Centennial
Champlin Park 27
Centennial 46
Final
Time: 7:00 PM
@Centennial
Maple Grove 54
Centennial 28
Final
Time: 7:00 PM
@Fillmore Central
Caledonia 66
La Crescent-Hokah 6
Final
Time: 7:00 PM
@Fillmore Central
La Crescent-Hokah 12
FCLMC 60
Final
Time: 7:00 PM
@Fillmore Central
Caledonia 56
FCLMC 16
Final
Time: 7:00 PM
@Fridley
Brooklyn Center/Concordia Acad 24
Fridley 60
Final
Time: 7:00 PM
@Lake Crystal
Blue Earth Area 55
Lake Crystal-Wellcome Memorial Area 21
Final
Time: 7:00 PM
@Lake Crystal
Tri-City United 41
Blue Earth Area 33
Final
Time: 7:00 PM
@Lake Crystal
Tri-City United 51
Lake Crystal-Wellcome Memorial Area 18
Final
Time: 7:00 PM
@Eyota
Westfield 15
Dover-Eyota 55
Final
Time: 7:00 PM
@Dawson
Paynesville Area 27
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo 48
Final
Time: 7:00 PM
@Dawson
Benson 24
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo 57
Final
Time: 7:00 PM
@Dawson
Paynesville Area 35
Benson 21
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Becker 65
Monticello 7
Final
Time: 7:00 PM
@Parkers Prairie
West Central Area/Ashby/Brandon-Evansville 65
Barnesville 6
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Austin 23
Rochester Mayo 50
Final
Time: 7:00 PM
@Burnsville
Prior Lake 75
Burnsville 10
Final
Time: 7:00 PM
@Burnsville
Prior Lake 62
Lakeville South 6
Final
Time: 7:00 PM
@Burnsville
Apple Valley 79
Lakeville South 0
Final
Time: 7:00 PM
@Burnsville
Apple Valley 76
Burnsville 6
Final
Time: 7:00 PM
@Bemidji
Brainerd/Pillager 33
Bemidji 55
Final
Time: 7:00 PM
@Bemidji
Alexandria 42
Brainerd/Pillager 33
Final
Time: 7:00 PM
@Bemidji
Alexandria 18
Bemidji 66
Final
Time: 7:00 PM
@Holdingford
Albany 26
Holdingford 43
Final
Time: 7:00 PM
@Holdingford
Belgrade-Brooten-Elrosa 44
Holdingford 24
Final
Time: 7:00 PM
@Holdingford
Belgrade-Brooten-Elrosa 49
Albany 21
Final
Time: 7:00 PM
@Minneota
Redwood Valley 18
Minneota 62
Final