Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Baseball Scores for Thursday, April 21, 2022

Time: 3:30 PM
@Tartan
Chanhassen 17
Tartan 1
F/5
Time: 4:00 PM
Esko 12
South Ridge 1
F/6
Time: 4:00 PM
@Lamberton
Adrian 11
Red Rock Central/W-WG 1
F/6
Time: 4:00 PM
Detroit Lakes 16
Crosby-Ironton 6
Final
Time: 4:00 PM
Wabasha-Kellogg 3
Chatfield 13
F/5
Time: 4:00 PM
Holdingford 0
Paynesville Area 11
Final
Time: 4:00 PM
Rush City 6
Braham 1
Final
Time: 4:00 PM
@Spectrum
North Lakes Academy 2
Spectrum 5
Final
Time: 4:00 PM
Zimmerman 5
Pierz 15
Final
Time: 4:00 PM
@Eden Valley
Maple Lake 9
Eden Valley-Watkins 8
Final
Time: 4:30 PM
@Mankato
Madelia 6
Mankato Loyola 3
Final
Time: 4:30 PM
@Richfield
Bloomington Kennedy 10
Richfield 0
Final
Time: 4:30 PM
Spring Lake Park 0
Champlin Park 3
Final
Time: 4:30 PM
Aitkin 6
Mesabi East 2
Final
Time: 4:30 PM
Irondale 1
Cretin-Derham Hall 11
Final
Time: 4:30 PM
Rockford 2
New London-Spicer 3
Final
Time: 4:30 PM
@Duluth Marshall
Hibbing 2
Duluth Marshall 12
Final
Time: 4:30 PM
@Proctor
Rock Ridge 9
Deer River 0
Final
Time: 4:30 PM
@Superior
Duluth East 7
Superior 1
Final
Time: 4:30 PM
Randolph 12
United South Central 1
F/5
Time: 4:30 PM
@Eastview
Lakeville South 0
Eastview 1
Final
Time: 4:30 PM
@Minneota
MACCRAY 6
Minneota 4
Final
Time: 4:30 PM
@Melrose
Browerville-Eagle Valley 0
Melrose 14
Final
Time: 4:30 PM
Duluth Marshall 0
Proctor 5
Final
Time: 4:30 PM
Medford 11
Blooming Prairie 1
F/6
Time: 4:30 PM
@Isle
Wrenshall 3
Mille Lacs 22
F/5
Time: 4:30 PM
Martin County West 8
St. Clair 6
Final
Time: 4:30 PM
Princeton 6
St. Francis 3
Final
Time: 4:30 PM
Duluth Denfeld 2
Hermantown 3
F/8
Time: 4:30 PM
@Prior Lake
Eagan 0
Prior Lake 7
Final
Time: 4:30 PM
@Lakeville North
Farmington 5
Lakeville North 6
Final
Time: 4:30 PM
Monticello 6
North Branch 3
Final
Time: 4:30 PM
Southwest Christian 3
Delano 2
Final
Time: 4:30 PM
@Norwood
Tri-City United 0
Norwood-Young America 1
Final
Time: 4:30 PM
Maple Grove 7
Totino-Grace 4
Final
Time: 4:30 PM
@Rosemount
Shakopee 4
Rosemount 5
Final
Time: 4:30 PM
Woodbury 9
White Bear Lake 3
Final
Time: 4:30 PM
South St. Paul 2
Hastings 12
Final
Time: 4:30 PM
Pillager 5
Pequot Lakes 1
Final
Time: 4:30 PM
@Liberty Classical Academy
Minnehaha Academy 0
LMAC 5
Final
Time: 4:30 PM
Anoka 10
Andover 5
Final
Time: 4:30 PM
@Jordan Mini Met
Hutchinson 6
Jordan 7
Final
Time: 4:30 PM
@Watertown
Dassel-Cokato 4
Watertown-Mayer 5
Final
Time: 4:30 PM
Annandale 7
Litchfield 6
Final
Time: 4:30 PM
Elk River 3
Blaine 0
Final
Time: 4:30 PM
Maple River 2
Hayfield 3
Final
Time: 4:30 PM
@Apple Valley
Burnsville 8
Apple Valley 1
Final
Time: 4:30 PM
Rogers 4
Centennial 3
Final
Time: 5:00 PM
Zumbrota-Mazeppa 13
Goodhue 1
Final
Time: 5:00 PM
@Mayer Lutheran
Sibley East 6
Mayer Lutheran 2
F/9
Time: 5:00 PM
@Belle Plaine
New Ulm 11
Belle Plaine 1
Final
Time: 5:00 PM
Milaca 2
Little Falls 12
Final
Time: 5:00 PM
Cannon Falls 5
Pine Island 1
Final
Time: 5:00 PM
Orono 6
St. Cloud Cathedral 1
Final
Time: 5:00 PM
@Rochester Mayo
Winona 0
Rochester Mayo 10
Final
Time: 5:00 PM
@Rochester John Marshall
Albert Lea 4
Rochester John Marshall 6
Final
Time: 5:00 PM
BOLD 7
Benson 1
Final
Time: 5:00 PM
@Sartell
Fergus Falls 0
Sartell-St. Stephen 9
Final
Time: 5:00 PM
Albany 0
Foley 10
Final
Time: 5:00 PM
Hancock 3
Lac qui Parle Valley 8
Final
Time: 5:00 PM
@Sauk Rapids
Brainerd 7
Sauk Rapids-Rice 5
Final
Time: 5:00 PM
Mora 5
St. Cloud Cathedral 2
Final
Time: 5:00 PM
@Owatonna
Red Wing 15
Owatonna 9
Final
Time: 5:00 PM
Rochester Lourdes 8
Stewartville 9
Final
Time: 5:00 PM
@Lester Prairie
LeSueur-Henderson 10
Lester Prairie 2
Final
Time: 5:00 PM
Kasson-Mantorville 2
Byron 5
Final
Time: 5:00 PM
Ortonville 4
Canby 2
Final
Time: 5:00 PM
Montevideo 3
Sauk Centre 10
Final
Time: 5:00 PM
Lake City 13
St. Charles 4
Final
Time: 5:00 PM
@Cold Spring
Alexandria 0
Rocori 1
Final
Time: 5:00 PM
@Northfield
Faribault 0
Northfield 6
f
Time: 5:00 PM
@Rochester Mayo
Rochester John Marshall 1
Rochester Mayo 9
Final
Time: 5:30 PM
Worthington 1
Fairmont 11
Final
Time: 5:30 PM
@Waseca
St. Peter 11
Waseca 9
Final
Time: 5:30 PM
Pipestone Area 4
Luverne 7
Final
Time: 5:30 PM
Redwood Valley 2
St. James Area 4
Final
Time: 6:00 PM
Detroit Lakes 19
Crosby-Ironton 2
Final
Time: 6:00 PM
Wabasha-Kellogg 3
Chatfield 13
F/6
Time: 6:00 PM
Holdingford 4
Paynesville Area 21
Final
Time: 6:00 PM
Barnum 3
Esko 24
F/5
Time: 6:00 PM
@Eden Valley
Maple Lake 2
Eden Valley-Watkins 7
Final
Time: 6:00 PM
Zimmerman 8
Pierz 7
Final
Time: 6:00 PM
@Lamberton
Lakeview 5
Red Rock Central/W-WG 7
Final
Time: 6:15 PM
@Mankato West
Austin 1
Mankato West 2
Final
Time: 6:30 PM
@La Crescent
GMLOK 4
La Crescent-Hokah 22
F/5
Time: 6:30 PM
Bloomington Jefferson 6
Edina 9
Final
Time: 6:30 PM
Waconia 0
Minnetonka 6
Final
Time: 6:30 PM
Hermantown 8
Duluth Denfeld 3
Final
Time: 7:00 PM
Stillwater Area 8
Roseville 3
Final
Time: 7:00 PM
Mounds View 7
Forest Lake 0
Final
Time: 7:00 PM
Osseo 11
Robbinsdale Cooper 1
Final
Time: 7:00 PM
Becker 5
Big Lake 10
Final
Time: 7:00 PM
@Watertown
Benilde-St. Margaret's 13
Mound Westonka 0
Final
Time: 7:30 PM
St. Louis Park 3
Hopkins 1
Final