Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Wrestling Scores for Saturday, February 5, 2022

Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Goodhue 66
Woodbury 15
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Eastview 57
Rush City/Braham 18
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Faribault 61
Maple Grove 17
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Apple Valley 51
Faribault 23
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Eastview 43
Faribault 36
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Scott West 72
Rush City/Braham 3
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Scott West 67
Chaska/Chanhassen 10
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Scott West 31
Apple Valley 28
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Goodhue 53
Rogers 18
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Rogers 42
Woodbury 31
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Rogers 57
Robbinsdale Armstrong 15
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Mounds View 42
Eastview 35
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Mounds View 63
Chaska/Chanhassen 16
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Apple Valley 39
Mounds View 24
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Rush City/Braham 44
Robbinsdale Armstrong 33
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Maple Grove 37
Robbinsdale Armstrong 21
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Woodbury 50
Maple Grove 27
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Elk River 41
Eagan 36
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Maple River/United South Central 67
Eagan 6
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Maple River/United South Central 45
Elk River 25
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Rosemount 24
Blaine 55
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Eagan 27
Blaine 52
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Owatonna 42
Maple River/United South Central 28
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Elk River 46
Coon Rapids 28
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Coon Rapids 38
Rosemount 20
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Owatonna 54
Coon Rapids 15
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Foley 47
Rosemount 25
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Foley 39
Owatonna 29
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Foley 44
Blaine 25
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Edina 44
St. Agnes 31
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Edina 37
Mille Lacs 36
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Delano 30
St. Agnes 43
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Mille Lacs 46
Delano 31
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Holdingford 57
Edina 21
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Holdingford 66
St. Agnes 15
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Edina 34
Delano 22
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Holdingford 59
Delano 22
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Mille Lacs 48
St. Agnes 24
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Austin 48
Edina 27
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Mille Lacs 43
Austin 42
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Austin 48
St. Agnes 27
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Holdingford 53
Austin 22
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
Austin 40
Delano 24
Final
Time: 7:00 PM
@Staples
Border West 33
Staples-Motley 25
Final
Time: 7:00 PM
@Staples
Perham 51
Staples-Motley 23
Final
Time: 7:00 PM
@Staples
Perham 44
Border West 28
Final
Time: 7:00 PM
@Centennial
St. Cloud Tech 55
Centennial 18
Final
Time: 7:00 PM
@Redfield SD
Redfield SD 170
Parkston SD 144
Burke/Gregory SD 131
Lyman SD 125 ½
Madison SD 125
Tri-Valley SD 86
Wagner SD 70 ½
Sisseton SD 67
Wessington Springs/Woonsocket SD 65
Potter County SD 23 ½
Britton-Hecla SD 22
Ortonville 9
Iroquois SD 7
Final
Time: 7:00 PM
@North Branch
Grand Rapids 56
Pine City/Hinckley-Finlayson 21
Final
Time: 7:00 PM
@North Branch
Mora 59
Grand Rapids 21
Final
Time: 7:00 PM
@North Branch
Pine City/Hinckley-Finlayson 36
North Branch 32
Final
Time: 7:00 PM
@North Branch
Mora 66
North Branch 15
Final
Time: 7:00 PM
@North Branch
Grand Rapids 66
North Branch 12
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
Lakeville North 42
Minnetonka 36
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
New Prague 48
Minnetonka 33
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
New Prague 54
Lakeville North 29
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
New Prague 42
Cambridge-Isanti 33
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
Cambridge-Isanti 52
Minnetonka 23
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
Cambridge-Isanti 42
Lakeville North 30
Final
Time: 7:00 PM
@Cannon Falls
Plainview-Elgin-Millville 45
Waseca 33
Final
Time: 7:00 PM
@Cannon Falls
Northfield 60
Plainview-Elgin-Millville 18
Final
Time: 7:00 PM
@Cannon Falls
Northfield 51
Cannon Falls 25
Final
Time: 7:00 PM
@Cannon Falls
Waseca 26
Cannon Falls 51
Final
Time: 7:00 PM
@Cannon Falls
Plainview-Elgin-Millville 33
Cannon Falls 39
Final
Time: 7:00 PM
@Cannon Falls
Northfield 55
Kenyon-Wanamingo 9
Final
Time: 7:00 PM
@Cannon Falls
Kenyon-Wanamingo 48
Waseca 31
Final
Time: 7:00 PM
@Cannon Falls
Kenyon-Wanamingo 39
Cannon Falls 38
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Goodhue 72
Chaska/Chanhassen 8