Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Baseball Scores for Tuesday, April 26, 2022

Time: 2:00 PM
@Greenbush
Kittson County Central 12
Northern Freeze 0
Final
Time: 4:00 PM
Blue Earth Area 3
Redwood Valley 4
Final
Time: 4:00 PM
@Fergus Falls
Rocori 9
Fergus Falls 2
Final
Time: 4:00 PM
Sauk Centre 17
BOLD 3
Final
Time: 4:00 PM
@St. Cloud - Putz
Sauk Rapids-Rice 10
St. Cloud 0
Final
Time: 4:00 PM
Luverne 11
Windom Area 1
F/5
Time: 4:00 PM
@Brainerd
Willmar 0
Brainerd 6
Final
Time: 4:00 PM
@Staples
Crosby-Ironton 4
Staples-Motley 9
Final
Time: 4:00 PM
Minnewaska Area 4
Benson 0
Final
Time: 4:00 PM
Border West 8
Ortonville 2
Final
Time: 4:00 PM
Menahga 9
Wadena-Deer Creek 12
Final
Time: 4:00 PM
Rockford 7
Glencoe-Silver Lake 9
Final
Time: 4:00 PM
Rush City 5
Ogilvie 4
Final
Time: 4:30 PM
Litchfield 1
New London-Spicer 11
F/5
Time: 4:30 PM
Canby 4
Tracy-Milroy-Balaton 10
Final
Time: 4:30 PM
Nicollet 2
Cleveland 12
Final
Time: 4:30 PM
@Simley
Hastings 4
Simley 1
Final
Time: 4:30 PM
Madelia 12
Nicollet 2
Final
Time: 4:30 PM
St. Croix Prep 10
Trinity School 6
Final
Time: 4:30 PM
@North St. Paul
Two Rivers 1
North St. Paul 0
Final
Time: 4:30 PM
Robbinsdale Cooper 0
Fridley 12
Final
Time: 4:30 PM
St. Francis 2
Becker 6
Final
Time: 4:30 PM
@Alimagnet Park
Farmington 8
Burnsville 0
Final
Time: 4:30 PM
@Caledonia
Wabasha-Kellogg 3
Caledonia 13
Final
Time: 4:30 PM
Forest Lake 3
Woodbury 6
Final
Time: 4:30 PM
Monticello 3
Chisago Lakes Area 2
Final
Time: 4:30 PM
Monticello 3
Chisago Lakes Area 8
Final
Time: 4:30 PM
Mabel-Canton 6
Houston 7
Final
Time: 4:30 PM
Big Lake 2
Cambridge-Isanti 6
Final
Time: 4:30 PM
@South St. Paul
Hill-Murray 5
South St. Paul 9
Final
Time: 4:30 PM
Minnetonka 2
Edina 5
Final
Time: 4:30 PM
Delano 6
Hutchinson 10
Final
Time: 4:30 PM
@Spring Valley
Lyle/Austin Pacelli 16
GMLOK 1
Final
Time: 4:30 PM
Litchfield 8
New London-Spicer 16
Final
Time: 4:30 PM
Pillager 2
Parkers Prairie 6
Final
Time: 4:30 PM
Champlin Park 2
Andover 4
Final
Time: 4:30 PM
Spring Lake Park 6
Maple Grove 5
Final
Time: 4:30 PM
Holdingford 3
Kimball Area 11
Final
Time: 4:30 PM
Spectrum 1
Kimball Area 11
Final
Time: 4:30 PM
@Glenville
Spring Grove 21
Glenville-Emmons/Alden-Conger 10
Final
Time: 4:30 PM
@Mound
Jordan 5
Mound Westonka 3
Final
Time: 4:30 PM
Maple Lake 6
Royalton 16
F/5
Time: 4:30 PM
Southland 14
Schaeffer Academy 0
Final
Time: 4:30 PM
Mankato Loyola 8
St. Clair 3
Final
Time: 4:30 PM
North Branch 7
Princeton 3
Final
Time: 4:30 PM
@Minneota
Russell-Tyler-Ruthton 3
Minneota 2
Final
Time: 4:30 PM
@Watertown
Howard Lake-Waverly-Winsted 0
Watertown-Mayer 5
Final
Time: 4:30 PM
@Duluth Marshall
Cloquet 0
Duluth Marshall 11
F/5
Time: 4:30 PM
Sebeka 2
New York Mills 12
Final
Time: 4:30 PM
Blaine 6
Anoka 4
Final
Time: 4:30 PM
@Lakeville North
Rosemount 5
Lakeville North 2
Final
Time: 4:30 PM
Hopkins 1
Waconia 11
Final
Time: 4:30 PM
@Isle
Braham 6
Mille Lacs 2
Final
Time: 4:30 PM
@Brooklyn Park
Coon Rapids 9
Park Center/Columbia Heights 5
Final
Time: 4:30 PM
Totino-Grace 4
Rogers 5
Final
Time: 4:30 PM
Hermantown 7
Proctor 1
Final
Time: 4:30 PM
@Elrosa
Belgrade-Brooten-Elrosa 2
Paynesville Area 4
Final
Time: 4:45 PM
@Fillmore Central
Chatfield 7
Fillmore Central/Lanesboro 0
Final
Time: 5:00 PM
Mora 10
Milaca 4
Final
Time: 5:00 PM
Osakis 10
St. John's Prep 9
Final
Time: 5:00 PM
@Albert Lea
Rochester Century 2
Albert Lea 4
Final
Time: 5:00 PM
Cristo Rey Jesuit 2
Brooklyn Center 14
Final
Time: 5:00 PM
@Red Wing
Rochester Mayo 6
Red Wing 4
F/9
Time: 5:00 PM
Rochester Lourdes 1
Byron 2
Final
Time: 5:00 PM
Goodhue 0
Stewartville 10
Final
Time: 5:00 PM
@Barrett
Melrose 12
West Central Area 7
Final
Time: 5:00 PM
Kasson-Mantorville 0
Pine Island 1
Final
Time: 5:00 PM
St. Charles 8
Winona Cotter 6
Final
Time: 5:00 PM
Dover-Eyota 9
Rushford-Peterson 7
Final
Time: 5:00 PM
Lakeview 8
Dawson-Boyd 13
Final
Time: 5:00 PM
Foley 7
Pierz 0
Final
Time: 5:00 PM
@Mankato East
Rochester John Marshall 1
Mankato East 0
Final
Time: 5:00 PM
Albany 3
Zimmerman 7
Final
Time: 5:00 PM
@Montgomery
St. Peter 12
Tri-City United 0
Final
Time: 5:00 PM
@Faribault
Mankato West 10
Faribault 0
Final
Time: 5:30 PM
St. James Area 0
Windom Area 7
Final
Time: 5:30 PM
Worthington 2
Pipestone Area 4
Final
Time: 5:30 PM
Waseca 1
New Ulm 11
Final
Time: 6:00 PM
@Owatonna
Winona 11
Owatonna 8
Final
Time: 6:00 PM
Rockford 5
Glencoe-Silver Lake 7
Final
Time: 6:00 PM
Border West 6
Ortonville 4
Final
Time: 6:00 PM
@Greenbush
Northern Freeze 6
Badger/Greenbush-Middle River 4
Final
Time: 6:00 PM
Menahga 0
Wadena-Deer Creek 8
Final
Time: 6:00 PM
Blue Earth Area 11
Redwood Valley 16
Final
Time: 6:00 PM
@Fergus Falls
Rocori 11
Fergus Falls 0
F/5
Time: 6:00 PM
Minnewaska Area 10
Benson 5
Final
Time: 6:00 PM
Sauk Centre 9
BOLD 1
Final
Time: 6:00 PM
@Staples
Crosby-Ironton 10
Staples-Motley 5
Final
Time: 6:00 PM
Sleepy Eye 5
New Ulm Cathedral 8
Final
Time: 6:00 PM
@Brainerd
Willmar 10
Brainerd 1
Final
Time: 6:00 PM
@St. Cloud - Putz
Sauk Rapids-Rice 1
St. Cloud 7
Final
Time: 6:00 PM
@LeSueur
Medford 0
LeSueur-Henderson 4
Final
Time: 6:15 PM
United South Central 3
Triton 1
Final
Time: 6:30 PM
Southland 13
Schaeffer Academy 3
Final
Time: 7:00 PM
Little Falls 12
St. Cloud Cathedral 11
F/11
Time: 7:00 PM
@Melrose
West Central Area 6
Melrose 5
Final
Time: 7:00 PM
Red Rock Central/W-WG 12
Wabasso 3
Final
Time: 7:00 PM
Orono 5
Benilde-St. Margaret's 9
Final
Time: 7:00 PM
Centennial 28
Osseo 0
F/5
Time: 7:00 PM
Luverne 10
Adrian 7
Final