Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Wrestling Scores for Thursday, December 9, 2021

Time: 7:00 PM
@Rochester John Marshall
Albert Lea Area 75
Rochester John Marshall 6
Final
Time: 7:00 PM
@Princeton
Becker 44
Princeton 15
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Stillwater Area 71
Irondale/Spring Lake Park 6
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Stillwater Area 84
Champlin Park 0
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Irondale/Spring Lake Park 63
Champlin Park 18
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Stillwater Area 50
Anoka 22
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Anoka 58
Irondale/Spring Lake Park 18
Final
Time: 7:00 PM
@Wheaton
New York Mills 39
Border West 42
Final
Time: 7:00 PM
@Wheaton
Alexandria 56
Border West 21
Final
Time: 7:00 PM
@Wheaton
Alexandria 43
New York Mills 27
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Anoka 76
Champlin Park 3
Final
Time: 7:00 PM
@Mankato West
Winona/Winona Cotter 10
Mankato West 72
Final
Time: 7:00 PM
@Waterville
Triton 36
WEM/JWP 46
Final
Time: 7:00 PM
@St. Thomas Academy
Simley 76
Two Rivers 0
Final
Time: 7:00 PM
@St. Thomas Academy
Simley 64
St. Thomas Academy 6
Final
Time: 7:00 PM
@St. Thomas Academy
Two Rivers 18
St. Thomas Academy 64
Final
Time: 7:00 PM
@St. Peter
Sibley East 48
St. James Area 31
Final
Time: 7:00 PM
@St. Peter
Sibley East 26
St. Peter 48
Final
Time: 7:00 PM
@St. Peter
St. James Area 6
St. Peter 76
Final
Time: 7:00 PM
@Tracy
Willmar 64
Redwood Valley 15
Final
Time: 7:00 PM
@Tracy
Redwood Valley 41
Quad County 40
Final
Time: 7:00 PM
@Tracy
Willmar 75
Quad County 0
Final
Time: 7:00 PM
@Stewartville
Pine Island 34
Stewartville 48
Final
Time: 7:00 PM
@Blackduck
United North Central 51
Park Rapids Area 27
Final
Time: 7:00 PM
@Blackduck
United North Central 45
Blackduck/Cass Lake-Bena 12
Final
Time: 7:00 PM
@Blackduck
Park Rapids Area 48
Blackduck/Cass Lake-Bena 34
Final
Time: 7:00 PM
@Austin
Owatonna 60
Austin 12
Final
Time: 7:00 PM
@Austin
Rochester Century 18
Austin 42
Final
Time: 7:00 PM
@Austin
Owatonna 69
Rochester Century 3
Final
Time: 7:00 PM
@Wadena
Ottertail Central 60
Pelican Rapids 24
Final
Time: 7:00 PM
@Wadena
Pelican Rapids 31
Wadena-Deer Creek 30
Final
Time: 7:00 PM
@Wadena
Ottertail Central 48
Wadena-Deer Creek 30
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Tartan 39
North St. Paul 22
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
Tartan 5
Hastings 72
Final
Time: 7:00 PM
@Hastings
North St. Paul 0
Hastings 81
Final
Time: 7:00 PM
@Kenyon
Faribault 51
Kenyon-Wanamingo 12
Final
Time: 7:00 PM
@Kenyon
Faribault 42
New Richland-H-E-G 12
Final
Time: 7:00 PM
@Kenyon
New Richland-H-E-G 34
Kenyon-Wanamingo 42
Final
Time: 7:00 PM
@East Ridge
Mounds View 69
East Ridge 6
Final
Time: 7:00 PM
@Barnesville
Moorhead 57
Barnesville 22
Final
Time: 7:00 PM
@Minneapolis Southwest
Minneapolis North 30
Minneapolis Southwest 34
Final
Time: 7:00 PM
@Minneapolis Southwest
Minneapolis Washburn 53
Minneapolis Southwest 30
Final
Time: 7:00 PM
@Minneapolis Southwest
Minneapolis Washburn 48
Minneapolis North 29
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
St. Agnes 48
Spectrum 28
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Sauk Rapids-Rice 53
St. Agnes 18
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Sauk Rapids-Rice 54
Spectrum 15
Final
Time: 7:00 PM
@Mapleton
New Ulm 51
St. Clair/Mankato Loyola 16
Final
Time: 7:00 PM
@Mapleton
Mankato East 45
St. Clair/Mankato Loyola 22
Final
Time: 7:00 PM
@Mapleton
Mankato East 36
New Ulm 42
Final
Time: 7:00 PM
@Mapleton
New Ulm 22
Maple River/United South Central 46
Final
Time: 7:00 PM
@Mapleton
Mankato East 18
Maple River/United South Central 69
Final
Time: 7:00 PM
@Worthington
Pipestone Area 29
Worthington 48
Final
Time: 7:00 PM
@Worthington
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 34
Worthington 35
Final
Time: 7:00 PM
@Worthington
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 45
Pipestone Area 23
Final
Time: 7:00 PM
@Byron
Kasson-Mantorville 61
Byron 12
Final
Time: 7:00 PM
@Montgomery
Waconia 49
Tri-City United 15
Final
Time: 7:00 PM
@Montgomery
Waconia 54
Hutchinson 16
Final
Time: 7:00 PM
@Montgomery
Hutchinson 38
Tri-City United 37
Final
Time: 7:00 PM
@Adrian
Windom/Mountain Lake 21
Adrian Area 54
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Minneapolis Edison 0
St. Agnes 0
Time: 7:00 PM
@Adrian
Marshall/Lakeview 64
Windom/Mountain Lake 16
Final
Time: 7:00 PM
@Adrian
Marshall/Lakeview 70
Fulda/Murray County Central 9
Final
Time: 7:00 PM
@Adrian
Marshall/Lakeview 51
Adrian Area 20
Final
Time: 7:00 PM
@Adrian
Fulda/Murray County Central 21
Adrian Area 49
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Lutheran
Rockford 42
St. Croix Lutheran 43
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Lutheran
Fridley 54
St. Croix Lutheran 27
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Lutheran
Fridley 42
Rockford 30
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
St. Paul Central 12
White Bear Lake 57
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Roseville 18
White Bear Lake 36
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Roseville 36
St. Paul Central 10
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Elk River 48
Roseville 24
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Elk River 30
White Bear Lake 33
Final
Time: 7:00 PM
@White Bear Lake
Elk River 66
St. Paul Central 9
Final
Time: 7:00 PM
@Norwood
Holdingford 62
Norwood-Young America 3
Final
Time: 7:00 PM
@Norwood
Delano 54
Norwood-Young America 18
Final
Time: 7:00 PM
@Norwood
Holdingford 62
Delano 18
Final
Time: 7:00 PM
@Albany
Zimmerman 18
Albany 45
Final
Time: 7:00 PM
@Albany
Dassel-Cokato/Litchfield 52
Zimmerman 27
Final
Time: 7:00 PM
@Albany
Dassel-Cokato/Litchfield 43
Albany 27
Final
Time: 7:00 PM
@Ogilvie
Rush City/Braham 72
Crosby-Ironton 12
Final
Time: 7:00 PM
@Ogilvie
Royalton/Upsala 63
Rush City/Braham 15
Final
Time: 7:00 PM
@Ogilvie
Royalton/Upsala 76
Crosby-Ironton 0
Final
Time: 7:00 PM
@Ogilvie
Royalton/Upsala 68
Ogilvie 6
Final
Time: 7:00 PM
@Ogilvie
Crosby-Ironton 12
Ogilvie 66
Final
Time: 7:00 PM
@Ogilvie
Rush City/Braham 39
Ogilvie 40
Final
Time: 7:00 PM
@Orono
Robbinsdale Cooper 18
Orono 66
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Coon Rapids 45
Centennial 36
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Coon Rapids 36
Blaine 43
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Centennial 30
Blaine 52
Final
Time: 7:00 PM
@Lake City
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson 33
Lake City 36
Final
Time: 7:00 PM
@Lake City
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson 48
Cannon Falls 20
Final
Time: 7:00 PM
@Lake City
Cannon Falls 24
Lake City 46
Final
Time: 7:00 PM
@Columbia Heights
Minneapolis South 50
Brooklyn Center/Concordia Acad 15
Final
Time: 7:00 PM
@Columbia Heights
Minneapolis South 54
Columbia Heights 18
Final
Time: 7:00 PM
@Columbia Heights
Brooklyn Center/Concordia Acad 29
Columbia Heights 30
Final
Time: 7:00 PM
@Benilde-St. Margaret's
Bloomington Kennedy 66
Minneapolis Roosevelt 18
Final
Time: 7:00 PM
@Benilde-St. Margaret's
Minneapolis Roosevelt 6
Benilde-St. Margaret's 60
Final
Time: 7:00 PM
@Benilde-St. Margaret's
Bloomington Kennedy 51
Benilde-St. Margaret's 31
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Rocori 43
Monticello 30
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Big Lake 68
Monticello 6
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Big Lake 45
Rocori 27
Final
Time: 7:00 PM
@Princeton
Milaca/Faith Christian 24
Princeton 54
Final
Time: 7:00 PM
@Princeton
Becker 59
Milaca/Faith Christian 9
Final