Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Wrestling Scores for Tuesday, December 21, 2021

Time: 7:00 PM
@Foley
Albany 45
Rogers 33
Final
Time: 7:00 PM
@Foley
Rogers 25
Foley 52
Final
Time: 7:00 PM
@Foley
Watertown Mayer/ Mayer Luth. 56
Rogers 16
Final
Time: 7:00 PM
@Foley
Albany 25
Foley 43
Final
Time: 7:00 PM
@Foley
Watertown Mayer/ Mayer Luth. 49
Albany 19
Final
Time: 7:00 PM
@Stillwater
Lakeville South 42
Cretin-Derham Hall 30
Final
Time: 7:00 PM
@Glenwood
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo 41
Minnewaska Area 25
Final
Time: 7:00 PM
@Glenwood
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo 39
Eden Valley-Watkins 34
Final
Time: 7:00 PM
@Glenwood
Dawson-Boyd/LQPV/Montevideo 60
New London-Spicer 9
Final
Time: 7:00 PM
@Sauk Rapids
Rocori 45
Detroit Lakes 27
Final
Time: 7:00 PM
@Sauk Rapids
Detroit Lakes 42
Sauk Rapids-Rice 36
Final
Time: 7:00 PM
@Sauk Rapids
Brainerd/Pillager 45
Detroit Lakes 27
Final
Time: 7:00 PM
@Ellsworth WI
Goodhue 78
Somerset WI 0
Final
Time: 7:00 PM
Goodhue 52
Ellsworth WI 15
Final
Time: 7:00 PM
@St. Clair
Kenyon-Wanamingo 75
Madelia/Truman/Martin Luther 6
Final
Time: 7:00 PM
@St. Clair
Kenyon-Wanamingo 78
St. Clair/Mankato Loyola 6
Final
Time: 7:00 PM
@Wabasso
Springfield 33
Wabasso 42
Final
Time: 7:00 PM
@Fillmore Central
Waukon IA 36
FCLMC 46
Final
Time: 7:00 PM
@Fillmore Central
South Winneshiek IA 63
FCLMC 15
Final
Time: 7:00 PM
@Irondale
White Bear Lake 30
Irondale/Spring Lake Park 45
Final
Time: 7:00 PM
@Irondale
St. Paul Washington 6
Irondale/Spring Lake Park 75
Final
Time: 7:00 PM
@Irondale
White Bear Lake 65
St. Paul Washington 12
Final
Time: 7:00 PM
@Irondale
South St. Paul 24
Irondale/Spring Lake Park 54
Final
Time: 7:00 PM
@Irondale
South St. Paul 58
St. Paul Washington 24
Final
Time: 7:00 PM
@Irondale
White Bear Lake 42
South St. Paul 28
Final
Time: 7:00 PM
@New Ulm
Waseca 33
New Ulm 48
Final
Time: 7:00 PM
@New Ulm
Sibley East 40
New Ulm 36
Final
Time: 7:00 PM
@New Ulm
Sibley East 40
Waseca 30
Final
Time: 7:00 PM
@Plainview
Rochester Century 15
Plainview-Elgin-Millville 52
Final
Time: 7:00 PM
@Redwood Falls
Windom/Mountain Lake 34
Redwood Valley 48
Final
Time: 7:00 PM
@Redwood Falls
Pipestone Area 48
Redwood Valley 39
Final
Time: 7:00 PM
@Redwood Falls
Pipestone Area 48
Windom/Mountain Lake 33
Final
Time: 7:00 PM
@Aitkin
Virginia Area 24
Aitkin 45
Final
Time: 7:00 PM
@Aitkin
Pine City/Hinckley-Finlayson 12
Aitkin 69
Final
Time: 7:00 PM
@Aitkin
Pine City/Hinckley-Finlayson 26
Virginia Area 45
Final
Time: 7:00 PM
@Park Rapids
Pierz 51
Park Rapids Area 25
Final
Time: 7:00 PM
@Marshall
Jackson County Central 54
Marshall/Lakeview 19
Final
Time: 7:00 PM
@Barrett
Howard Lake-Waverly-Winsted 53
Frazee 24
Final
Time: 7:00 PM
@Caledonia
Decorah IA 9
Caledonia 60
Final
Time: 7:00 PM
@Glenwood
Eden Valley-Watkins 28
Minnewaska Area 50
Final
Time: 7:00 PM
@Glenwood
New London-Spicer 13
Minnewaska Area 59
Final
Time: 7:00 PM
@Glenwood
Eden Valley-Watkins 57
New London-Spicer 18
Final
Time: 7:00 PM
@Stillwater
Cretin-Derham Hall 0
Stillwater Area 84
Final
Time: 7:00 PM
@Stillwater
Lakeville South 3
Stillwater Area 75
Final
Time: 7:00 PM
@Delano
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 72
Champlin Park 6
Final
Time: 7:00 PM
@Delano
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 45
Delano 29
Final
Time: 7:00 PM
@Delano
Champlin Park 12
Delano 59
Final
Time: 7:00 PM
@Annandale
Mora 60
Elk River 16
Final
Time: 7:00 PM
@Annandale
Mora 27
Annandale-Maple Lake 33
Final
Time: 7:00 PM
@Annandale
Elk River 6
Annandale-Maple Lake 70
Final
Time: 7:00 PM
@Annandale
Mora 60
Buffalo 21
Final
Time: 7:00 PM
@Annandale
Buffalo 45
Elk River 36
Final
Time: 7:00 PM
@Annandale
Buffalo 36
Annandale-Maple Lake 45
Final
Time: 7:00 PM
@Sauk Rapids
Rocori 39
Brainerd/Pillager 27
Final
Time: 7:00 PM
@Sauk Rapids
Rocori 60
Sauk Rapids-Rice 19
Final
Time: 7:00 PM
@Sauk Rapids
Brainerd/Pillager 50
Sauk Rapids-Rice 21
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Blackduck/Cass Lake-Bena 13
Pequot Lakes/Pine River-Backus 68
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Osakis 6
Pequot Lakes/Pine River-Backus 71
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Blackduck/Cass Lake-Bena 37
Osakis 33
Final
Time: 7:00 PM
@Pequot Lakes
Bertha-Hewitt/Verndale/Parkers Prairie 59
Osakis 9
Final
Time: 7:00 PM
@Morris
Benson 17
MAHACA 59
Final
Time: 7:00 PM
@New Prague
Mound Westonka 18
New Prague 60
Final
Time: 7:00 PM
@New Prague
Bloomington Kennedy 25
New Prague 54
Final
Time: 7:00 PM
@New Prague
Mound Westonka 46
Bloomington Kennedy 30
Final
Time: 7:00 PM
@New Prague
Benilde-St. Margaret's 12
New Prague 72
Final
Time: 7:00 PM
@New Prague
Mound Westonka 54
Benilde-St. Margaret's 16
Final
Time: 7:00 PM
@Deer River
United North Central 57
Deer River 15
Final
Time: 7:00 PM
@Deer River
Fosston/Bagley 30
Deer River 53
Final
Time: 7:00 PM
@Deer River
United North Central 59
Fosston/Bagley 21
Final
Time: 7:00 PM
@Deer River
Bemidji 86
Deer River 0
Final
Time: 7:00 PM
@Deer River
Bemidji 66
United North Central 11
Final
Time: 7:00 PM
@Deer River
Bemidji 77
Fosston/Bagley 6
Final
Time: 7:00 PM
@Kimball
Paynesville Area 12
Kimball Area 60
Final
Time: 7:00 PM
@Kimball
Belgrade-Brooten-Elrosa 62
Paynesville Area 8
Final
Time: 7:00 PM
@Kimball
Belgrade-Brooten-Elrosa 32
Kimball Area 25
Final
Time: 7:00 PM
@Blooming Prairie
Austin 34
Westfield 45
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Big Lake 69
Chaska/Chanhassen 4
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Centennial 24
Chaska/Chanhassen 46
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Big Lake 72
Centennial 4
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Anoka 61
Chaska/Chanhassen 9
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Anoka 59
Centennial 15
Final
Time: 7:00 PM
@Chaska
Anoka 38
Big Lake 36
Final
Time: 7:00 PM
@Foley
Watertown Mayer/ Mayer Luth. 41
Foley 31
Final