Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Baseball Scores for Monday, April 11, 2022

Time: 11:00 AM
Coon Rapids 4
Minnetonka 9
Final
Time: 4:00 PM
@Elrosa
Maple Lake 2
Belgrade-Brooten-Elrosa 14
F/5
Time: 4:00 PM
Spectrum 1
Legacy Christian 3
Final
Time: 4:30 PM
Deer River 1
Mesabi East 11
Final
Time: 4:30 PM
Breck 8
St. Agnes 12
Final
Time: 4:30 PM
Woodbury 10
Mounds View 4
Final
Time: 4:30 PM
@Eagan
Eagan 8
Rosemount 4
Final
Time: 4:30 PM
@Haddox Field
Robbinsdale Cooper 11
Bloomington Kennedy 14
Final
Time: 4:30 PM
Kimball Area 2
Royalton 4
Final
Time: 4:30 PM
Stillwater Area 10
East Ridge 3
Final
Time: 4:30 PM
Pine City 6
Rush City 0
Final
Time: 4:30 PM
@Simley
Hill-Murray 2
Simley 3
Final
Time: 4:30 PM
White Bear Lake 1
Forest Lake 0
Final
Time: 4:30 PM
Chisago Lakes Area 4
Becker 7
Final
Time: 4:30 PM
Eastview 7
Farmington 4
Final
Time: 4:30 PM
@Lakeville North
Apple Valley 7
Lakeville North 17
Final
Time: 4:30 PM
Buffalo 3
Waconia 7
Final
Time: 4:30 PM
LMAC 11
St. Paul Harding 1
Final
Time: 4:30 PM
Hinckley-Finlayson 1
Milaca 8
Final
Time: 4:30 PM
Brooklyn Center 11
Minneapolis Henry 12
Final
Time: 4:30 PM
Houston 15
Schaeffer Academy 2
Final
Time: 4:30 PM
@Hastings
North St. Paul 0
Hastings 5
Final
Time: 4:30 PM
@Mahtomedi
Two Rivers 2
Mahtomedi 4
Final
Time: 4:30 PM
Robbinsdale Armstrong 12
Hopkins 15
Final
Time: 4:30 PM
Burnsville 0
Shakopee 10
Final
Time: 4:30 PM
New Ulm Cathedral 7
Wabasso 0
Final
Time: 4:30 PM
Osseo 0
Maple Grove 1
Final
Time: 4:30 PM
@Columbia Heights
Fridley 5
Park Center/Columbia Heights 11
Final
Time: 4:30 PM
Holy Family Catholic 7
Big Lake 5
Final
Time: 4:30 PM
Triton 0
Medford 7
Final
Time: 4:30 PM
@St. Thomas Academy
Tartan 3
St. Thomas Academy 13
F/6
Time: 4:30 PM
@Norwood
Litchfield 5
Norwood-Young America 2
Final
Time: 4:30 PM
Monticello 18
Zimmerman 6
Final
Time: 4:30 PM
@Lakeville South
Prior Lake 2
Lakeville South 3
Final
Time: 4:30 PM
Ogilvie 1
Upsala/Swanville Area 13
Final
Time: 4:30 PM
Pierz 3
Wadena-Deer Creek 2
Final
Time: 4:30 PM
Madelia 14
Martin County West 0
F/5
Time: 4:30 PM
Mille Lacs 20
St. John's Prep 3
F/5
Time: 4:30 PM
@Spring Grove
Lyle/Austin Pacelli 6
Spring Grove 7
Final
Time: 4:30 PM
Totino-Grace 0
Anoka 10
F/6
Time: 4:30 PM
North Branch 5
St. Francis 3
Final
Time: 4:30 PM
Rogers 1
St. Michael-Albertville 2
Final
Time: 4:30 PM
@Minneota
Renville County West 2
Minneota 7
Final
Time: 5:00 PM
@Fillmore Central
Rushford-Peterson 7
Fillmore Central/Lanesboro 5
Final
Time: 5:00 PM
Morris Area/Chokio-Alberta 17
Benson 0
Final
Time: 5:00 PM
@La Crescent
Caledonia 0
La Crescent-Hokah 4
Final
Time: 5:00 PM
Randolph 5
New Richland-H-E-G 1
Final
Time: 5:00 PM
Albany 12
St. Cloud Cathedral 5
Final
Time: 5:00 PM
@Montgomery
Sibley East 6
Tri-City United 5
Final
Time: 5:00 PM
@Mankato East
Austin 4
Mankato East 2
Final
Time: 5:00 PM
United South Central 0
Maple River 10
Final
Time: 5:00 PM
Centennial 4
Eden Prairie 9
Final
Time: 5:00 PM
New Prague 10
Marshall 5
Final
Time: 5:00 PM
Chatfield 13
St. Charles 1
Final
Time: 5:00 PM
Dover-Eyota 12
Wabasha-Kellogg 2
Final
Time: 5:00 PM
@Belle Plaine
Mayer Lutheran 0
Belle Plaine 8
Final
Time: 5:00 PM
New Ulm 4
Hutchinson 5
Final
Time: 5:30 PM
Luverne 0
Fairmont 3
Final
Time: 5:30 PM
@Waseca
Lake Crystal-Wellcome Memorial 1
Waseca 18
Final
Time: 6:00 PM
St. Louis Park 0
Chaska 3
Final
Time: 6:00 PM
@Elrosa
Maple Lake 4
Belgrade-Brooten-Elrosa 13
Final
Time: 6:00 PM
Grand Rapids 10
Duluth Denfeld 0
F/5
Time: 6:15 PM
@Mankato West
Albert Lea 2
Mankato West 9
Final
Time: 6:30 PM
Elk River 5
Minnetonka 3
Final
Time: 6:30 PM
New Ulm Cathedral 7
Wabasso 1
Final
Time: 7:00 PM
@Sartell
Willmar 1
Sartell-St. Stephen 0
Final
Time: 7:00 PM
@Lester Prairie
Howard Lake-Waverly-Winsted 5
Lester Prairie 11
Final
Time: 7:00 PM
St. Anthony Village 14
DeLaSalle 0
Final