Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Baseball Scores for Monday, May 9, 2022

Time: 10:00 AM
@Eastview
Shakopee 6
Eastview 2
Final
Time: 11:00 AM
Blooming Prairie 11
Schaeffer Academy 2
Final
Time: 3:30 PM
Chisholm 4
Mesabi East 14
F/6
Time: 3:30 PM
@Eden Valley
Milaca 2
Eden Valley-Watkins 1
Final
Time: 4:00 PM
Red Lake 6
Northome/Kelliher 9
Final
Time: 4:00 PM
@Belle Plaine
Sibley East 1
Belle Plaine 2
F/9
Time: 4:00 PM
Holdingford 3
Royalton 4
Final
Time: 4:00 PM
@Prior Lake
Apple Valley 4
Prior Lake 10
Final
Time: 4:00 PM
Edina 5
Buffalo 4
Final
Time: 4:00 PM
@LeSueur
Tri-City United 3
LeSueur-Henderson 13
Final
Time: 4:15 PM
Mayer Lutheran 10
Legacy Christian 5
Final
Time: 4:30 PM
Roseville 4
East Ridge 14
Final
Time: 4:30 PM
@Richfield
DeLaSalle 14
Richfield 9
Final
Time: 4:30 PM
Canby 10
Lakeview 9
Final
Time: 4:30 PM
Providence Academy 10
Dassel-Cokato 4
Final
Time: 4:30 PM
Mounds View 18
Irondale 1
Final
Time: 4:30 PM
Woodbury 2
Stillwater Area 7
Final
Time: 4:30 PM
Blue Earth Area 5
Pipestone Area 3
Final
Time: 4:30 PM
Burnsville 4
Farmington 15
Final
Time: 4:30 PM
@Eagan
Lakeville South 14
Eagan 7
Final
Time: 4:30 PM
@Waseca
Fairmont 12
Waseca 3
Final
Time: 4:30 PM
Houston 2
Rushford-Peterson 8
Final
Time: 4:30 PM
Breck 3
St. Paul Academy 11
Final
Time: 4:30 PM
Silver Bay 1
Cherry 11
F/6
Time: 4:30 PM
Minneapolis North 18
Brooklyn Center 19
Final
Time: 4:30 PM
Forest Lake 0
Cretin-Derham Hall 9
Final
Time: 4:30 PM
@Northfield
New Prague 12
Northfield 3
Final
Time: 4:30 PM
@Dred Scott - Bloomington
Waconia 11
Bloomington Jefferson 2
Final
Time: 4:30 PM
@Haddox Field
Chanhassen 15
Bloomington Kennedy 0
F/6
Time: 4:30 PM
Wrenshall 1
Braham 19
Final
Time: 4:30 PM
St. Francis 1
Big Lake 3
Final
Time: 4:30 PM
St. Agnes 8
Concordia Academy 2
Final
Time: 4:30 PM
@Columbia Heights
St. Anthony Village 15
Park Center/Columbia Heights 1
Final
Time: 4:30 PM
Orono 14
Robbinsdale Cooper 2
Final
Time: 4:30 PM
Rochester Century 4
Blaine 9
Final
Time: 4:30 PM
@Rosemount
Lakeville North 0
Rosemount 3
Final
Time: 4:30 PM
Osakis 10
Pequot Lakes 7
Final
Time: 4:30 PM
Madelia 12
St. Clair 6
Final
Time: 4:30 PM
MACCRAY 14
Hancock 4
Final
Time: 4:30 PM
Littlefork-Big Falls 0
Cherry 20
F/5
Time: 4:30 PM
@Virginia
Hermantown 10
Rock Ridge 0
Final
Time: 5:00 PM
Lake City 5
Goodhue 4
Final
Time: 5:00 PM
Byron 4
Stewartville 0
F/6
Time: 5:00 PM
New Ulm Cathedral 3
Springfield 5
Final
Time: 5:00 PM
Kenyon-Wanamingo 1
Randolph 2
Final
Time: 5:00 PM
@Lester Prairie
Norwood-Young America 12
Lester Prairie 1
Final
Time: 5:00 PM
@Spring Grove
Martin County West 8
Spring Grove 7
Final
Time: 5:00 PM
Wabasso 1
Gibbon-Fairfax-Winthrop 2
Final
Time: 5:00 PM
Caledonia 6
Dover-Eyota 5
Final
Time: 5:00 PM
Pine Island 6
Zumbrota-Mazeppa 8
F/5
Time: 5:00 PM
Winona Cotter 0
Triton 2
Final
Time: 5:00 PM
@Mankato East
Faribault 11
Mankato East 7
Final
Time: 5:00 PM
Maple River 7
New Richland-H-E-G 8
Final
Time: 5:30 PM
Marshall 6
Luverne 4
Final
Time: 6:00 PM
@Dred Scott - Bloomington
Waconia 14
Bloomington Jefferson 7
Final
Time: 6:00 PM
@Prior Lake
Apple Valley 0
Prior Lake 14
Final
Time: 6:00 PM
@Belle Plaine
Sibley East 2
Belle Plaine 8
Final
Time: 6:00 PM
Edina 14
Buffalo 3
Final
Time: 6:30 PM
Blue Earth Area 16
Pipestone Area 14
Final
Time: 6:30 PM
Irondale 0
Mounds View 12
Final
Time: 6:30 PM
Minnetonka 0
Wayzata 8
Final
Time: 7:00 PM
Eastview 7
Shakopee 15
Final
Time: 7:00 PM
Hopkins 3
Osseo 0
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
St. Thomas Academy 12
North St. Paul 6
Final
Time: 7:00 PM
Benilde-St. Margaret's 4
Chaska 6
Final
Time: 7:30 PM
Holy Family Catholic 3
Rockford 2
Final