Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Basketball (G) Scores for Friday, December 10, 2021

Time: 6:00 PM
@Crookston
Warroad 26
Crookston 63
Final
Time: 6:00 PM
@Walker
Park Rapids Area 41
Walker-Hackensack-Akeley 43
Final
Time: 6:00 PM
@Bagley
Climax/Fisher 47
Bagley 46
Final
Time: 6:00 PM
@Ada
Lake Park-Audubon 39
Ada-Borup-West 44
Final
Time: 6:30 PM
@Cherry
Cook County 17
Cherry 67
Final
Time: 6:30 PM
@Heritage Christian
St. Agnes 42
Heritage Christian 45
Final
Time: 7:00 PM
@Royalton
Paynesville Area 41
Royalton 64
Final
Time: 7:00 PM
@Culver
Littlefork-Big Falls 32
South Ridge 89
Final
Time: 7:00 PM
@Zimmerman
Bemidji 69
Zimmerman 58
Final
Time: 7:00 PM
@Grove City
Holdingford 71
Atwater-Cosmos-Grove City 42
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
Rogers 92
Coon Rapids 29
Final
Time: 7:00 PM
@Anoka
Blaine 52
Anoka 43
Final
Time: 7:00 PM
@Osseo
Elk River 64
Osseo 37
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Park
Andover 42
Park Center 37
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Dassel-Cokato 46
Monticello 62
Final
Time: 7:00 PM
@Maple Lake
Kimball Area 60
Maple Lake 27
Final
Time: 7:00 PM
@Ashby
Long Prairie-Grey Eagle 51
Ashby 38
Final
Time: 7:15 PM
@Belgrade
Osakis 41
Belgrade-Brooten-Elrosa 47
Final
Time: 7:15 PM
@Hill City
Carlton 43
Hill City/Northland 63
Final
Time: 7:15 PM
@St. Cloud Tech
Alexandria 59
St. Cloud 62
Final
Time: 7:15 PM
@Two Harbors
North Woods 43
Two Harbors 53
Final
Time: 7:15 PM
@Foley
Princeton 59
Foley 55
Final
Time: 7:15 PM
@Aitkin
Mora 40
Aitkin 45
Final
Time: 7:15 PM
@Battle Lake
Parkers Prairie 40
Battle Lake 48
Final
Time: 7:15 PM
@Waubun
Win-E-Mac 40
Mahnomen/Waubun 64
Final
Time: 7:15 PM
@Oklee
Stephen-Argyle 70
Red Lake County Central 34
Final
Time: 7:15 PM
@Underwood
Brandon/Evansville 44
Underwood 63
Final
Time: 7:15 PM
@Pequot Lakes
Mesabi East 55
Pequot Lakes 71
Final
Time: 7:15 PM
@Sauk Rapids
Brainerd 65
Sauk Rapids-Rice 53
Final
Time: 7:15 PM
@Ely
International Falls 57
Ely 56
Final
Time: 7:15 PM
@Cold Spring
Fergus Falls 80
Rocori 67
Final
Time: 7:15 PM
@Becker
Annandale 43
Becker 88
Final
Time: 7:15 PM
@Ogilvie
Mille Lacs 54
Ogilvie 71
Final
Time: 7:30 PM
Ortonville 36
Summit 56
Final
Time: 7:30 PM
@Benson
Minnewaska Area 62
Benson 13
Final
Time: 7:30 PM
@Hallock
Goodridge/Grygla 46
Kittson County Central 36
Final
Time: 7:30 PM
@Menahga
Bertha-Hewitt 37
Menahga 78
Final
Time: 7:30 PM
@Verndale
Sebeka 46
Verndale 48
Final
Time: 7:30 PM
@Cass Lake
Red Lake 56
Cass Lake-Bena 104
Final
Time: 7:30 PM
@Kelliher
Blackduck 41
Kelliher/Northome 78
Final
Time: 7:30 PM
@Wadena
New York Mills 40
Wadena-Deer Creek 45
Final
Time: 7:30 PM
@Mountain Iron
Roseau 32
Mountain Iron-Buhl 88
Final
Time: 7:30 PM
@Melrose
Morris Area/Chokio-Alberta 61
Melrose 41
Final
Time: 7:30 PM
@Kindred
Barnesville 61
Kindred 70
Final
Time: 7:30 PM
@Moorhead
NCE/U-H 64
Park Christian 54
Final
Time: 7:30 PM
@Pine River
Lake of the Woods 53
Pine River-Backus 72
Final
Time: 7:30 PM
@Fertile
Fosston 41
Fertile-Beltrami 55
Final