Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Softball Scores for Tuesday, April 26, 2022

Time: 3:00 PM
Princeton 1
North Branch 14
Final
Time: 4:00 PM
Zimmerman 4
Albany 5
Final
Time: 4:00 PM
@Lester Prairie
Sibley East 16
Lester Prairie 2
Final
Time: 4:00 PM
Parkers Prairie 13
Pillager 15
Final
Time: 4:00 PM
Tri-City United 1
Belle Plaine 11
Final
Time: 4:00 PM
St. Agnes 5
St. Paul Central 3
Final
Time: 4:00 PM
Alexandria 3
Rocori 5
Final
Time: 4:00 PM
Moorhead 3
Bemidji 2
Final
Time: 4:00 PM
Chaska 9
Bloomington Jefferson 1
Final
Time: 4:00 PM
@Rothsay
Ortonville 1
Rothsay 14
Final
Time: 4:00 PM
New York Mills 6
Sebeka 4
Final
Time: 4:00 PM
Rush City 22
Ogilvie 2
Final
Time: 4:15 PM
South St. Paul 0
Tartan 14
Final
Time: 4:15 PM
Hill-Murray 10
Mahtomedi 0
Final
Time: 4:15 PM
North St. Paul 2
Hastings 3
Final
Time: 4:15 PM
Two Rivers 5
Simley 7
Final
Time: 4:30 PM
Duluth Denfeld 0
Hermantown 10
F/5
Time: 4:30 PM
Willmar 10
Sauk Rapids-Rice 3
Final
Time: 4:30 PM
Hutchinson 4
Delano 12
Final
Time: 4:30 PM
St. Anthony Village 21
Richfield 0
F/4
Time: 4:30 PM
Mound Westonka 2
Jordan 3
F/8
Time: 4:30 PM
Champlin Park 7
Andover 5
Final
Time: 4:30 PM
United South Central 6
Medford 2
F/8
Time: 4:30 PM
Proctor 6
Hibbing 3
Final
Time: 4:30 PM
Pipestone Area 13
Blue Earth Area 1
Final
Time: 4:30 PM
@Rochester Century
Albert Lea 0
Rochester Century 1
Final
Time: 4:30 PM
Martin County West 5
Cleveland 10
Final
Time: 4:30 PM
Mabel-Canton 9
Houston 1
Final
Time: 4:30 PM
Lyle/Austin Pacelli 6
GMLOK 5
Final
Time: 4:30 PM
Rushford-Peterson 0
Dover-Eyota 11
Final
Time: 4:30 PM
East Central 4
Hinckley-Finlayson 12
Final
Time: 4:30 PM
@Renville
MACCRAY 1
RCW/BOLD 11
Final
Time: 4:30 PM
Mounds View 1
Stillwater Area 8
Final
Time: 4:30 PM
Southland 22
Schaeffer Academy 0
Final
Time: 4:30 PM
@Shakopee
Waconia 0
Shakopee 10
Final
Time: 4:30 PM
DeLaSalle 12
Robbinsdale Cooper 2
Final
Time: 4:30 PM
Orono 0
Minnetonka 9
Final
Time: 4:30 PM
Chanhassen 10
Edina 6
Final
Time: 4:30 PM
@Columbia Heights
Bloomington Kennedy 21
Fridley/Heights 3
Final
Time: 4:30 PM
RRC/WWG 6
Tracy-Milroy-Balaton 16
F/5
Time: 4:30 PM
@Isle
Braham 0
Mille Lacs 12
Final
Time: 4:30 PM
Spring Lake Park 0
Maple Grove 10
Final
Time: 4:30 PM
Coon Rapids 14
Park Center 0
Final
Time: 4:30 PM
Robbinsdale Armstrong 3
Elk River 13
Final
Time: 4:30 PM
Blaine 4
Anoka 2
Final
Time: 4:30 PM
Totino-Grace 0
Rogers 15
Final
Time: 4:30 PM
Blooming Prairie 1
Hayfield 11
Final
Time: 4:30 PM
Randolph 10
Triton 2
Final
Time: 4:30 PM
Cannon Falls 13
Rochester Lourdes 0
Final
Time: 4:30 PM
Winona Cotter 0
St. Charles 2
Final
Time: 4:30 PM
Murray County Central 14
Lakeview 1
Final
Time: 4:30 PM
@Upsala
Browerville-Eagle Valley 2
Upsala 5
Final
Time: 4:30 PM
Rockford 10
Glencoe-Silver Lake 2
Final
Time: 4:30 PM
Glencoe-Silver Lake 1
Rockford 4
Final
Time: 4:30 PM
@Swanville
Long Prairie-Grey Eagle 18
Swanville 12
Final
Time: 5:00 PM
Buffalo 0
Sartell-St. Stephen 7
Final
Time: 5:00 PM
West Central Area 14
Minnewaska Area 7
Final
Time: 5:00 PM
@Rochester John Marshall
Mankato East 14
Rochester John Marshall 0
Final
Time: 5:00 PM
Paynesville Area 3
Melrose 4
Final
Time: 5:00 PM
Pierz 6
Foley 3
Final
Time: 5:00 PM
Big Lake 2
Cambridge-Isanti 1
Final
Time: 5:00 PM
Mora 12
Milaca 3
Final
Time: 5:00 PM
@Winona
Owatonna 3
Winona 6
Final
Time: 5:00 PM
Monticello 0
Chisago Lakes Area 4
Final
Time: 5:00 PM
@Northfield
Austin 2
Northfield 22
Final
Time: 5:00 PM
Goodhue 5
Byron 15
Final
Time: 5:00 PM
St. Cloud Cathedral 13
Little Falls 2
Final
Time: 5:00 PM
Princeton 3
North Branch 10
Final
Time: 5:00 PM
Zumbrota-Mazeppa 12
Lake City 0
Final
Time: 5:00 PM
Becker 2
St. Francis 4
Final
Time: 5:00 PM
@Mankato West
Faribault 0
Mankato West 18
Final
Time: 5:00 PM
@Rochester Mayo
Red Wing 4
Rochester Mayo 5
Final
Time: 5:15 PM
Benson 12
Montevideo 2
Final
Time: 5:30 PM
@Rothsay
Ortonville 11
Rothsay 21
Final
Time: 5:30 PM
Parkers Prairie 3
Pillager 11
Final
Time: 5:30 PM
Worthington 24
Redwood Valley 0
Final
Time: 5:30 PM
Rush City 16
Ogilvie 1
Final
Time: 5:30 PM
Crookston 3
Warroad 10
Final
Time: 5:30 PM
Windom Area 1
St. James Area 14
Final
Time: 5:30 PM
Alexandria 8
Rocori 12
Final
Time: 5:30 PM
New Ulm 13
Waseca 0
Final
Time: 5:30 PM
Jackson County Central 5
St. Peter 13
Final
Time: 5:30 PM
Farmington 3
Lakeville South 2
Final
Time: 5:30 PM
Zimmerman 5
Albany 9
Final
Time: 6:00 PM
Southland 22
Schaeffer Academy 1
Final
Time: 6:00 PM
@Renville
MACCRAY 11
RCW/BOLD 21
Final
Time: 6:00 PM
Willmar 8
Sauk Rapids-Rice 8
Susp/6
Time: 6:00 PM
@Spectrum
Legacy Christian/PACT Charter 11
Spectrum 9
Final
Time: 6:00 PM
Tri-City United 0
Belle Plaine 14
Final
Time: 6:00 PM
@Lester Prairie
Sibley East 10
Lester Prairie 12
Final
Time: 6:30 PM
Litchfield 5
New London-Spicer 0
Final
Time: 6:30 PM
@Madelia
St. Clair/Loyola 0
Madelia 6
Final
Time: 7:00 PM
Benson 8
Montevideo 9
Final
Time: 7:00 PM
Centennial 10
Osseo 0
Final
Time: 7:00 PM
Forest Lake 5
Cretin-Derham Hall 1
Final
Time: 7:00 PM
Brainerd 9
St. Cloud 1
Final