Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Basketball (G) Scores for Thursday, December 30, 2021

Time: 10:00 AM
@St. Ben's
Champlin Park 60
Duluth East 52
Final
Time: 11:00 AM
@St. Cloud Tech
Mountain Iron-Buhl 68
Rockford 29
Final
Time: 11:30 AM
@St. Ben's
Pine City 73
Tartan 47
Final
Time: 12:00 PM
@Eveleth
Two Harbors 56
Eveleth-Gilbert 35
Final
Time: 12:01 PM
@Winona State
Lewiston-Altura 48
Pine Island 43
Final
Time: 12:01 PM
@Winona State
Winona Cotter 77
Worthington 66
Final
Time: 12:30 PM
@Benilde-St. Margaret's
St. Paul Central 54
Cristo Rey Jesuit 11
Final
Time: 12:30 PM
@St. Cloud Tech
Belgrade-Brooten-Elrosa 81
Cass Lake-Bena 57
Final
Time: 12:45 PM
@Pelican Rapids
Underwood 74
Lake Park-Audubon 39
Final
Time: 1:00 PM
@Upsala
Benson 26
Upsala 49
Final
Time: 1:00 PM
@Hope Academy
West Lutheran 34
Hope Academy 28
Final
Time: 1:00 PM
@Sartell
Cambridge-Isanti 74
Anoka 48
Final
Time: 1:15 PM
@St. Ben's
Duluth Marshall 61
Pierz 59
F/2OT
Time: 2:30 PM
@Parkers Prairie
Hancock 59
Parkers Prairie 12
Final
Time: 2:30 PM
@Cottonwood
Cedar Mountain 43
Ortonville 34
Final
Time: 2:30 PM
@Pelican Rapids
Battle Lake 73
NCE/U-H 62
Final
Time: 2:45 PM
@St. Ben's
Buffalo 65
Robbinsdale Armstrong 50
Final
Time: 3:15 PM
@Benilde-St. Margaret's
Visitation 57
Benilde-St. Margaret's 70
Final
Time: 3:30 PM
@Frazee
Thief River Falls 42
Frazee 41
Final
Time: 4:00 PM
@Hill-Murray
Fridley 65
Mahtomedi 56
Final
Time: 4:15 PM
@Pelican Rapids
West Central Area 66
New York Mills 32
Final
Time: 4:15 PM
@St. Ben's
Sartell-St. Stephen 70
Lakeville South 57
Final
Time: 4:15 PM
@St. Cloud Apollo
Minnetonka 81
Albany 37
Final
Time: 5:00 PM
@South St. Paul
Two Rivers 51
Woodbury 49
Final
Time: 5:30 PM
@St. Cloud Cathedral
Concordia Academy 46
St. Cloud Cathedral 67
Final
Time: 5:30 PM
@Blue Earth
United South Central 29
Blue Earth Area 49
Final
Time: 5:30 PM
@Fillmore Central
Kingsland 31
Fillmore Central 45
Final
Time: 5:30 PM
@Cottonwood
Brandon/Evansville 58
Lakeview 33
Final
Time: 5:45 PM
@St. Cloud Apollo
Foley 48
St. Cloud 40
Final
Time: 5:45 PM
@Hill-Murray
Hutchinson 72
Forest Lake 46
Final
Time: 6:00 PM
@St. Ben's
Holy Family Catholic 66
Rocori 47
Final
Time: 6:00 PM
@Pequot Lakes
Minneapolis North 55
Park Rapids Area 54
Final
Time: 6:00 PM
@Pelican Rapids
Badger/Greenbush-Middle River 56
Pelican Rapids 39
Final
Time: 6:00 PM
@Norwood
Jordan 45
Dassel-Cokato 33
Final
Time: 6:00 PM
@Simley
Minneapolis Washburn 28
Simley 47
Final
Time: 6:00 PM
@Legacy Christian
Park Christian 63
Ogilvie 59
Final
Time: 7:00 PM
@Farmington
Austin 64
Farmington 53
Final
Time: 7:00 PM
@St. Cloud Tech
Becker 73
Providence Academy 64
Final
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
Park of Cottage Grove 58
South St. Paul 40
Final
Time: 7:00 PM
@Blake
Delano 69
Blake 35
Final
Time: 7:00 PM
@Blue Earth
Jackson County Central 94
GHEC/T/ML 80
Final
Time: 7:00 PM
@St. Cloud Cathedral
Litchfield 46
Melrose 34
Final
Time: 7:30 PM
@St. Ben's
Annandale 50
Holdingford 32
Final
Time: 7:30 PM
@Hill-Murray
Wayzata 76
St. Paul Como Park 60
Final
Time: 7:30 PM
@Sartell
Alexandria 55
Big Lake 35
Final
Time: 7:30 PM
@Norwood
BOLD 47
Norwood-Young America 52
Final
Time: 7:30 PM
@Legacy Christian
Menahga 43
Legacy Christian 28
Final
Time: 7:45 PM
@Pequot Lakes
Mora 22
Pequot Lakes 92
Final