Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Baseball Scores for Wednesday, April 27, 2022

Time: 10:00 AM
@Glenville
United South Central 11
Glenville-Emmons/Alden-Conger 5
Final
Time: 12:00 PM
@Proctor
Rock Ridge 11
Two Harbors 0
F/5
Time: 3:00 PM
Aitkin 16
Pequot Lakes 3
Final
Time: 4:30 PM
Woodbury 14
Irondale 5
Final
Time: 4:30 PM
St. Louis Park 11
Orono 6
Final
Time: 4:30 PM
Fridley 2
St. Anthony Village 4
Final
Time: 4:30 PM
@South St. Paul
Mahtomedi 12
South St. Paul 2
Final
Time: 4:30 PM
@Haddox Field
Richfield 0
Bloomington Kennedy 8
Final
Time: 4:30 PM
Hill-Murray 1
Hastings 10
Final
Time: 4:30 PM
@Rosemount
Eastview 3
Rosemount 0
Final
Time: 4:30 PM
@Two Rivers
St. Thomas Academy 14
Two Rivers 5
Final
Time: 4:30 PM
Buffalo 8
St. Michael-Albertville 5
Final
Time: 4:30 PM
Roseville 16
Park of Cottage Grove 17
Final
Time: 4:30 PM
@Lakeville South
Burnsville 3
Lakeville South 4
Final
Time: 4:30 PM
St. Croix Lutheran 3
St. Agnes 10
Final
Time: 4:30 PM
Apple Valley 0
Shakopee 4
Final
Time: 4:30 PM
@Dred Scott - Bloomington
Chanhassen 10
Bloomington Jefferson 1
Final
Time: 4:30 PM
@Eagan
Lakeville North 2
Eagan 0
Final
Time: 4:30 PM
@Frazee
New York Mills 6
Frazee 4
Final
Time: 4:30 PM
Silver Bay 14
Cromwell-Wright 0
Final
Time: 4:30 PM
White Bear Lake 4
Mounds View 7
Final
Time: 4:30 PM
@Faribault
North Branch 2
Faribault 11
Final
Time: 4:30 PM
Andover 10
Spring Lake Park 2
Final
Time: 4:30 PM
Anoka 5
Centennial 4
Final
Time: 4:30 PM
Coon Rapids 4
Elk River 2
Final
Time: 4:30 PM
@North St. Paul
Hermantown 1
North St. Paul 12
Final
Time: 4:30 PM
Mountain Iron-Buhl 3
Mesabi East 7
Final
Time: 4:30 PM
@Tartan
Simley 4
Tartan 11
Final
Time: 4:30 PM
Wrenshall 0
Carlton 21
Final
Time: 4:30 PM
Mounds Park Academy 6
Blake 8
Final
Time: 4:30 PM
East Ridge 4
Forest Lake 3
Final
Time: 4:30 PM
Greenway 2
Cherry 7
Final
Time: 4:30 PM
St. Francis 0
Zimmerman 4
Final
Time: 5:00 PM
Aitkin 13
Pequot Lakes 12
Final
Time: 5:00 PM
New Richland-H-E-G 3
Hayfield 4
Final
Time: 5:00 PM
@Austin
Owatonna 2
Austin 7
Final
Time: 5:00 PM
Lake City 10
Zumbrota-Mazeppa 3
Final
Time: 5:00 PM
@Austin
Northfield 7
Austin 2
Final
Time: 5:00 PM
Stewartville 19
Goodhue 3
Final
Time: 6:30 PM
Robbinsdale Armstrong 2
Edina 12
Final
Time: 6:30 PM
Wayzata 4
Eden Prairie 1
Final
Time: 6:30 PM
Rogers 6
Osseo 4
Final
Time: 6:30 PM
Hopkins 2
Minnetonka 0
Final
Time: 7:00 PM
Waconia 0
Chaska 1
Final
Time: 7:00 PM
Holy Angels 9
DeLaSalle 2
Final
Time: 7:00 PM
@Prior Lake
Farmington 7
Prior Lake 1
Final
Time: 7:00 PM
@North St. Paul
Hermantown 1
North St. Paul 5
Final