Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Baseball Scores for Saturday, May 21, 2022

Time: 9:00 AM
@Mankato
St. Clair 2
Mankato Loyola 5
Final
Time: 9:30 AM
@Ely
Warroad 14
Silver Bay 0
Final
Time: 10:00 AM
@Mayer Lutheran
Randolph 7
Mayer Lutheran 0
Final
Time: 10:00 AM
@Delano
Orono 2
Kasson-Mantorville 1
Final
Time: 10:00 AM
Pine Island 3
Rochester Lourdes 4
Final
Time: 10:00 AM
Proctor 1
Hibbing 4
Final
Time: 10:00 AM
@Delano
Minneapolis South 5
St. Paul Academy 1
Final
Time: 11:00 AM
St. Paul Central 2
Fridley 24
Final
Time: 11:00 AM
Holy Angels 13
Duluth East 15
Final
Time: 11:00 AM
Minneapolis Washburn 0
Centennial 10
Final
Time: 11:00 AM
@Austin
Hayfield 9
Austin 5
Final
Time: 11:00 AM
@Mankato Loyola
Cleveland 10
St. James Area 2
Final
Time: 11:00 AM
DeLaSalle 13
St. Croix Lutheran 16
Final
Time: 11:00 AM
@Rochester Century
Eden Prairie 10
Rochester Century 3
Final
Time: 11:00 AM
Trinity School 1
Heritage Christian 2
Final
Time: 11:00 AM
New Richland-H-E-G 10
Triton 1
Final
Time: 12:00 PM
Spectrum 5
Ogilvie 6
Final
Time: 12:00 PM
Moorhead 3
Andover 4
Final
Time: 12:00 PM
West Lutheran/Maranatha 3
St. Agnes 6
Final
Time: 12:00 PM
@Hill-Murray
Byron 8
Hill-Murray 6
Final
Time: 12:00 PM
Pine Island 0
Rochester Lourdes 13
F/6
Time: 12:00 PM
@Ely
South Ridge 13
International Falls 1
F/5
Time: 12:00 PM
Robbinsdale Armstrong 5
Wayzata 6
Final
Time: 12:00 PM
@St. John's Univ
Rocori 2
Mahtomedi 1
Final
Time: 12:00 PM
May-Port-C-G 1
Sacred Heart 11
Final
Time: 12:00 PM
@Lester Prairie
Tri-City United 5
Lester Prairie 4
Final
Time: 12:00 PM
@Winona
Rochester John Marshall 2
Winona 6
Final
Time: 12:00 PM
Duluth Marshall 3
Blake 2
Final
Time: 12:15 PM
@Delano
Orono 2
Delano 8
Final
Time: 12:15 PM
@Delano
Concordia Academy 2
Minneapolis South 1
Final
Time: 12:30 PM
@Hibbing
Roseau 9
Cloquet 0
Final
Time: 1:00 PM
@St. Cloud - Faber
Providence Academy 12
St. Cloud Cathedral 17
Final
Time: 1:00 PM
@Mankato Loyola
St. James Area 11
St. Clair 0
Final
Time: 1:00 PM
@Blooming Prairie
Waseca 13
Blooming Prairie 0
F/5
Time: 1:00 PM
@Two Rivers
Bloomington Kennedy 1
Two Rivers 10
Final
Time: 1:30 PM
Holy Angels 5
Duluth Denfeld 2
Final
Time: 1:30 PM
Rockford 14
Pine City 5
Final
Time: 2:00 PM
@Albert Lea
Marshall 4
Albert Lea 0
Final
Time: 2:00 PM
@Hibbing
Roseau 7
Proctor 0
Final
Time: 2:00 PM
Spectrum 2
Ogilvie 7
Final
Time: 2:00 PM
@St. Cloud - Putz
Fergus Falls 6
St. Cloud 7
Final
Time: 2:00 PM
@Belle Plaine
Belle Plaine 5
Lester Prairie 0
Final
Time: 2:00 PM
Maple River 11
Triton 4
Final
Time: 2:30 PM
Champlin Park 4
Roseville 6
Final
Time: 2:30 PM
Moorhead 4
Andover 5
Final
Time: 2:30 PM
@Simley
St. Paul Highland Park 7
Simley 6
Final
Time: 2:30 PM
@Delano
Mound Westonka 10
St. Paul Academy 0
Final
Time: 2:30 PM
@Delano
Kasson-Mantorville 0
Delano 10
Final
Time: 3:00 PM
@Mankato
Cleveland 3
Mankato Loyola 13
Final
Time: 3:00 PM
Duluth Marshall 11
Blake 0
F/5
Time: 3:45 PM
NCE/U-H 5
Kittson County Central 6
Final
Time: 4:00 PM
East Grand Forks 1
Sacred Heart 11
Final
Time: 4:00 PM
Duluth East 4
Duluth Denfeld 12
Final
Time: 4:30 PM
Cloquet 13
Hibbing 1
Final
Time: 4:30 PM
@Stephen
Red Lake County 3
West Marshall 4
Final
Time: 4:30 PM
North Branch 3
Cambridge-Isanti 1
Final
Time: 4:30 PM
Breck 1
Southwest Christian 17
Final
Time: 4:30 PM
Elk River 16
Totino-Grace 13
Final
Time: 4:45 PM
@Delano
Mound Westonka 12
Concordia Academy 9
F/10
Time: 5:00 PM
@Ely
Moose Lake-Willow River 17
Cook County 6
Final
Time: 5:00 PM
Fairmont 1
Windom Area 2
Final
Time: 5:00 PM
@Northfield
Mankato West 4
Northfield 0
Final
Time: 5:00 PM
@Rochester Mayo
Eden Prairie 8
Rochester Mayo 2
Final
Time: 6:00 PM
Dover-Eyota 5
Chatfield 11
Final
Time: 6:00 PM
@Waseca
Janesville-Waldorf-Pemberton 0
Waseca 8
Final
Time: 7:00 PM
St. Francis 2
Forest Lake 8
Final
Time: 7:30 PM
Cook County 1
Ely 9
Final