Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Baseball Scores for Wednesday, May 18, 2022

Time: 11:30 AM
Holy Angels 3
Andover 9
Final
Time: 2:30 PM
Montevideo 17
BOLD 7
Final
Time: 3:30 PM
Richfield 3
DeLaSalle 13
Final
Time: 4:00 PM
Esko 7
Hermantown 10
Final
Time: 4:00 PM
Barnesville 10
Hawley 14
Final
Time: 4:15 PM
Houston 5
Wabasha-Kellogg 7
Final
Time: 4:30 PM
South Ridge 4
Mesabi East 5
Final
Time: 4:30 PM
@Apple Valley
Lakeville South 4
Apple Valley 2
Final
Time: 4:30 PM
Mounds View 8
White Bear Lake 9
Final
Time: 4:30 PM
Bloomington Jefferson 1
Chanhassen 11
Final
Time: 4:30 PM
@Mahtomedi
South St. Paul 2
Mahtomedi 12
Final
Time: 4:30 PM
@Eden Valley
Paynesville Area 3
Eden Valley-Watkins 2
Final
Time: 4:30 PM
Duluth Denfeld 9
Grand Rapids 14
Final
Time: 4:30 PM
Benilde-St. Margaret's 10
New Prague 2
Final
Time: 4:30 PM
Cherry 12
Mountain Iron-Buhl 1
Final
Time: 4:30 PM
@Eveleth
Cloquet 4
Rock Ridge 14
F/6
Time: 4:30 PM
Hibbing 10
Cloquet 3
Final
Time: 4:30 PM
@Waubun
Fertile-Beltrami 7
Mahnomen/Waubun 5
Final
Time: 4:30 PM
@Ulen
Win-E-Mac 3
NCE/U-H 13
Final
Time: 4:30 PM
Martin County West 1
Madelia 6
Final
Time: 4:30 PM
Park of Cottage Grove 13
Roseville 3
Final
Time: 4:30 PM
Monticello 7
Fridley 3
Final
Time: 4:30 PM
@Rosemount
Farmington 8
Rosemount 5
Final
Time: 4:30 PM
Canby 0
Yellow Medicine East 12
Final
Time: 4:30 PM
Wayzata 2
Buffalo 3
Final
Time: 4:30 PM
@Simley
Tartan 3
Simley 2
Final
Time: 4:30 PM
Robbinsdale Cooper 0
Waconia 10
Final
Time: 4:30 PM
Maple Grove 14
Coon Rapids 4
Final
Time: 4:30 PM
@Eastview
Lakeville North 3
Eastview 1
Final
Time: 4:30 PM
Irondale 0
Woodbury 18
Final
Time: 4:30 PM
Forest Lake 4
East Ridge 5
Final
Time: 4:30 PM
@St. Thomas Academy
Two Rivers 8
St. Thomas Academy 9
Final
Time: 5:00 PM
Kenyon-Wanamingo 8
Dover-Eyota 10
Final
Time: 5:00 PM
@Cold Spring
Sartell-St. Stephen 9
Rocori 3
Final
Time: 5:00 PM
@Melrose
Sauk Centre 2
Melrose 0
Final
Time: 5:00 PM
@Norwood
Mayer Lutheran 7
Norwood-Young America 5
Final
Time: 5:00 PM
@Sauk Rapids
Willmar 1
Sauk Rapids-Rice 0
Final
Time: 5:00 PM
@Dilworth
Fargo South 6
Dilworth-Glyndon-Felton 16
Final
Time: 5:00 PM
@Red Wing
Rochester Century 8
Red Wing 4
Final
Time: 5:30 PM
Windom Area 13
Pipestone Area 3
Final
Time: 6:00 PM
Orono 6
St. Louis Park 10
Final
Time: 6:00 PM
Barnesville 12
Hawley 13
Final
Time: 6:00 PM
@Jordan Mini Met
Hayfield 2
Ashby 0
Final
Time: 6:30 PM
St. Michael-Albertville 9
Edina 8
Final
Time: 6:30 PM
Eden Prairie 2
Hopkins 6
Final
Time: 7:00 PM
@Prior Lake
Burnsville 7
Prior Lake 6
Final
Time: 7:00 PM
Little Falls 2
Pierz 0
Final
Time: 7:00 PM
Robbinsdale Armstrong 4
Osseo 2
Final
Time: 7:00 PM
Eagan 8
Shakopee 4
Final
Time: 7:00 PM
Bloomington Kennedy 0
Chaska 10
Final