Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Soccer (G) Scores for Thursday, September 30, 2021

Time: 4:00 PM
@United Christian Academy
North Lakes Academy 1
United Christian Academy 9
Final
Time: 4:15 PM
@Bakken
St. Paul Como Park 8
St. Paul Harding 0
Final
Time: 4:15 PM
@Legacy Christian
PACT Charter 1
Legacy Christian 1
F/OT
Time: 4:15 PM
@International School of MN
Spectrum 2
Eagle Ridge Academy/ISM 0
Final
Time: 4:30 PM
@Heritage Christian
St. Croix Lutheran 6
Heritage Christian 0
Final
Time: 4:30 PM
@Rochester
Triton/K-W/Hayfield 0
Schaeffer Academy 2
Final
Time: 4:30 PM
@Southwest Christian
Delano 0
Southwest Christian 0
F/OT
Time: 4:45 PM
@Cloquet
Duluth Marshall 0
Cloquet/Carlton 3
Final
Time: 5:00 PM
@Bloomington Jefferson
Chaska 3
Bloomington Jefferson 2
Final
Time: 5:00 PM
@Burnsville
Prior Lake 4
Burnsville 1
Final
Time: 5:00 PM
@Champlin Park
Centennial 1
Champlin Park 0
Final
Time: 5:00 PM
@Waconia
Chanhassen 2
Waconia 1
Final
Time: 5:00 PM
@Elk River
Robbinsdale Armstrong 0
Elk River 1
Final
Time: 5:00 PM
@Lakeville South
Eagan 2
Lakeville South 0
Final
Time: 5:00 PM
@Lakeville North
Eastview 0
Lakeville North 1
Final
Time: 5:00 PM
@St. Michael
Buffalo 1
St. Michael-Albertville 2
Final
Time: 5:00 PM
@Zimmerman
Melrose 0
Zimmerman 10
Final
Time: 5:00 PM
@Rogers
Coon Rapids 0
Rogers 3
Final
Time: 5:00 PM
@Biwabik
Two Harbors 6
Mesabi East Area 0
Final
Time: 5:00 PM
@Winona Cotter
Dover-Eyota 0
Winona Cotter 2
Final
Time: 5:00 PM
@Maple Grove
Totino-Grace 0
Maple Grove 0
F/OT
Time: 5:00 PM
@Hopkins
Wayzata 0
Hopkins 1
Final
Time: 5:00 PM
@Osseo
Andover 4
Osseo 1
Final
Time: 5:00 PM
@Benilde-St. Margaret's
Robbinsdale Cooper 0
Benilde-St. Margaret's 9
Final
Time: 5:00 PM
@Brooklyn Park
Anoka 8
Park Center 0
Final
Time: 5:00 PM
@Farmington
Shakopee 2
Farmington 0
Final
Time: 5:00 PM
@Apple Valley
Rosemount 7
Apple Valley 0
Final
Time: 5:00 PM
@Spring Lake Park
Blaine 3
Spring Lake Park 0
Final
Time: 5:00 PM
@Hermantown
Esko 0
Hermantown 1
Final
Time: 5:00 PM
@Little Falls
St. Cloud Tech 2
Little Falls 1
Final
Time: 5:00 PM
@St. Louis Park
Bloomington Kennedy 2
St. Louis Park 3
Final
Time: 5:00 PM
@New Prague
Orono 1
New Prague 0
Final
Time: 6:00 PM
@Noble Sports Park
Nova Classical Academy 0
Maranatha Christian 9
Final
Time: 6:30 PM
@Fridley
Richfield 7
Fridley 1
Final
Time: 6:45 PM
@St. Peter
Mankato Loyola/LCWM/St. Clair 0
St. Peter 4
Final
Time: 6:45 PM
@Marshall
New Ulm 3
Marshall 3
F/OT
Time: 7:00 PM
@Two Rivers
Visitation 1
Two Rivers 2
Final
Time: 7:00 PM
@Detroit Lakes
Sartell-St. Stephen 1
Detroit Lakes 0
Final
Time: 7:00 PM
@Sauk Rapids
Willmar 2
Sauk Rapids-Rice 3
Final
Time: 7:00 PM
@Northfield
Rochester Mayo 4
Northfield 1
Final
Time: 7:00 PM
@Albert Lea
Winona 5
Albert Lea 0
Final
Time: 7:00 PM
@Lindstrom
North Branch 1
Chisago Lakes Area 2
Final
Time: 7:00 PM
@Concordia Academy
New Life Academy 6
Concordia Academy 1
Final
Time: 7:00 PM
@Caledonia
St. Charles/L-A 2
Caledonia 0
Final
Time: 7:00 PM
@Kasson
Stewartville 0
Kasson-Mantorville 5
Final
Time: 7:00 PM
@La Crescent
Plainview-Elgin-Millville 2
La Crescent-Hokah 1
Final
Time: 7:00 PM
@Austin
Faribault 0
Austin 6
Final
Time: 7:00 PM
@Woodbury
White Bear Lake 2
Woodbury 2
F/OT
Time: 7:00 PM
@Alexandria
St. Cloud Apollo 0
Alexandria 7
Final
Time: 7:00 PM
@Worthington
Waseca 1
Worthington 0
Final
Time: 7:00 PM
@Victoria
Mound Westonka 0
Holy Family Catholic 7
Final
Time: 7:00 PM
@Grand Rapids
Hibbing/Chisholm 0
Grand Rapids 3
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Century
Rochester John Marshall 0
Rochester Century 5
Final
Time: 7:00 PM
@Owatonna
Mankato West 4
Owatonna 2
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
Eden Prairie 1
Minnetonka 2
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
Mounds View 4
Park of Cottage Grove 0
Final
Time: 7:00 PM
@Stillwater
East Ridge 2
Stillwater Area 3
Final
Time: 7:00 PM
@Roseville
Forest Lake 0
Roseville 3
Final
Time: 7:00 PM
@Irondale
Cretin-Derham Hall 5
Irondale 0
Final
Time: 7:00 PM
@Minneapolis Washburn
Minneapolis Henry 0
Minneapolis Washburn 1
Final
Time: 7:00 PM
@Griffin
St. Paul Highland Park 3
St. Paul Central 0
Final
Time: 7:00 PM
@St. Francis
Monticello 0
St. Francis 4
Final
Time: 7:00 PM
@St. Paul
Cristo Rey Jesuit 3
St. Agnes 1
Final
Time: 7:00 PM
@Lake City
Pine Island/Zumbrota-Mazeppa 3
Lake City 0
Final
Time: 7:00 PM
@Big Lake
Cambridge-Isanti 0
Big Lake 3
Final
Time: 7:00 PM
@Princeton
Becker 6
Princeton 0
Final
Time: 7:00 PM
@Hutchinson
Watertown-Mayer 6
Hutchinson 0
Final
Time: 7:00 PM
@Washington
St. Paul Humboldt 0
St. Paul Washington 2
Final
Time: 7:00 PM
@St. Croix Prep
Trinity School 0
St. Croix Prep 5
Final
Time: 7:00 PM
@Jordan
Rockford 0
Jordan 6
Final
Time: 7:00 PM
@Montgomery
Mayer Lutheran 7
Tri-City United 0
Final
Time: 7:00 PM
@East Grand Forks
Fergus Falls 1
East Grand Forks 4
Final
Time: 7:30 PM
@St. Cloud-Whitney
St. John's Prep 0
St. Cloud Cathedral 2
Final
Time: 7:30 PM
@Duluth Denfeld
Proctor 0
Duluth Denfeld 1
Final
Time: 7:30 PM
@Breck
Blake 1
Breck 3
Final