High School Basketball (B) Scores for Thursday, January 4, 2024

Time: 4:30 PM
@Washington
Brooklyn Center 74
St. Paul Washington 45
Final
Time: 5:00 PM
@Prairie Seeds
Metro Deaf School 29
Prairie Seeds Academy 52
Final
Time: 5:45 PM
@Randolph
Cleveland 36
Randolph 78
Final
Time: 7:00 PM
@Isle
Ogilvie 59
Mille Lacs 53
Final
Time: 7:00 PM
@Walker
Red Lake 101
Walker-Hackensack-Akeley 70
Final
Time: 7:00 PM
@Anoka
Spring Lake Park 88
Anoka 70
Final
Time: 7:00 PM
@Pine City
Braham 79
Pine City 60
Final
Time: 7:00 PM
@Hinckley
Rush City 48
Hinckley-Finlayson 64
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Valley
Royalton 35
Eden Valley-Watkins 58
Final
Time: 7:00 PM
Red Wing 58
St. Croix Central 71
Final
Time: 7:00 PM
@Community of Peace
Avail Academy 62
Community of Peace Academy 28
Final
Time: 7:00 PM
@Finlayson
Swanville 53
East Central 71
Final
Time: 7:00 PM
@Totino-Grace
Andover 41
Totino-Grace 78
Final
Time: 7:00 PM
@Lakeville North
Wayzata 94
Lakeville North 76
Final
Time: 7:00 PM
@Shakopee
Eagan 50
Shakopee 76
Final
Time: 7:00 PM
@Sauk Rapids
Monticello 81
Sauk Rapids-Rice 72
Final
Time: 7:00 PM
@Richfield
Delano 89
Richfield 84
Final
Time: 7:00 PM
@Duluth East
Rock Ridge 64
Duluth East 58
Final
Time: 7:00 PM
@Blaine
Park Center 97
Blaine 75
Final
Time: 7:00 PM
@Bloomington Kennedy
Columbia Heights 95
Bloomington Kennedy 65
Final
Time: 7:00 PM
@Centennial
Osseo 74
Centennial 55
Final
Time: 7:00 PM
@Champlin Park
Maple Grove 82
Champlin Park 64
Final
Time: 7:00 PM
@Salvation Army
Hiawatha Collegiate 44
CHOF 69
Final
Time: 7:00 PM
@Coon Rapids
Elk River 41
Coon Rapids 73
Final
Time: 7:00 PM
@St. Louis Park
Fridley 87
St. Louis Park 90
Final
Time: 7:00 PM
@Nicollet
Madelia 70
Nicollet 52
Final
Time: 7:00 PM
@Kimball
Belgrade-Brooten-Elrosa 77
Kimball Area 56
Final
Time: 7:00 PM
@Grove City
Maple Lake 53
Atwater-Cosmos-Grove City 87
Final
Time: 7:00 PM
@Holdingford
Paynesville Area 65
Holdingford 40
Final
Time: 7:00 PM
@Math and Science Academy
Twin Cities Academy/Great River 83
Math and Science Academy 85
Final
Time: 7:00 PM
@Truman
Martin County West 57
T/ML/GHEC 72
Final
Time: 7:00 PM
@Lake Crystal
St. Clair 69
Lake Crystal-Wellcome Memorial 85
Final
Time: 7:15 PM
@St. Charles
La Crescent-Hokah 63
St. Charles 60
Final
Time: 7:15 PM
@Medford
Kenyon-Wanamingo 76
Medford 31
Final
Time: 7:15 PM
@Albany
Annandale 64
Albany 43
Final
Time: 7:15 PM
@Grand Meadow
Kingsland 58
Grand Meadow 30
Final
Time: 7:15 PM
Alden-Conger 62
Immanuel Lutheran 42
Final
Time: 7:15 PM
@Glenville
LeRoy-Ostrander 67
Glenville-Emmons 54
Final
Time: 7:15 PM
@Northome
Cass Lake-Bena 101
Northome/Kelliher 39
Final
Time: 7:15 PM
@Remer
Mesabi East 62
Northland 83
Final
Time: 7:15 PM
@Rothsay
Brandon/Evansville 62
Rothsay 57
Final
Time: 7:15 PM
@Underwood
Battle Lake 47
Underwood 71
Final
Time: 7:15 PM
@Melrose
Osakis 70
Melrose 53
Final
Time: 7:15 PM
@Ashby
Border West 56
Ashby 67
Final
Time: 7:15 PM
@Chisholm
Carlton/Wrenshall 58
Chisholm 66
Final
Time: 7:15 PM
@Goodhue
Byron 88
Goodhue 56
Final
Time: 7:15 PM
@Lyle
Spring Grove 59
Lyle/Austin Pacelli 38
Final
Time: 7:15 PM
@Fillmore Central
Triton 62
Fillmore Central 63
Final
Time: 7:15 PM
@Lester Prairie
Belle Plaine 49
Lester Prairie 36
Final
Time: 7:15 PM
@Chatfield
Blooming Prairie 76
Chatfield 38
Final
Time: 7:15 PM
@Winthrop
BOLD 86
Gibbon-Fairfax-Winthrop 80
Final
Time: 7:15 PM
@Robbinsdale Armstrong
Rogers 56
Robbinsdale Armstrong 61
Final
Time: 7:15 PM
@Arlington
LeSueur-Henderson 83
Sibley East 60
Final
Time: 7:15 PM
@Pipestone
Marshall 64
Pipestone Area 61
Final
Time: 7:15 PM
@Pine Island
Lake City 89
Pine Island 65
Final
Time: 7:15 PM
@Parkers Prairie
Hancock 75
Parkers Prairie 65
Final
Time: 7:30 PM
@Grygla
Kittson County Central 61
Goodridge/Grygla 63
Final
Time: 7:30 PM
@Red Lake Falls
Northern Freeze 49
Red Lake County 66
Final
Time: 7:30 PM
@Owatonna
Mankato East 78
Owatonna 45
Final
Time: 7:30 PM
@New Ulm
St. James Area 60
New Ulm 97
Final
Time: 7:30 PM
@Fergus Falls
Lake Park-Audubon 26
Hillcrest Lutheran Academy 65
Final
Time: 7:30 PM
@Dawson
Tracy-Milroy-Balaton 62
Dawson-Boyd 83
Final
Time: 7:30 PM
@Faribault
Winona 58
Faribault 67
Final
Time: 7:30 PM
@Win-E-Mac
Fosston 62
Win-E-Mac 87
Final
Time: 7:30 PM
@Wabasso
Minneota 88
Wabasso 51
Final
Time: 7:30 PM
@Hutchinson
Glencoe-Silver Lake 73
Hutchinson 77
Final
Time: 7:30 PM
@Mankato West
Mound Westonka 71
Mankato West 69
Final
Time: 7:30 PM
@Pine River
Laporte 33
Pine River-Backus 92
Final
Time: 7:30 PM
@Renville
Benson 58
Renville County West 56
Final
Time: 7:30 PM
@Henning
Wadena-Deer Creek 55
Henning 66
Final
Time: 7:30 PM
@Pillager
New York Mills 34
Pillager 54
Final
Time: 7:30 PM
@Moorhead
Mahnomen/Waubun 54
Park Christian 84
Final
Time: 7:30 PM
@Twin Valley
Fertile-Beltrami 83
NCE/U-H 61
Final
Time: 7:30 PM
Ortonville 70
Community Christian 46
Final
Time: 7:30 PM
@Glyndon
Hawley 45
Dilworth-Glyndon-Felton 54
Final
Time: 7:30 PM
@Legacy Christian
Rochester STEM Academy 49
Legacy Christian 94
Final
Time: 7:30 PM
@Northfield
Rochester John Marshall 57
Northfield 60
Final
Time: 7:30 PM
@Big Lake
Zimmerman 73
Big Lake 86
Final
Time: 7:30 PM
@Sebeka
Bertha-Hewitt 69
Sebeka 63
F/OT
Time: 7:30 PM
@Nevis
Blackduck 27
Nevis 87
Final
Time: 7:30 PM
@Barnesville
West Central Area 79
Barnesville 64
Final
Time: 7:30 PM
@Staples
Browerville-Eagle Valley 55
Staples-Motley 68
Final
Time: 7:30 PM
@Rochester Mayo
Austin 65
Rochester Mayo 70
Final
Time: 7:30 PM
@Albert Lea
Dover-Eyota 77
Albert Lea 85
Final
Time: 7:30 PM
@Rochester Century
Rosemount 57
Rochester Century 73
Final
Time: 7:30 PM
@Heritage Christian
Metro Schools College Prep 56
Heritage Christian 85
Final
Time: 7:45 PM
@Kasson
Cannon Falls 75
Kasson-Mantorville 57
Final