Time: 10:00 AM | |
@Richfield | |
St. Thomas Academy | 10 |
Richfield | 7 |
Final |
Time: 11:00 AM | |
@Armstrong | |
St. Louis Park | 0 |
Robbinsdale Armstrong | 10 |
Final |
Time: 11:00 AM | |
Red Rock Central/W-WG | 0 |
Murray County Central | 7 |
Final |
Time: 11:00 AM | |
Adrian | 2 |
Russell-Tyler-Ruthton | 3 |
Final |
Time: 11:00 AM | |
@Spicer | |
West Central Area | 0 |
New London-Spicer | 13 |
Final |
Time: 11:00 AM | |
Canby | 1 |
Yellow Medicine East | 20 |
Final |
Time: 11:00 AM | |
Renville County West | 5 |
Central MN Christian | 11 |
Final |
Time: 11:00 AM | |
@Luverne | |
Pipestone Area | 3 |
Luverne | 13 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Fairmont | |
Windom Area | 5 |
Jackson County Central | 1 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Paynesville | |
Morris Area/Chokio-Alberta | 2 |
Minnewaska Area | 0 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Wayzata | |
Minneapolis South | 5 |
Wayzata | 8 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Riverland | |
Lyle/Austin Pacelli | 21 |
Spring Grove | 8 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Riverland | |
United South Central | 4 |
Mabel-Canton | 3 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Parade Stadium | |
Hopkins | 0 |
Minneapolis Southwest | 2 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Austin | |
Southland | 10 |
Rushford-Peterson | 4 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Austin | |
Hayfield | 9 |
Fillmore Central/Lanesboro | 6 |
Final |
Time: 12:30 PM | |
@Richfield | |
Bloomington Kennedy | 9 |
Simley | 0 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Prinsburg | |
Dawson-Boyd | 2 |
MACCRAY | 1 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Edina | |
Minneapolis Washburn | 6 |
Edina | 7 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Byron | |
Kasson-Mantorville | 2 |
Byron | 4 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Stewartville | |
Austin | 0 |
Stewartville | 3 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Dundas | |
Faribault | 0 |
Northfield | 8 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Luverne | |
St. James Area | 4 |
Redwood Valley | 3 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Spicer | |
Montevideo | 9 |
Atwater-Cosmos-Grove City | 0 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Cannon Falls | |
Winona Cotter | 5 |
Cannon Falls | 8 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Eyota | |
Pine Island | 4 |
Dover-Eyota | 5 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@La Crescent | |
Chatfield | 5 |
La Crescent-Hokah | 6 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Zumbrota | |
Plainview-Elgin-Millville | 1 |
Zumbrota-Mazeppa | 5 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Slayton | |
Tracy-Milroy-Balaton | 8 |
Minneota | 7 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Ruthton | |
Edgerton/Southwest MN Christian | 4 |
Wabasso | 2 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Granite Falls | |
Lakeview | 5 |
Lac qui Parle Valley | 0 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@Riverland | |
Fillmore Central/Lanesboro | 16 |
Rushford-Peterson | 5 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@Riverland | |
Spring Grove | 7 |
Mabel-Canton | 5 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@Fairmont | |
Windom Area | 0 |
Fairmont | 15 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@Paynesville | |
Morris Area/Chokio-Alberta | 3 |
Paynesville Area | 6 |
Final |
Time: 3:00 PM | |
@Richfield | |
Two Rivers | 9 |
South St. Paul | 2 |
Final |
Time: 3:30 PM | |
Edgerton/Southwest MN Christian | 2 |
Russell-Tyler-Ruthton | 12 |
Final |
Time: 3:30 PM | |
Tracy-Milroy-Balaton | 8 |
Murray County Central | 7 |
Final |
Time: 3:30 PM | |
@Spicer | |
Montevideo | 4 |
New London-Spicer | 2 |
Final |
Time: 3:30 PM | |
Lakeview | 0 |
Yellow Medicine East | 21 |
Final |
Time: 3:30 PM | |
@Luverne | |
St. James Area | 0 |
Luverne | 10 |
Final |
Time: 3:30 PM | |
Dawson-Boyd | 10 |
Central MN Christian | 11 |
Final |
Time: 5:30 PM | |
@Richfield | |
Holy Angels | 1 |
St. Paul Highland Park | 0 |
Final |