Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Softball Scores for Wednesday, May 4, 2022

Time: 2:00 PM
@St. Ben's
Brainerd 11
Coon Rapids 1
Final
Time: 3:30 PM
Waconia 2
Orono 0
Final
Time: 3:30 PM
Tartan 5
Hastings 8
Final
Time: 3:45 PM
@Two Rivers
Hill-Murray 10
Two Rivers 2
Final
Time: 4:00 PM
@Brandon
Wheaton/Herman-Norcross 2
Brandon/Evansville 7
Final
Time: 4:00 PM
Mounds Park Academy 14
Breck 0
Final
Time: 4:00 PM
Northeast Range 0
Silver Bay 24
Final
Time: 4:00 PM
@Ada
West Marshall 0
Ada-Borup-West 14
Final
Time: 4:00 PM
Cromwell-Wright 1
Carlton 5
Final
Time: 4:15 PM
Mahtomedi 2
North St. Paul 0
Final
Time: 4:15 PM
North St. Paul 3
Mahtomedi 2
Final
Time: 4:30 PM
Prior Lake 2
Rosemount 8
Final
Time: 4:30 PM
Eastview 6
Burnsville 5
Final
Time: 4:30 PM
@Farmington
Shakopee 7
Farmington 6
Final
Time: 4:30 PM
Eagan 15
Apple Valley 0
Final
Time: 4:30 PM
Duluth Denfeld 2
Proctor 8
Final
Time: 4:30 PM
DeLaSalle 2
Visitation 4
Final
Time: 4:30 PM
@Maranatha Christian
New Life Academy 2
Maranatha Christian 20
Final
Time: 4:30 PM
Hermantown 13
Duluth Marshall 0
Final
Time: 4:30 PM
@Blake
Providence Academy 12
Blake 3
Final
Time: 4:30 PM
Cristo Rey Jesuit 0
St. Croix Prep 22
Final
Time: 4:30 PM
Hopkins 2
Buffalo 4
Final
Time: 4:30 PM
Wayzata 12
Edina 0
Final
Time: 4:30 PM
Minnetonka 2
Eden Prairie 3
Final
Time: 4:30 PM
Cretin-Derham Hall 1
Woodbury 11
Final
Time: 4:30 PM
Irondale 3
Mounds View 1
Final
Time: 4:30 PM
East Ridge 7
White Bear Lake 4
Final
Time: 4:30 PM
Stillwater Area 14
Roseville 0
Final
Time: 4:30 PM
St. Anthony Village 7
Holy Angels 0
Final
Time: 4:30 PM
Long Prairie-Grey Eagle 4
Melrose 7
Final
Time: 4:30 PM
@Fosston
Bagley 1
East Polk 19
Final
Time: 4:30 PM
Northern Freeze 0
Thief River Falls 14
Final
Time: 4:30 PM
Grand Rapids 10
Duluth East 7
Final
Time: 4:30 PM
Ely 13
Chisholm 7
Final
Time: 5:00 PM
@Albert Lea
Mankato West 15
Albert Lea 0
F/5
Time: 5:00 PM
Tartan 1
Hastings 0
Final
Time: 5:00 PM
Waconia 1
Orono 3
Final
Time: 5:00 PM
@Mankato East
Maple Grove 2
Mankato East 3
Final
Time: 5:00 PM
Faribault 4
Stewartville 5
Final
Time: 5:15 PM
@Two Rivers
Hill-Murray 14
Two Rivers 9
Final
Time: 5:30 PM
@Mounds Park Academy
Mounds Park Academy 21
Breck 2
Final
Time: 5:30 PM
Lakeville North 4
Lakeville South 2
Final
Time: 5:30 PM
@Brandon
Wheaton/Herman-Norcross 7
Brandon/Evansville 17
F/6
Time: 5:30 PM
New York Mills 9
Sebeka 7
Final
Time: 6:00 PM
@Blake
Providence Academy 14
Blake 2
Final
Time: 6:30 PM
Chaska 5
St. Louis Park 1
Final
Time: 7:00 PM
Simley 11
Pine Island 5
Final