Time: 3:00 PM | |
@St. John's Prep | |
Melrose | 0 |
St. John's Prep | 2 |
Final |
Time: 4:00 PM | |
@Hillcrest Lutheran | |
Fergus Falls | 3 |
Hillcrest Lutheran Academy | 0 |
Final |
Time: 4:00 PM | |
@Bemidji | |
Detroit Lakes | 0 |
Bemidji | 4 |
Final |
Time: 4:00 PM | |
@Visitation | |
Simley | 3 |
Visitation | 0 |
Final |
Time: 4:15 PM | |
@Trinity School | |
New Life Academy | 0 |
Trinity School | 1 |
Final |
Time: 4:15 PM | |
@Walker | |
Mesabi East Area | 1 |
Walker-Hackensack-Akeley | 2 |
Final |
Time: 4:30 PM | |
@St. Paul Academy | |
Breck | 3 |
St. Paul Academy | 1 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Triton | |
Mankato Loyola/LCWM/St. Clair | 8 |
Triton/K-W/Hayfield | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Minneapolis Henry | |
Minneapolis South | 10 |
Henry/Edison/North | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Minneapolis Roosevelt | |
Minneapolis Washburn | 4 |
Minneapolis Roosevelt | 1 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Caledonia | |
La Crescent-Hokah | 4 |
Caledonia | 3 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@DeLaSalle | |
Mound Westonka | 4 |
DeLaSalle | 1 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Mankato East | |
Rochester Century | 2 |
Mankato East | 4 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Sauk Rapids-Rice | |
Brainerd | 3 |
Sauk Rapids-Rice | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Mankato West | |
Austin | 1 |
Mankato West | 9 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Minneapolis Southwest | |
Holy Angels | 1 |
Minneapolis Southwest | 3 |
Final |
Time: 5:45 PM | |
@St. Paul Johnson | |
Hope Academy | 7 |
St. Paul Johnson | 1 |
Final |
Time: 6:30 PM | |
@Two Harbors | |
Duluth Marshall | 2 |
Two Harbors | 3 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Cretin-Derham Hall | |
Stillwater Area | 5 |
Cretin-Derham Hall | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@TCA | |
Lakes International Language Academy | 4 |
Twin Cities Academy/Great River | 6 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@East Ridge | |
Roseville | 0 |
East Ridge | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Cristo Rey Jesuit | |
Concordia Academy | 2 |
Cristo Rey Jesuit | 3 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Pine Island | |
Lake City | 0 |
Pine Island/Zumbrota-Mazeppa | 4 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Stewartville | |
Kasson-Mantorville | 0 |
Stewartville | 0 |
F/OT |
Time: 7:00 PM | |
@St. Croix Prep | |
Nova Classical Academy | 0 |
St. Croix Prep | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Esko | |
Cloquet/Carlton | 0 |
Esko | 0 |
F/OT |
Time: 7:00 PM | |
@Mayer Lutheran | |
Tri-City United | 1 |
Mayer Lutheran/Central | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Cloud Tech | |
Little Falls | 0 |
St. Cloud Tech | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Louis Park | |
Orono | 1 |
St. Louis Park | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Tartan | |
Hill-Murray | 6 |
Tartan | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Richfield | |
Hiawatha Collegiate | 0 |
Richfield | 11 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Two Rivers | |
North St. Paul | 0 |
Two Rivers | 9 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Forest Lake | |
White Bear Lake | 5 |
Forest Lake | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Spring Lake Park | |
Anoka | 1 |
Spring Lake Park | 3 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Rogers | |
Totino-Grace | 2 |
Rogers | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Alexandria | |
Sartell-St. Stephen | 1 |
Alexandria | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Rochester Mayo | |
Albert Lea | 0 |
Rochester Mayo | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Mounds View | |
Woodbury | 0 |
Mounds View | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Rochester John Marshall | |
Northfield | 1 |
Rochester John Marshall | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Chaska | |
Benilde-St. Margaret's | 3 |
Chaska | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Croix Lutheran | |
St. Agnes | 0 |
St. Croix Lutheran | 9 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Noble Sports Park | |
Southwest Christian | 5 |
Maranatha Christian | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Park Center | |
Blaine | 9 |
Park Center | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Fairmont | |
Worthington | 2 |
Fairmont Area | 10 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Waconia | |
New Prague | 0 |
Waconia | 4 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Duluth Denfeld | |
Grand Rapids | 2 |
Duluth Denfeld | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Francis | |
Providence Academy | 5 |
St. Francis | 3 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Bloomington Jefferson | |
Chanhassen | 1 |
Bloomington Jefferson | 0 |
F/OT |
Time: 7:00 PM | |
@St. Paul Highland Park | |
South St. Paul | 0 |
St. Paul Highland Park | 0 |
F/OT |
Time: 7:00 PM | |
@Irondale | |
Park of Cottage Grove | 9 |
Irondale | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Osseo | |
Centennial | 5 |
Osseo | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Rochester Lourdes | |
St. Charles/L-A | 0 |
Rochester Lourdes | 0 |
F/OT |
Time: 7:00 PM | |
@Blake | |
Chisago Lakes Area | 0 |
Blake | 0 |
F/OT |
Time: 7:30 PM | |
@Moorhead | |
Pelican Rapids | 0 |
Moorhead | 12 |
Final |