Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Soccer (G) Scores for Tuesday, September 7, 2021

Time: 3:45 PM
@Heritage Christian
Legacy Christian 1
Heritage Christian 0
Final
Time: 4:00 PM
@Visitation
Benilde-St. Margaret's 3
Visitation 0
Final
Time: 4:00 PM
@Plainview
St. Charles/L-A 4
Plainview-Elgin-Millville 0
Final
Time: 4:00 PM
@Rosemount
East Ridge 0
Rosemount 1
Final
Time: 4:00 PM
@Crookston
Pelican Rapids 0
Crookston 7
Final
Time: 4:15 PM
@Chesterton Academy
Nova Classical Academy 8
Chesterton Academy 2
Final
Time: 4:15 PM
@Trinity School
United Christian Academy 1
Trinity School 4
Final
Time: 4:30 PM
@Southwest Christian
St. Croix Lutheran 1
Southwest Christian 3
Final
Time: 4:30 PM
@PACT Charter
Concordia Academy 2
PACT Charter 5
Final
Time: 4:30 PM
@St. John's University
Hillcrest Lutheran Academy 1
St. John's Prep 3
Final
Time: 4:30 PM
@Lindstrom
Duluth Marshall 0
Chisago Lakes Area 1
Final
Time: 5:00 PM
@Bielenberg
Hiawatha Collegiate 1
New Life Academy 5
Final
Time: 5:00 PM
@Mankato Loyola
St. Peter 5
Mankato Loyola/LCWM/St. Clair 0
Final
Time: 5:00 PM
@Detroit Lakes
Walker-Hackensack-Akeley/CL-B 0
Detroit Lakes 4
Final
Time: 5:00 PM
@St. Paul
Hope Academy 5
St. Agnes 1
Final
Time: 5:00 PM
@Grand Rapids
Mesabi East Area 0
Grand Rapids 5
Final
Time: 5:00 PM
@Cretin-Derham Hall
Hill-Murray 2
Cretin-Derham Hall 1
Final
Time: 5:00 PM
@Rochester
Pine Island/Zumbrota-Mazeppa 17
Schaeffer Academy 0
Final
Time: 5:00 PM
@Mankato Dakota Meadows
Waconia 4
Mankato West 1
Final
Time: 5:00 PM
@Chanhassen
Shakopee 1
Chanhassen 2
Final
Time: 5:00 PM
@Twin Cities Academy
Mounds Park Academy 3
Twin Cities Academy/Great River 0
Final
Time: 5:30 PM
@Cold Spring
Fergus Falls 5
Rocori 2
Final
Time: 5:45 PM
@LILA - Forest Lake
Eagle Ridge Academy/ISM 2
Lakes International Language Academy 3
Final
Time: 6:00 PM
@Sioux Falls Christian
Worthington 0
Sioux Falls Christian 10
Final
Time: 7:00 PM
@St. Cloud Tech
Brainerd 1
St. Cloud Tech 0
Final
Time: 7:00 PM
@Mayer Lutheran
Jordan 3
Mayer Lutheran 0
Final
Time: 7:00 PM
@Zimmerman
Little Falls 2
Zimmerman 1
Final
Time: 7:00 PM
@Faribault
Cannon Falls 0
Faribault 4
Final
Time: 7:00 PM
@Stewartville
Albert Lea 0
Stewartville 2
Final
Time: 7:00 PM
@Waseca
Fairmont Area 4
Waseca 1
Final
Time: 7:00 PM
@Eyota
La Crescent-Hokah 1
Dover-Eyota 5
Final
Time: 7:00 PM
@Cristo Rey Jesuit
St. Paul Humboldt 0
Cristo Rey Jesuit 8
Final
Time: 7:00 PM
@Two Rivers
White Bear Lake 3
Two Rivers 2
Final
Time: 7:00 PM
@Spectrum
Columbia Heights 1
Spectrum 8
Final
Time: 7:00 PM
@St. Cloud Apollo
Alexandria 9
St. Cloud Apollo 0
Final
Time: 7:00 PM
@Bemidji
East Grand Forks 3
Bemidji 1
Final
Time: 7:00 PM
@St. Cloud-Whitney
Melrose 3
St. Cloud Cathedral 5
Final
Time: 7:00 PM
@Northfield
Mankato East 2
Northfield 1
Final
Time: 7:00 PM
@Simley
Mounds View 3
Simley 0
Final
Time: 7:00 PM
@Winona Cotter
Caledonia 0
Winona Cotter 12
Final
Time: 7:00 PM
@Austin
Red Wing 1
Austin 0
Final
Time: 7:00 PM
@Eastview
Woodbury 5
Eastview 2
Final
Time: 7:00 PM
@Mound
Providence Academy 1
Mound Westonka 4
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Delano 1
Monticello 0
Final
Time: 7:00 PM
@Esko
Hibbing/Chisholm 0
Esko 4
Final
Time: 7:00 PM
@Hermantown
Two Harbors 1
Hermantown 2
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Century
Owatonna 1
Rochester Century 2
Final
Time: 7:00 PM
@Rochester Mayo
Rochester John Marshall 0
Rochester Mayo 2
Final
Time: 7:00 PM
@Tartan
Fridley 0
Tartan 5
Final
Time: 7:00 PM
@Cottage Grove
Apple Valley 1
Park of Cottage Grove 4
Final
Time: 7:00 PM
@Roseville
Champlin Park 2
Roseville 4
Final
Time: 7:00 PM
@Irondale
Spring Lake Park 2
Irondale 0
Final
Time: 7:00 PM
@Eden Prairie
Bloomington Jefferson 0
Eden Prairie 4
Final
Time: 7:00 PM
@St. Francis
Sartell-St. Stephen 0
St. Francis 2
Final
Time: 7:00 PM
@Forest Lake
North Branch 2
Forest Lake 1
Final
Time: 7:00 PM
@Becker
Hutchinson 1
Becker 1
F/OT
Time: 7:00 PM
@Buffalo
Rogers 4
Buffalo 0
Final
Time: 7:15 PM
@New Ulm
Marshall 0
New Ulm 5
Final
Time: 7:30 PM
@Big Lake
Watertown-Mayer 4
Big Lake 0
Final