Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 24 | 7:15 PM | 1AAA | vs Winona | W 3-0 F | Caledonia | ||
Tue - Aug 29 | 7:15 PM | 1AA | vs St. Charles | W 3-0 F | Caledonia | ||
Thu - Aug 31 | 7:15 PM | 1AA | at Winona Cotter | W 3-0 F | Winona Cotter | ||
Tue - Sep 05 | 7:15 PM | 1AAA | vs Byron | W 3-1 F | Caledonia | ||
Thu - Sep 07 | 7:15 PM | 1AA | vs La Crescent-Hokah | W 3-0 F | Caledonia | ||
Tournament |
|||||||
Fri - Sep 08 | 6:15 PM | 3AAAA |
vs
Hastings |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Fri - Sep 08 | 8:45 PM | 7AAAA |
vs
Centennial |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 09 | 10:15 AM | 1AAA |
vs
Stewartville |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 09 | 12:45 PM | 4AA |
vs
Concordia Academy |
W 2-1 F | Apple Valley | ||
Thu - Sep 14 | 7:15 PM | 1AA | at Lewiston-Altura | W 3-0 F | Lewiston-Altura | ||
Tue - Sep 19 | 7:15 PM | 1A | at Wabasha-Kellogg | W 3-0 F | Wabasha-Kellogg | ||
Thu - Sep 21 | 7:15 PM | 1A | vs Rushford-Peterson | W 3-1 F | Caledonia | ||
Fri - Sep 22 | 5:30 PM | 1AA |
vs
Cannon Falls |
W 2-0 F | Burnsville | ||
Fri - Sep 22 | 7:30 PM | 4AA |
vs
Mounds Park Academy |
W 2-0 F | Burnsville | ||
Sat - Sep 23 | 10:00 AM | 7AA |
vs
Rush City |
W 2-1 F | Burnsville | ||
Sat - Sep 23 | 12:00 PM | 1AA |
vs
Chatfield |
L 2-1 F | Burnsville | ||
Sat - Sep 23 | 2:00 PM | 2AA |
vs
Southwest Christian |
W 2-1 F | Burnsville | ||
Tue - Oct 03 | 7:15 PM | 1AA | at Zumbrota-Mazeppa | W 3-2 F | Zumbrota-Mazeppa | ||
Thu - Oct 05 | 7:15 PM | 1AA | vs Chatfield | L 3-0 F | Caledonia | ||
Mon - Oct 09 | 7:15 PM | at Decorah-North Winneshiek | W 3-0 F | Decorah | |||
Tue - Oct 10 | 7:15 PM | 1AA | at Plainview-Elgin-Millville | W 3-2 F | Plainview-Elgin-Millville | ||
Thu - Oct 12 | 7:15 PM | 1AA | vs Dover-Eyota | W 3-0 F | Caledonia | ||
Fri - Oct 13 | 5:00 PM | 3AAAA |
vs
East Ridge |
L 2-0 F | Lakeville North | ||
Fri - Oct 13 | 7:30 PM | 5AAAA |
vs
Champlin Park |
L 2-0 F | Lakeville North | ||
Sat - Oct 14 | 9:00 AM | 2AAAA |
vs
Prior Lake |
L 2-0 F | Lakeville North | ||
Sat - Oct 14 | 11:30 AM | 2AAAA |
vs
Eden Prairie |
W 2-0 F | Lakeville North | ||
Sat - Oct 14 | 2:00 PM |
vs
Sioux Falls Roosevelt |
W 2-0 F | Lakeville North | |||
Tue - Oct 17 | 7:15 PM | 1A | at Fillmore Central | W 3-1 F | Fillmore Central |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Oct 26 | 7:00 PM | 1AA | vs Rochester Lourdes | W 3-0 F | Caledonia | ||
Mon - Oct 30 | 7:30 PM | 1AA | Winona Cotter | W 3-0 F | Rochester Civic | ||
Thu - Nov 02 | 7:30 PM | 1AA | Zumbrota-Mazeppa | W 3-2 F | Rochester Civic | ||
Sat - Nov 04 | 12:00 PM | 1AA | Cannon Falls | W 3-2 F | Rochester Civic |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Nov 09 | 3:00 PM | 4AA | Concordia Academy | W 3-0 F | Xcel Energy Center | ||
Fri - Nov 10 | 7:00 PM | 6AA | Pequot Lakes | L 3-2 F | Xcel Energy Center | ||
Sat - Nov 11 | 1:00 PM | 2AA | Southwest Christian | L 3-1 F | Xcel Energy Center |