Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 24 | 7:00 PM | 2AAAA | vs Chanhassen | L 3-0 F | Edina | ||
Mon - Aug 28 | 7:00 PM | 5AAAA | vs Maple Grove | L 3-0 F | Edina | ||
Tue - Aug 29 | 7:00 PM | 1AAAA | vs Lakeville South | L 3-0 F | Edina | ||
Tue - Sep 05 | 7:00 PM | 6AAAA | vs Burnsville | W 3-1 F | Edina | ||
Wed - Sep 06 | 7:00 PM | 5AAAA | vs Osseo | W 3-1 F | Edina | ||
Tournament |
|||||||
Fri - Sep 08 | 5:00 PM | 1AAA |
vs
Stewartville |
L 2-0 F | Apple Valley | ||
Fri - Sep 08 | 7:30 PM | 4A |
vs
Avail Academy |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 09 | 9:00 AM | 3AAA |
vs
Cretin-Derham Hall |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 09 | 11:30 AM | 3AAAA |
vs
Park of Cottage Grove |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Tue - Sep 12 | 7:00 PM | 5AAAA | at Wayzata | L 3-0 F | Wayzata | ||
Mon - Sep 18 | 7:00 PM | 6AAA | at Benilde-St. Margaret's | L 3-2 F | Benilde-St. Margaret's | ||
Tue - Sep 19 | 7:00 PM | 8AAAA | vs St. Michael-Albertville | L 3-0 F | Edina | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 2AAAA | vs Eden Prairie | W 3-0 F | Edina | ||
Thu - Sep 28 | 7:00 PM | 8AAAA | at Buffalo | L 3-1 F | Buffalo | ||
Sat - Sep 30 | 9:00 AM | 3AAAA |
vs
Rosemount |
L 2-1 F | Chanhassen | ||
Sat - Sep 30 | 10:15 AM | 7AAAA |
vs
Forest Lake |
W 2-1 F | Chanhassen | ||
Sat - Sep 30 | 1:00 PM | 2AAAA |
at
Chanhassen |
L 2-0 F | Chanhassen | ||
Sat - Sep 30 | 3:30 PM | 5AAAA |
vs
Osseo |
L 2-1 F | Chanhassen | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 5AAAA | vs Hopkins | L 3-1 F | Edina | ||
Wed - Oct 04 | 7:00 PM | 2AAAA | at Minnetonka | L 3-0 F | Minnetonka | ||
Mon - Oct 09 | 7:00 PM | 2AAAA | at Waconia | L 3-0 F | Waconia | ||
Mon - Oct 16 | 7:00 PM | 6AAAA | at Minneapolis Southwest | W 3-1 F | Minneapolis Southwest | ||
Sat - Oct 21 | 9:00 AM | 1A |
vs
Fillmore Central |
L 2-1 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 10:00 AM | 2AAAA |
at
Chaska |
L 2-0 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 12:30 PM | 8AAAA |
vs
Bemidji |
L 2-0 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 1:30 PM | 1AAA |
vs
Winona |
W 2-1 F | Chaska |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Oct 25 | 7:00 PM | 6AAAA | at Burnsville | W 3-2 F | Burnsville | ||
Sat - Oct 28 | 1:00 PM | 6AAAA | at Minneapolis Washburn | W 3-0 F | Minneapolis Washburn | ||
Wed - Nov 01 | 7:00 PM | 6AAAA | at Minneapolis Southwest | W 3-2 F | Minneapolis Southwest |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Nov 08 | 1:00 PM | 5AAAA | Wayzata | L 3-0 F | Xcel Energy Center | ||
Thu - Nov 09 | 9:00 AM | 3AAAA | Eagan | L 3-0 F | Xcel Energy Center |