Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 24 | 7:00 PM | 8AAAA | at Rogers | W 3-0 F | Rogers | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Aug 26 | 4:00 PM | 6AAAA |
vs
Burnsville |
W 3-0 F | New Prague | ||
Thu - Sep 07 | 7:00 PM | 1AAAA | at Lakeville South | W 3-1 F | Lakeville South | ||
Fri - Sep 08 | 5:00 PM | 3A |
vs
Yellow Medicine East |
W 2-0 F | Southwest MN State | ||
Fri - Sep 08 | 7:30 PM | 2AAAA |
vs
Prior Lake |
W 2-0 F | Southwest MN State | ||
Sat - Sep 09 | 10:45 AM | 5AAAA |
vs
Maple Grove |
W 2-0 F | Marshall | ||
Sat - Sep 09 | 1:15 PM | 1AAAA |
vs
Lakeville North |
W 2-0 F | Marshall | ||
Sat - Sep 09 | 3:45 PM | 5AAAA |
vs
Champlin Park |
W 2-1 F | Marshall | ||
Mon - Sep 11 | 7:00 PM | 5AAAA | at Hopkins | W 3-0 F | Hopkins | ||
Tue - Sep 12 | 7:00 PM | 6AAAA | vs Edina | W 3-0 F | Wayzata | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 8AAAA | at Buffalo | W 3-1 F | Buffalo | ||
Mon - Sep 18 | 7:00 PM | 3AAAA | vs East Ridge | W 3-0 F | Wayzata | ||
Tue - Sep 19 | 7:00 PM | 2AAAA | vs Minnetonka | W 3-0 F | Wayzata | ||
Fri - Sep 22 | 5:45 PM | 6AAAA |
vs
Bloomington Jefferson |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Fri - Sep 22 | 8:15 PM | 6AAA |
vs
Northfield |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 23 | 10:15 AM | 1AAAA |
vs
Lakeville North |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 23 | 12:45 PM | 3AAAA |
vs
Eagan |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 5AAAA | vs Champlin Park | W 3-1 F | Wayzata | ||
Thu - Sep 28 | 7:00 PM | 2AAAA | vs Eden Prairie | W 3-0 F | Wayzata | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 8AAAA | at St. Michael-Albertville | W 3-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Fri - Oct 06 | 6:15 PM | 3AAAA |
vs
Woodbury |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Fri - Oct 06 | 8:45 PM | 2AAAA |
vs
Waconia |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 10:45 AM | 1AAA |
vs
Byron |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 1:15 PM | 2AA |
vs
Southwest Christian |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 3:45 PM | 6AAA |
vs
Delano |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Mon - Oct 09 | 7:00 PM | 2AAAA | vs Chaska | W 3-0 F | Wayzata | ||
Wed - Oct 11 | 7:00 PM | 5AAAA | at Maple Grove | W 3-0 F | Maple Grove | ||
Tue - Oct 17 | 7:00 PM | 2AAAA | at Minnetonka | W 3-0 F | Minnetonka |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tue - Oct 24 | 7:00 PM | 5AAAA | vs Park Center | W 3-0 F | Wayzata | ||
Thu - Oct 26 | 7:00 PM | 5AAAA | vs Hopkins | W 3-0 F | Wayzata | ||
Wed - Nov 01 | 7:00 PM | 5AAAA | Champlin Park | W 3-0 F | Osseo |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Nov 08 | 1:00 PM | 6AAAA | Edina | W 3-0 F | Xcel Energy Center | ||
Thu - Nov 09 | 9:00 AM | 7AAAA | Anoka | W 3-0 F | Xcel Energy Center | ||
Sat - Nov 11 | 7:00 PM | 1AAAA | New Prague | W 3-0 F | Xcel Energy Center |