Time: 4:30 PM | |
@Cloquet | |
Duluth Denfeld | 0 |
Cloquet/Carlton | 3 |
Final |
Time: 4:30 PM | |
@St. Paul Harding | |
Hmong Academy | 0 |
St. Paul Harding | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Bloomington Kennedy | |
Holy Angels | 11 |
Bloomington Kennedy | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Mesabi East | |
Hibbing/Chisholm | 1 |
Mesabi East Area | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Hiawatha Collegiate | |
Lakes International Language Academy | 4 |
Hiawatha Collegiate | 3 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@DeLaSalle | |
Armstrong/Cooper | 0 |
DeLaSalle | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@St. Paul Humboldt | |
Minneapolis Roosevelt | 5 |
St. Paul Humboldt | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Princeton | |
Monticello | 10 |
Princeton | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Mound Westonka | |
Hutchinson | 1 |
Mound Westonka | 4 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Rockford | |
Southwest Christian | 4 |
Rockford | 0 |
Final |
Time: 5:15 PM | |
@Becker | |
North Branch | 6 |
Becker | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Chisago Lakes | |
St. Francis | 1 |
Chisago Lakes Area | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Minneapolis Southwest | |
Henry/Edison/North | 0 |
Minneapolis Southwest | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Kasson-Mantorville | |
Plainview-Elgin-Millville | 0 |
Kasson-Mantorville | 3 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Anthony Village | |
Columbia Heights | 0 |
St. Anthony Village | 3 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Benilde-St. Margaret's | |
New Prague | 0 |
Benilde-St. Margaret's | 8 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Orono | |
Chanhassen | 4 |
Orono | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Caledonia | |
Stewartville | 0 |
Caledonia | 4 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. James | |
Tri-City United | 4 |
St. James/Windom/Madelia | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Burnsville | |
Simley | 4 |
Burnsville | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Rochester Regional Sports Stadium | |
Winona Cotter | 0 |
Rochester Lourdes | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Cloud Apollo | |
Little Falls | 1 |
St. Cloud Apollo | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Rocori | |
St. John's Prep | 0 |
Rocori | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Zimmerman | |
Cambridge-Isanti | 1 |
Zimmerman | 9 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Minneapolis Washburn | |
Edina | 7 |
Minneapolis Washburn | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Waconia | |
Bloomington Jefferson | 1 |
Waconia | 3 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Agnes | |
Higher Ground Academy | 0 |
St. Agnes | 12 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Louis Park | |
Chaska | 1 |
St. Louis Park | 2 |
Final |