Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 24 | 3:30 PM | 6A | at NCE/U-H | W 3-0 F | Norman County East | ||
Tue - Aug 29 | 7:30 PM | 5A | vs Walker-Hackensack-Akeley | W 3-0 F | Sebeka | ||
Wed - Aug 30 | 7:30 PM | 5A | at Browerville-Eagle Valley | L 3-0 F | Browerville | ||
Thu - Sep 07 | 7:30 PM | 8AA | vs Wadena-Deer Creek | L 3-1 F | Sebeka | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 09 | 10:00 AM | 8A |
vs
Kittson County Central |
L 2-0 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 11:00 AM | 8A |
vs
Fosston |
L 2-0 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 1:00 PM | 8A |
vs
Climax/Fisher |
W 2-0 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 4:00 PM | 8A |
vs
Red Lake Falls |
W 2-0 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 5:00 PM | 6A |
vs
Underwood |
L 2-1 F | Ada-Borup | ||
Tue - Sep 12 | 7:30 PM | 8AA | at Park Rapids Area | L 3-2 F | Park Rapids | ||
Thu - Sep 14 | 7:30 PM | 6AA | vs Pillager | W 3-0 F | Sebeka | ||
Tue - Sep 19 | 7:30 PM | 6A | at Brandon/Evansville | W 3-0 F | Brandon-Evansville | ||
Thu - Sep 21 | 7:30 PM | 6A | at New York Mills | W 3-1 F | New York Mills | ||
Tue - Sep 26 | 7:30 PM | 5A | vs Nevis | L 3-0 F | Sebeka | ||
Thu - Sep 28 | 7:30 PM | 5A | vs Verndale | W 3-1 F | Sebeka | ||
Thu - Oct 05 | 7:30 PM | 6A | at Henning | L 3-1 F | Henning | ||
Sat - Oct 07 | 10:00 AM | 8AA |
vs
Roseau |
W 2-1 F | Perham | ||
Sat - Oct 07 | 12:00 PM | 8AA |
at
Perham |
L 2-0 F | Perham | ||
Sat - Oct 07 | 2:00 PM | 8AA |
vs
Thief River Falls |
W 2-1 F | Perham | ||
Sat - Oct 07 | 4:00 PM | 6AA |
vs
Staples-Motley |
L 2-1 F | Perham | ||
Tue - Oct 10 | 7:30 PM | 5A | vs Pine River-Backus | L 3-2 F | Sebeka | ||
Thu - Oct 12 | 7:30 PM | 5A | at Bertha-Hewitt | W 3-1 F | Bertha-Hewitt | ||
Tue - Oct 17 | 7:30 PM | 8AA | vs Menahga | W 3-0 F | Sebeka | ||
Thu - Oct 19 | 10:00 AM | 6A |
vs
Clinton-Graceville-Beardsley |
W 2-0 F | Underwood | ||
Thu - Oct 19 | 11:00 AM | 5A |
vs
Verndale |
L 2-0 F | Underwood | ||
Thu - Oct 19 | 2:00 PM | 6A |
vs
Wheaton/Herman-Norcross |
W 2-0 F | Underwood | ||
Thu - Oct 19 | 4:00 PM | 6A |
vs
New York Mills |
W 2-1 F | Underwood |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fri - Oct 27 | 7:00 PM | 5A | vs Bertha-Hewitt | W 3-2 F | Sebeka | ||
Tue - Oct 31 | 7:00 PM | 5A | at Nevis | L 3-1 F | Nevis |