Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tournament |
|||||||
Sat - Aug 26 | 9:00 AM | 4A |
vs
PACT Charter |
L 2-0 F | St. Paul Humboldt | ||
Sat - Aug 26 | 10:00 AM | 4AA |
vs
St. Paul Humboldt |
W 2-1 F | St. Paul Humboldt | ||
Sat - Aug 26 | 12:00 PM | 4A |
vs
United Christian Academy |
L 2-0 F | St. Paul Humboldt | ||
Sat - Aug 26 | 3:00 PM | 4AA |
vs
St. Paul Washington |
W 2-0 F | St. Paul Humboldt | ||
Sat - Aug 26 | 4:00 PM | 5AA |
vs
Dassel-Cokato |
L 2-0 F | St. Paul Humboldt | ||
Tue - Aug 29 | 7:00 PM | 4AA | vs St. Paul Washington | W 3-0 F | Math and Science Academy | ||
Wed - Aug 30 | 7:00 PM | 4AA | vs Lakes International Language Academy | W 3-0 F | Math and Science Academy | ||
Tue - Sep 05 | 7:00 PM | 4AA | at St. Agnes | L 3-0 F | St. Agnes | ||
Wed - Sep 06 | 7:00 PM | 4A | vs International School of MN | W 3-0 F | Math and Science Academy | ||
Fri - Sep 08 | 7:00 PM | 5AA | at Cristo Rey Jesuit | W 3-0 F | Cristo Rey Jesuit | ||
Wed - Sep 13 | 7:00 PM | 4A | vs Liberty Classical Academy | L 3-2 F | Math and Science Academy | ||
Fri - Sep 15 | 7:00 PM | 4A | vs Community of Peace Academy | W 3-0 F | Math and Science Academy | ||
Tue - Sep 19 | 5:00 PM | 4A | at Academy for Sciences & Agriculture | W 3-0 F | AFSA | ||
Fri - Sep 22 | 7:00 PM | 4AA | vs St. Paul Academy | L 3-0 F | Math and Science Academy | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 4AA | at Twin Cities Academy/Great River | W 3-1 F | Twin Cities Academy | ||
Fri - Sep 29 | 7:00 PM | 4A | at Avail Academy | L 3-2 F | Avail Academy | ||
Sat - Sep 30 | 9:00 AM | 3AAAA |
vs
Park of Cottage Grove |
L 2-0 F | Park | ||
Sat - Sep 30 | 11:00 AM | 5AAA |
vs
Robbinsdale Cooper |
W 2-0 F | Park | ||
Sat - Sep 30 | 1:00 PM | 3AAAA |
vs
Two Rivers |
L 2-0 F | Park | ||
Sat - Sep 30 | 1:00 PM | 1AAA |
vs
Red Wing |
L 2-0 F | Park | ||
Tue - Oct 03 | 6:30 PM | 4AA | vs Hmong Academy | W 3-0 F | Math and Science Academy | ||
Wed - Oct 04 | 7:00 PM | 4AA | at Hiawatha Collegiate | W 3-0 F | Hiawatha Collegiate | ||
Sat - Oct 07 | 9:00 AM | 4AA |
vs
Lakes International Language Academy |
W 2-0 F | Hmong Academy | ||
Sat - Oct 07 | 11:00 AM | 4A |
vs
Avail Academy |
W 2-0 F | Hmong Academy | ||
Sat - Oct 07 | 12:00 PM | 4A |
vs
Liberty Classical Academy |
L 3-1 F | Hmong Academy | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 5AA | vs Eagle Ridge Academy | W 3-2 F | Math and Science Academy | ||
Fri - Oct 13 | 7:00 PM | 5AA | vs Columbia Heights | W 3-0 F | Math and Science Academy |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Oct 26 | 7:00 PM | 4AA | at St. Paul Academy | L 3-0 F | St. Paul Academy |