Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Sep 07 | 7:00 PM | 4AAA | vs Minneapolis Edison | W 3-0 F | Minneapolis Washburn | ||
Mon - Sep 11 | 7:00 PM | 6AAAA | vs Minneapolis Southwest | L 3-0 F | Minneapolis Washburn | ||
Wed - Sep 13 | 7:00 PM | 5AA | vs Minneapolis North | W 3-0 F | Minneapolis Washburn | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 4AAA | vs St. Paul Como Park | W 3-1 F | Minneapolis Washburn | ||
Mon - Sep 18 | 7:00 PM | 5AAA | at Minneapolis Henry | W 3-0 F | Minneapolis Henry | ||
Wed - Sep 20 | 7:00 PM | 3AAA | vs Minneapolis South | W 3-0 F | Minneapolis Washburn | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 23 | 8:00 AM | 5AAAA |
vs
Maple Grove |
L 2-0 F | Hopkins | ||
Sat - Sep 23 | 9:00 AM | 8AAAA |
vs
Bemidji |
W 2-1 F | Hopkins | ||
Sat - Sep 23 | 1:00 PM | 6AAAA |
vs
Minneapolis Southwest |
L 2-0 F | Hopkins | ||
Sat - Sep 23 | 2:00 PM | 3AAAA |
vs
Woodbury |
L 2-1 F | Hopkins | ||
Mon - Oct 02 | 7:00 PM | 6AAAA | at Minneapolis Southwest | L 3-0 F | Minneapolis Southwest | ||
Thu - Oct 05 | 7:00 PM | 3AAA | at Minneapolis Roosevelt | W 3-1 F | Minneapolis Roosevelt | ||
Fri - Oct 06 | 4:15 PM | 6AAAA |
at
Burnsville |
W 2-1 F | Burnsville | ||
Fri - Oct 06 | 7:15 PM | 2AAAA |
vs
Chanhassen |
L 2-0 F | Burnsville | ||
Sat - Oct 07 | 11:00 AM | 1AA |
vs
Cannon Falls |
L 2-0 F | Burnsville | ||
Sat - Oct 07 | 1:00 PM | 4AAAA |
vs
White Bear Lake |
W 2-1 F | Burnsville | ||
Sat - Oct 07 | 4:00 PM | 3AAAA |
vs
Rosemount |
L 2-0 F | Burnsville | ||
Mon - Oct 09 | 7:00 PM | 6AAAA | at St. Louis Park | W 3-2 F | St. Louis Park | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 6AAA | at Richfield | W 3-0 F | Richfield | ||
Mon - Oct 16 | 7:00 PM | 3AAA | vs St. Paul Highland Park | L 3-2 F | Minneapolis Washburn |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Oct 25 | 7:00 PM | 6AAAA | vs Apple Valley | W 3-2 F | Minneapolis Washburn | ||
Sat - Oct 28 | 1:00 PM | 6AAAA | vs Edina | L 3-0 F | Minneapolis Washburn |