Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tournament |
|||||||
Fri - Aug 25 | 10:00 AM | 6AA |
vs
Osakis |
W 2-1 F | Albany | ||
Fri - Aug 25 | 11:00 AM | 6AA |
at
Albany |
L 2-0 F | Albany | ||
Fri - Aug 25 | 12:30 PM | 3AA |
vs
New London-Spicer |
L 2-0 F | Albany | ||
Fri - Aug 25 | 2:30 PM | 6AA |
vs
St. Cloud Cathedral |
L 2-0 F | Albany | ||
Tue - Aug 29 | 7:00 PM | 6AAA | at Delano | L 3-0 F | Delano | ||
Thu - Aug 31 | 7:00 PM | 2A | at Mayer Lutheran | L 3-0 F | Mayer Lutheran | ||
Thu - Sep 07 | 7:00 PM | 6AAA | vs Mound Westonka | L 3-1 F | Watertown-Mayer | ||
Sat - Sep 09 | 10:00 AM | 5AAA |
vs
Monticello |
W 2-1 F | Sauk Rapids-Rice | ||
Sat - Sep 09 | 12:00 PM | 6AA |
vs
Albany |
L 2-0 F | Sauk Rapids-Rice | ||
Sat - Sep 09 | 2:00 PM | 5AA |
vs
Kimball Area |
W 2-0 F | Sauk Rapids-Rice | ||
Sat - Sep 09 | 4:00 PM | 8AAAA |
vs
Sauk Rapids-Rice |
W 2-0 F | Sauk Rapids-Rice | ||
Tue - Sep 12 | 7:00 PM | 2AA | vs Norwood-Young America | W 3-0 F | Watertown-Mayer | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 2AA | vs Glencoe-Silver Lake | W 3-2 F | Watertown-Mayer | ||
Tue - Sep 19 | 7:00 PM | 2AA | vs Belle Plaine | L 3-1 F | Watertown-Mayer | ||
Thu - Sep 21 | 7:00 PM | 3AA | at New London-Spicer | W 3-2 F | New London-Spicer | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 5AA | vs Howard Lake-Waverly-Winsted | W 3-2 F | Watertown-Mayer | ||
Thu - Sep 28 | 7:00 PM | 5AA | vs Rockford | W 3-1 F | Watertown-Mayer | ||
Sat - Sep 30 | 8:00 AM | 1AAAA |
at
Rochester Century |
L 2-0 F | Rochester Century | ||
Sat - Sep 30 | 8:45 AM | 1AA |
vs
Dover-Eyota |
W 2-1 F | Rochester Century | ||
Sat - Sep 30 | 11:45 AM | 2AAA |
vs
St. Peter |
L 2-0 F | Rochester Century | ||
Sat - Sep 30 | 1:15 PM | 4AAAA |
vs
Tartan |
L 2-0 F | Rochester Century | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 2AA | vs Southwest Christian | L 3-0 F | Watertown-Mayer | ||
Thu - Oct 05 | 7:00 PM | 3AA | at Litchfield | W 3-0 F | Litchfield | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 5AA | vs Annandale | L 3-2 F | Watertown-Mayer | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 5AA | at Dassel-Cokato | W 3-0 F | Dassel-Cokato | ||
Mon - Oct 16 | 7:00 PM | 2AAA | at Hutchinson | W 3-1 F | Hutchinson |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fri - Oct 27 | 7:00 PM | 5AA | vs Blake | W 3-0 F | Watertown-Mayer | ||
Tue - Oct 31 | 7:00 PM | 5AA | at Rockford | W 3-0 F | Rockford | ||
Thu - Nov 02 | 7:45 PM | 5AA | Howard Lake-Waverly-Winsted | W 3-1 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Nov 04 | 6:00 PM | 5AA | Annandale | L 3-1 F | St. Michael-Albertville |