Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tue - Aug 29 | 7:00 PM | 2AA | at Holy Family Catholic | W 3-0 F | Holy Family Catholic | ||
Thu - Aug 31 | 7:00 PM | 2A | vs Lester Prairie | W 3-0 F | Glencoe-Silver Lake | ||
Tue - Sep 05 | 7:00 PM | 2AA | at Sibley East | W 3-0 F | Sibley East | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 09 | 10:00 AM | 6AAA |
vs
Orono |
W 2-0 F | Mound Westonka | ||
Sat - Sep 09 | 11:00 AM | 3AAA |
vs
DeLaSalle |
W 2-0 F | Mound Westonka | ||
Sat - Sep 09 | 1:00 PM | 5AA |
vs
Rockford |
L 2-1 F | Mound Westonka | ||
Sat - Sep 09 | 2:00 PM | 8AAAA |
vs
Buffalo |
L 2-0 F | Mound Westonka | ||
Tue - Sep 12 | 7:00 PM | 2AA | vs LeSueur-Henderson | W 3-1 F | Glencoe-Silver Lake | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 5AA | at Watertown-Mayer | L 3-2 F | Watertown-Mayer | ||
Thu - Sep 21 | 7:00 PM | 5AA | at Howard Lake-Waverly-Winsted | W 3-1 F | Howard Lake-Waverly-Winsted | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 3AA | vs New London-Spicer | W 3-2 F | Glencoe-Silver Lake | ||
Thu - Sep 28 | 7:00 PM | 3AA | vs Litchfield | W 3-0 F | Glencoe-Silver Lake | ||
Sat - Sep 30 | 9:30 AM | 2A |
vs
Lester Prairie |
W 2-0 F | Tri-City United | ||
Sat - Sep 30 | 11:30 AM | 2AA |
vs
New Richland-H-E-G |
L 1-1 F | Tri-City United | ||
Sat - Sep 30 | 1:30 PM | 2AA |
vs
Lake Crystal-Wellcome Memorial |
W 1-1 F | Tri-City United | ||
Sat - Sep 30 | 2:30 PM | 1A |
vs
Kenyon-Wanamingo |
L 2-0 F | Tri-City United | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 2AA | at Tri-City United | W 3-0 F | Tri-City United | ||
Thu - Oct 05 | 7:00 PM | 5AA | at Rockford | L 3-1 F | Rockford | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 5AA | vs Dassel-Cokato | W 3-0 F | Glencoe-Silver Lake | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 5AA | at Annandale | L 3-0 F | Annandale | ||
Sat - Oct 14 | 8:00 AM | 4AA |
vs
Mounds Park Academy |
W 2-0 F | Bloomington Jefferson | ||
Sat - Oct 14 | 10:00 AM | 2AA |
vs
Jordan |
W 2-0 F | Bloomington Jefferson | ||
Sat - Oct 14 | 12:00 PM | 5AAAA |
vs
Spring Lake Park |
W 2-0 F | Bloomington Jefferson | ||
Sat - Oct 14 | 3:00 PM | 6AAA |
vs
Mound Westonka |
L 2-0 F | Bloomington Jefferson | ||
Tue - Oct 17 | 7:00 PM | 2AA | vs Lake Crystal-Wellcome Memorial | W 3-0 F | Glencoe-Silver Lake |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon - Oct 23 | 7:00 PM | 2AA | vs Jordan | W 3-1 F | Glencoe-Silver Lake | ||
Thu - Oct 26 | 7:30 PM | 2AA | Belle Plaine | L 3-0 F | New Prague |