Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat - Aug 26 | 7:00 PM | 3AA | vs Luverne | L 3-0 F | Fairmont | ||
Thu - Aug 31 | 7:30 PM | 2A | vs Martin County West | W 3-1 F | Fairmont | ||
Tue - Sep 05 | 7:15 PM | 2AAA | vs St. Peter | L 3-0 F | Fairmont | ||
Thu - Sep 07 | 7:30 PM | 2AAA | at New Ulm | L 3-0 F | New Ulm | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 09 | 10:00 AM | 2A |
vs
Martin Luther/G-H-EC/Truman |
L 2-0 F | Sleepy Eye | ||
Sat - Sep 09 | 12:00 PM | 2A |
vs
Mountain Lake Area/Comfrey |
W 1-1 F | Sleepy Eye | ||
Sat - Sep 09 | 1:00 PM | 2A |
at
Sleepy Eye |
L 1-1 F | Sleepy Eye | ||
Tue - Sep 12 | 7:30 PM | 2AA | at Blue Earth Area | L 3-2 F | Blue Earth Area | ||
Thu - Sep 14 | 7:15 PM | 2AAA | vs Worthington | L 3-0 F | Fairmont | ||
Mon - Sep 18 | 7:30 PM | 2AA | vs Waseca | L 3-0 F | Fairmont | ||
Tue - Sep 19 | 7:30 PM | 2AAA | vs New Ulm | L 3-1 F | Fairmont | ||
Thu - Sep 21 | 7:30 PM | 3AA | vs St. James Area | L 3-1 F | Fairmont | ||
Tue - Sep 26 | 7:30 PM | 2AA | at Waseca | L 3-0 F | Waseca | ||
Sat - Sep 30 | 9:30 AM | 1A |
vs
Kenyon-Wanamingo |
L 2-0 F | Tri-City United | ||
Sat - Sep 30 | 10:30 AM | 2AA |
vs
Tri-City United |
L 2-0 F | Tri-City United | ||
Sat - Sep 30 | 12:30 PM | 2AA |
vs
Janesville-Waldorf-Pemberton |
L 2-0 F | Tri-City United | ||
Sat - Sep 30 | 3:30 PM | 2AA |
vs
Lake Crystal-Wellcome Memorial |
L 2-0 F | Tri-City United | ||
Tue - Oct 03 | 7:30 PM | 3AA | at St. James Area | W 3-1 F | St. James | ||
Thu - Oct 05 | 7:30 PM | 2AA | vs Blue Earth Area | W 3-2 F | Fairmont | ||
Thu - Oct 12 | 7:15 PM | 2AAA | at St. Peter | L 3-0 F | St. Peter | ||
Mon - Oct 16 | 7:15 PM | 3AA | at Jackson County Central | L 3-1 F | Jackson County Central | ||
Tue - Oct 17 | 7:30 PM | 2A | at Martin Luther/G-H-EC/Truman | L 3-0 F | Truman High School |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fri - Oct 27 | 7:00 PM | 3AA | at Luverne | L 3-1 F | Luverne |