Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 24 | 7:00 PM | 4AAA | vs St. Paul Como Park | W 3-0 F | Chisago Lakes | ||
Tournament |
|||||||
Fri - Aug 25 | 10:00 AM | 7AAAA |
vs
Coon Rapids |
W 2-1 F | Rush City | ||
Fri - Aug 25 | 12:00 PM | 5A |
vs
Pine River-Backus |
L 2-1 F | Rush City | ||
Fri - Aug 25 | 2:00 PM | 7AAAA |
vs
Cambridge-Isanti |
W 2-1 F | Rush City | ||
Fri - Aug 25 | 4:00 PM | 4AAA |
vs
Hill-Murray |
W 2-0 F | Rush City | ||
Mon - Aug 28 | 7:00 PM | 4AAA | vs Hill-Murray | L 3-0 F | Chisago Lakes | ||
Tue - Sep 05 | 7:00 PM | 7AA | vs Rush City | L 3-0 F | Chisago Lakes | ||
Thu - Sep 07 | 7:00 PM | 4AAA | vs St. Paul Johnson | W 3-0 F | Chisago Lakes | ||
Tue - Sep 12 | 7:00 PM | 5AAA | vs Monticello | L 3-2 F | Chisago Lakes | ||
Thu - Sep 21 | 7:00 PM | 7AAA | vs North Branch | L 3-1 F | Chisago Lakes | ||
Sat - Sep 23 | 10:00 AM | 3A |
vs
Renville County West |
L 2-0 F | Sibley East | ||
Sat - Sep 23 | 11:00 AM | 2AA |
vs
Sibley East |
L 2-0 F | Sibley East | ||
Sat - Sep 23 | 2:00 PM | 2A |
vs
Nicollet |
W 2-0 F | Sibley East | ||
Sat - Sep 23 | 4:00 PM | 2A |
vs
Lester Prairie |
W 2-1 F | Sibley East | ||
Sat - Sep 23 | 5:00 PM | 3A |
vs
Tracy-Milroy-Balaton |
W 2-0 F | Sibley East | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 7AAA | at Princeton | W 3-1 F | Princeton | ||
Thu - Sep 28 | 7:00 PM | 7AAAA | at Cambridge-Isanti | W 3-2 F | Cambridge-Isanti | ||
Sat - Sep 30 | 9:00 AM | 7AA |
vs
International Falls |
W 2-1 F | Chisago Lakes Area | ||
Sat - Sep 30 | 10:00 AM | 4AAA |
vs
St. Paul Johnson |
W 2-0 F | Chisago Lakes Area | ||
Sat - Sep 30 | 11:30 AM | 4AAA |
vs
Mahtomedi |
W 2-0 F | Chisago Lakes Area | ||
Sat - Sep 30 | 12:30 PM | 7AAAA |
vs
Cambridge-Isanti |
W 2-0 F | Chisago Lakes Area | ||
Sat - Sep 30 | 2:00 PM | 6AAA |
vs
Holy Angels |
L 2-0 F | Chisago Lakes Area | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 5AAA | vs Zimmerman | L 3-1 F | Chisago Lakes | ||
Thu - Oct 05 | 7:00 PM | 5AAA | at St. Francis | W 3-0 F | St. Francis | ||
Mon - Oct 09 | 6:00 PM | 7AAAA | vs Coon Rapids | W 3-1 F | Chisago Lakes | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 5AAA | vs Big Lake | W 3-1 F | Chisago Lakes | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 8AAA | at Becker | W 3-0 F | Becker | ||
Tue - Oct 17 | 6:00 PM | 4AAA | at St. Anthony Village | W 3-0 F | St. Anthony Village |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Oct 25 | 7:00 PM | 4AAA | vs St. Paul Johnson | W 3-0 F | Chisago Lakes Area | ||
Fri - Oct 27 | 6:00 PM | 4AAA | vs St. Paul Como Park | L 3-1 F | Chisago Lakes Area |