Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tue - Aug 29 | 6:00 PM | 3AAA | at Visitation | W 3-2 F | Visitation | ||
Thu - Aug 31 | 6:30 PM | 3AAAA | vs Park of Cottage Grove | L 3-1 F | New Life Academy | ||
Tue - Sep 05 | 6:30 PM | 4A | vs United Christian Academy | W 3-0 F | New Life Academy | ||
Fri - Sep 08 | 7:00 PM | 4A | at Trinity School | W 3-0 F | Trinity School | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 09 | 9:00 AM | 4AAAA |
at
Tartan |
W 2-0 F | Tartan | ||
Sat - Sep 09 | 10:00 AM | 1AA |
vs
Cannon Falls |
W 1-1 F | Tartan | ||
Sat - Sep 09 | 11:00 AM | 1AAAA |
vs
Farmington |
L 1-1 F | Tartan | ||
Sat - Sep 09 | 2:30 PM | 4AAA |
vs
Hill-Murray |
W 2-0 F | Tartan | ||
Mon - Sep 11 | 6:30 PM | 4AA | vs St. Croix Prep | W 3-0 F | New Life Academy | ||
Thu - Sep 14 | 6:30 PM | 5AA | vs Legacy Christian | L 3-0 F | New Life Academy | ||
Tue - Sep 19 | 6:30 PM | 4AA | at St. Croix Lutheran | L 3-0 F | St. Croix Lutheran | ||
Thu - Sep 21 | 7:00 PM | 4A | at PACT Charter | W 3-0 F | PACT Charter | ||
Fri - Sep 22 | 4:30 PM | 2A |
vs
Cleveland |
L 2-0 F | Burnsville | ||
Fri - Sep 22 | 6:30 PM | 1A |
vs
Mabel-Canton |
L 2-1 F | Burnsville | ||
Sat - Sep 23 | 9:00 AM | 3A |
vs
MACCRAY |
W 2-0 F | Burnsville | ||
Sat - Sep 23 | 12:00 PM | 3A |
vs
Canby |
L 2-1 F | Burnsville | ||
Sat - Sep 23 | 2:00 PM | 1A |
vs
Fillmore Central |
W 2-1 F | Burnsville | ||
Mon - Sep 25 | 6:30 PM | 4AA | vs Nova Classical Academy | W 3-1 F | New Life Academy | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 4AA | at St. Agnes | W 3-0 F | St. Agnes | ||
Thu - Oct 05 | 6:30 PM | 5AA | vs Maranatha Christian | L 3-2 F | New Life Academy | ||
Mon - Oct 09 | 6:30 PM | 1AA | vs Randolph | W 3-1 F | New Life Academy | ||
Thu - Oct 12 | 6:30 PM | 5AA | vs Cristo Rey Jesuit | W 3-0 F | New Life Academy | ||
Sat - Oct 14 | 9:00 AM | 3AAA |
vs
St. Paul Highland Park |
W 2-0 F | Benilde-St. Margaret's | ||
Sat - Oct 14 | 11:00 AM | 2AAA |
vs
Hutchinson |
W 2-0 F | Benilde-St. Margaret's | ||
Sat - Oct 14 | 12:30 PM | 6AAA |
at
Benilde-St. Margaret's |
L 2-1 F | Benilde-St. Margaret's | ||
Sat - Oct 14 | 1:30 PM | 2AA |
vs
Holy Family Catholic |
W 2-0 F | Benilde-St. Margaret's | ||
Tue - Oct 17 | 6:30 PM | 4AA | vs Concordia Academy | L 3-0 F | New Life Academy |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Oct 26 | 6:00 PM | 4A | vs Avail Academy | W 3-0 F | New Life Academy | ||
Thu - Nov 02 | 7:00 PM | 4A | vs PACT Charter | W 3-0 F | New Life Academy | ||
Sat - Nov 04 | 1:00 PM | 4A | West Lutheran | W 3-0 F | Anoka-Ramsey CC |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Nov 09 | 5:00 PM | 6A | West Central Area | W 3-2 F | Xcel Energy Center | ||
Fri - Nov 10 | 1:00 PM | 3A | Russell-Tyler-Ruthton | L 3-1 F | Xcel Energy Center | ||
Sat - Nov 11 | 12:30 PM | 1A | Mabel-Canton | W 3-2 F | Xcel Energy Center |