Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fri - Aug 25 | 7:00 PM | 7AA | at Two Harbors | W 3-0 F | Two Harbors | ||
Tue - Aug 29 | 7:00 PM | 7AAA | vs Hermantown | L 3-2 F | Esko | ||
Thu - Aug 31 | 6:30 PM | 7A | vs Cook County | W 3-0 F | Esko | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 02 | 9:00 AM | 1AAA |
vs
Albert Lea |
W 2-0 F | Rochester Century | ||
Sat - Sep 02 | 10:00 AM | 1AAAA |
vs
Rochester John Marshall |
W 2-1 F | Rochester Century | ||
Sat - Sep 02 | 11:00 AM | 1AAA |
vs
Byron |
L 2-1 F | Rochester Century | ||
Sat - Sep 02 | 12:00 PM | 1AA |
vs
Chatfield |
L 2-0 F | Rochester Century | ||
Tue - Sep 05 | 7:00 PM | 7AAA | vs Rock Ridge | W 3-0 F | Esko | ||
Thu - Sep 07 | 7:00 PM | 7AA | vs Moose Lake-Willow River | W 3-0 F | Esko | ||
Sat - Sep 09 | 10:00 AM | 7A |
vs
Carlton/Wrenshall |
W 2-0 F | North Branch | ||
Sat - Sep 09 | 12:00 PM | 5AAA |
vs
St. Francis |
W 2-0 F | North Branch | ||
Sat - Sep 09 | 2:00 PM | 7AA |
vs
Proctor |
W 2-0 F | North Branch | ||
Sat - Sep 09 | 4:00 PM | 7AAA |
at
North Branch |
W 2-1 F | North Branch | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 7AA | vs Barnum | W 3-0 F | Esko | ||
Thu - Sep 21 | 7:00 PM | 7A | at South Ridge | W 3-1 F | South Ridge | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 7AAA | at Cloquet | L 3-0 F | Cloquet | ||
Thu - Sep 28 | 7:00 PM | 7AA | at Hibbing | W 3-0 F | Hibbing | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 7A | at Carlton/Wrenshall | W 3-0 F | Carlton | ||
Sat - Oct 07 | 10:00 AM | 7AA |
vs
Crosby-Ironton |
W 2-0 F | Esko | ||
Sat - Oct 07 | 12:00 PM | 8AA |
vs
Warroad |
W 2-0 F | Esko | ||
Sat - Oct 07 | 2:00 PM | 7AAAA |
vs
Cambridge-Isanti |
W 2-0 F | Esko | ||
Sat - Oct 07 | 4:00 PM | 7AAAA |
vs
Duluth East |
W 2-1 F | Esko | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 7AA | vs Proctor | W 3-0 F | Esko | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 7AAAA | vs Duluth East | W 3-1 F | Esko | ||
Tue - Oct 17 | 7:00 PM | 7AA | at Greenway | W 3-0 F | Greenway |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Oct 25 | 7:00 PM | 7AA | vs Hinckley-Finlayson | W 3-0 F | Esko | ||
Fri - Oct 27 | 6:00 PM | 7AA | vs Pine City | W 3-1 F | Esko | ||
Wed - Nov 01 | 7:15 PM | 7AA | Mesabi East | W 3-1 F | Hermantown | ||
Sat - Nov 04 | 6:00 PM | 7AA | Rush City | L 3-0 F | Hermantown |