Time: 11:00 AM | |
@Hibbing | |
Visitation | 2 |
Hibbing/Chisholm | 3 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Parade Ice Garden | |
New Prague | 1 |
Minneapolis | 4 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Mound Westonka | |
Thief River Falls | 0 |
Mound Westonka/SW Christian | 3 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Minnetonka | |
Edina | 2 |
Minnetonka | 3 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Morris | |
Fairmont | 7 |
Morris/Benson Area | 3 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Red Wing | |
Northfield | 10 |
Red Wing | 1 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Dakotah Ice Arena | |
Farmington | 2 |
Prior Lake | 3 |
Final |
Time: 1:30 PM | |
@Proctor | |
Benilde-St. Margaret's | 3 |
Proctor/Hermantown | 0 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@Forest Lake | |
Mounds View/Irondale | 3 |
Forest Lake | 4 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@Apple Valley | |
Rosemount | 4 |
Apple Valley | 4 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@Grand Rapids | |
Andover | 8 |
Grand Rapids/Greenway | 1 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@International Falls | |
Prairie Centre | 1 |
International Falls | 2 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@St. Cloud MAC | |
Centennial/Spring Lake Park | 7 |
St. Cloud | 0 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@Chaska | |
Waconia | 1 |
Chaska/Chanhassen | 3 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@Pequot Lakes | |
Willmar | 4 |
Northern Lakes | 1 |
Final |
Time: 2:30 PM | |
@Richmond | |
Luverne | 3 |
River Lakes | 6 |
Final |
Time: 3:00 PM | |
@Simley | |
St. Paul Highland Park | 2 |
Simley | 4 |
Final |
Time: 3:00 PM | |
@Victoria | |
Blake | 0 |
Holy Family Catholic | 5 |
Final |
Time: 3:00 PM | |
@Rochester Rec Center | |
Owatonna | 9 |
Rochester Century | 1 |
Final |
Time: 3:00 PM | |
@Bielenberg | |
Stillwater Area | 6 |
Woodbury Area | 0 |
Final |
Time: 3:00 PM | |
@Eden Prairie | |
Wayzata | 3 |
Eden Prairie | 6 |
Final |
Time: 3:00 PM | |
@Highland Ice Arena | |
White Bear Lake | 2 |
Cretin-Derham Hall | 3 |
Final |
Time: 3:00 PM | |
@Bloomington | |
Holy Angels | 10 |
Bloomington Jefferson | 0 |
Final |
Time: 3:15 PM | |
@Breck | |
Gentry Academy | 1 |
Breck | 4 |
Final |
Time: 3:15 PM | |
Elk River/Zimmerman | 1 |
Roseville/Mahtomedi | 4 |
Final |
Time: 4:00 PM | |
@Orono | |
Dodge County | 4 |
Orono | 5 |
Final |
Time: 4:15 PM | |
@Detroit Lakes | |
North Shore | 5 |
Detroit Lakes | 0 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Hutchinson | |
Delano/Rockford | 4 |
Hutchinson | 3 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Albert Lea | |
Rochester Mayo | 1 |
Albert Lea | 6 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Bielenberg | |
Park of Cottage Grove | 2 |
East Ridge | 1 |
Final |