Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat - Nov 11 | 1:00 PM | 1A | vs Simley | L 4-2 F | Orono | ||
Tue - Nov 14 | 7:00 PM | 8AA | vs Alexandria | W 5-1 F | Orono | ||
Fri - Nov 17 | 7:00 PM | 5A | vs Mound Westonka/SW Christian | W 3-0 F | Orono | ||
Sat - Nov 18 | 2:00 PM | 2AA | at Waconia | W 11-0 F | Waconia | ||
Fri - Nov 24 | 6:00 PM | 7A | at Proctor/Hermantown | W 2-1 F | Proctor | ||
Sat - Nov 25 | 3:00 PM | 7A | at C-E-C | W 4-1 F | Cloquet | ||
Sat - Dec 02 | 7:00 PM | 4A | at Holy Angels | W 4-1 F | Holy Angels | ||
Tue - Dec 05 | 7:00 PM | 1AA | vs Northfield | L 3-2 F | Orono | ||
Sat - Dec 09 | 2:00 PM | 2AA | at Chaska/Chanhassen | W 7-1 F | Chaska | ||
Thu - Dec 14 | 7:00 PM | 5AA | at North Wright County | W 7-0 F | Albertville | ||
Sat - Dec 16 | 4:00 PM | 4A | at Minneapolis | W 6-0 F | Parade Ice Garden | ||
Tue - Dec 19 | 7:00 PM | 5AA | vs Maple Grove | L 2-1 F | Orono | ||
Thu - Dec 21 | 7:00 PM | 2AA | vs Holy Family Catholic | W 3-2 F | Orono | ||
Tournament |
|||||||
Wed - Dec 27 | 7:00 PM | 4AA |
vs
Gentry Academy |
W 7-2 F | Blake | ||
Thu - Dec 28 | 7:00 PM | 4A |
vs
Chisago Lakes Area |
W 5-0 F | Blake | ||
Fri - Dec 29 | 7:00 PM | 5AA |
vs
Centennial/Spring Lake Park |
L 4-3 F | Blake | ||
Thu - Jan 04 | 5:30 PM | 6AA | at Benilde-St. Margaret's | T 1-1 F | St. Louis Park Rec Center | ||
Thu - Jan 11 | 7:00 PM | 7AA | vs Andover | W 4-3 F | Orono | ||
Sat - Jan 13 | 1:00 PM | 4A | vs Holy Angels | L 5-4 F | Orono | ||
Tue - Jan 16 | 7:00 PM | 2AA | vs Chaska/Chanhassen | W 4-1 F | Orono | ||
Sat - Jan 20 | 4:00 PM | 1A | vs Dodge County | W 5-4 F | Orono | ||
Thu - Jan 25 | 7:00 PM | 4AA | vs Gentry Academy | L 2-1 F | Orono | ||
Tue - Jan 30 | 7:00 PM | 2AA | vs New Prague | W 11-0 F | Orono | ||
Thu - Feb 01 | 7:00 PM | 6AA | vs Edina | W 3-1 F | Orono | ||
Sat - Feb 03 | 3:00 PM | 6AA | at Bloomington Jefferson | W 8-0 F | Bloomington |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat - Feb 10 | 7:00 PM | 5A | vs Delano/Rockford | W 6-1 F | Orono | ||
Wed - Feb 14 | 7:00 PM | 5A | Mound Westonka/SW Christian | W 5-1 F | St. Louis Park Rec Center |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Feb 21 | 11:00 AM | 2A | Willmar | W 4-1 F | Xcel Energy Center | ||
Fri - Feb 23 | 11:00 AM | 1A | Dodge County | L 4-2 F | Xcel Energy Center | ||
Sat - Feb 24 | 11:00 AM | 4A | Holy Angels | W 3-2 F | Xcel Energy Center |