Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 31 | 7:00 PM | 4AAAA | vs Tartan | W 3-1 F | Stillwater | ||
Tue - Sep 05 | 7:00 PM | 3AAAA | vs Eagan | L 3-0 F | Stillwater | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 3AAAA | at Woodbury | W 3-0 F | Woodbury | ||
Tue - Sep 19 | 7:00 PM | at River Falls | W 3-1 F | River Falls | |||
Thu - Sep 21 | 7:00 PM | 4AAAA | vs Mounds View | W 3-1 F | Stillwater | ||
Tournament |
|||||||
Fri - Sep 22 | 4:30 PM | 1AAAA |
vs
Lakeville South |
L 2-1 F | Apple Valley | ||
Fri - Sep 22 | 7:00 PM | 2AAAA |
vs
Minnetonka |
L 2-0 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 23 | 9:00 AM | 2AAAA |
vs
Chaska |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 23 | 11:30 AM | 6AAAA |
vs
Bloomington Jefferson |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 4AAAA | at Roseville | W 3-1 F | Roseville | ||
Wed - Sep 27 | 7:00 PM | 7AAAA | vs Forest Lake | L 3-1 F | Stillwater | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 3AAA | at Cretin-Derham Hall | W 3-0 F | Cretin-Derham Hall | ||
Thu - Oct 05 | 7:00 PM | 4AAAA | at Irondale | W 3-0 F | Irondale | ||
Fri - Oct 06 | 5:00 PM | 6AA |
vs
Pequot Lakes |
L 2-1 F | St. Michael-Albertville | ||
Fri - Oct 06 | 7:30 PM | 2AAAA |
vs
Minnetonka |
W 2-1 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 10:45 AM | 8AAAA |
vs
Bemidji |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 1:15 PM | 3A |
vs
Canby |
L 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 3:45 PM |
vs
River Falls |
L 2-1 F | St. Michael-Albertville | |||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 3AAAA | vs Park of Cottage Grove | W 3-0 F | Stillwater | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 3AAAA | at East Ridge | L 3-0 F | East Ridge | ||
Mon - Oct 16 | 7:00 PM | 4AAAA | vs White Bear Lake | W 3-1 F | Stillwater | ||
Sat - Oct 21 | 10:00 AM | 1AAA |
vs
Winona |
W 2-0 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 11:00 AM | 4AA |
vs
Concordia Academy |
W 2-1 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 1:30 PM | 2A |
vs
Mayer Lutheran |
L 2-0 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 3:30 PM | 2AA |
vs
Belle Plaine |
W 2-0 F | Chaska |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Oct 25 | 7:00 PM | 4AAAA | vs North St. Paul | W 3-0 F | Stillwater Area | ||
Tue - Oct 31 | 7:00 PM | 4AAAA | vs White Bear Lake | W 3-0 F | Stillwater Area | ||
Thu - Nov 02 | 7:00 PM | 4AAAA | vs Roseville | W 3-2 F | Stillwater Area |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Nov 08 | 3:00 PM | 8AAAA | Rogers | W 3-2 F | Xcel Energy Center | ||
Thu - Nov 09 | 11:00 AM | 1AAAA | New Prague | L 3-0 F | Xcel Energy Center | ||
Sat - Nov 11 | 5:00 PM | 7AAAA | Anoka | L 3-0 F | Xcel Energy Center |