Time: 9:30 AM | |
@Rochester Century | |
Faribault | 0 |
Rochester Century | 9 |
Final |
Time: 10:00 AM | |
@Cristo Rey Jesuit | |
St. Paul Johnson | 2 |
Cristo Rey Jesuit | 1 |
Final |
Time: 11:00 AM | |
@St. Anthony Village | |
Orono | 0 |
St. Anthony Village | 1 |
Final |
Time: 11:00 AM | |
@Two Harbors | |
Grand Rapids | 1 |
Two Harbors | 0 |
Final |
Time: 11:00 AM | |
@Hibbing | |
Chisago Lakes Area | 8 |
Hibbing/Chisholm | 0 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Hastings | |
Farmington | 3 |
Hastings | 1 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Totino-Grace | |
Visitation | 0 |
Totino-Grace | 1 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Hillcrest Lutheran Academy | |
Melrose | 1 |
Hillcrest Lutheran Academy | 2 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@Heritage Christian | |
Legacy Christian | 2 |
Heritage Christian | 0 |
Final |
Time: 12:00 PM | |
@New Ulm | |
St. James/Windom/Madelia | 0 |
New Ulm | 7 |
Final |
Time: 12:15 PM | |
@East Ridge | |
Minneapolis Southwest | 0 |
East Ridge | 3 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@North Branch | |
DeLaSalle | 1 |
North Branch | 3 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Triton | |
La Crescent-Hokah | 8 |
Triton/K-W/Hayfield | 0 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@St. Charles | |
Rochester Lourdes | 1 |
St. Charles/L-A | 2 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Blaine | |
Forest Lake | 0 |
Blaine | 3 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Minneapolis Washburn | |
St. Louis Park | 1 |
Minneapolis Washburn | 4 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Duluth Marshall | |
Bemidji | 1 |
Duluth Marshall | 2 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Mounds View | |
Spring Lake Park | 1 |
Mounds View | 1 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Benilde-St. Margaret's | |
Hill-Murray | 1 |
Benilde-St. Margaret's | 1 |
Final |
Time: 1:00 PM | |
@Fergus Falls | |
Walker-Hackensack-Akeley | 0 |
Fergus Falls | 6 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@Kasson-Mantorville | |
Winona Cotter | 1 |
Kasson-Mantorville | 1 |
Final |
Time: 2:00 PM | |
@Little Canada | |
Mounds Park Academy | 0 |
St. Agnes | 2 |
Final |
Time: 2:30 PM | |
@International School of MN | |
Spectrum | 8 |
Eagle Ridge Academy/ISM | 0 |
Final |
Time: 2:45 PM | |
@Tri-City United | |
Plainview-Elgin-Millville | 5 |
Tri-City United | 4 |
Final |
Time: 3:00 PM | |
@Minnetonka | |
Moorhead | 0 |
Minnetonka | 10 |
Final |
Time: 4:00 PM | |
@Simley | |
St. Paul Highland Park | 0 |
Simley | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Paul Como Park | |
St. Paul Humboldt | 1 |
St. Paul Como Park | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Albert Lea | |
Worthington | 1 |
Albert Lea | 5 |
Final |
Time: 10:00 AM | |
@Minneapolis Roosevelt | |
Henry/Edison/North | 0 |
Minneapolis South | 0 |