Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 24 | 6:00 PM | 8AAAA | vs Elk River | W 3-0 F | Moorhead | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Aug 26 | 3:00 PM | 7AAAA |
vs
Centennial |
W 3-0 F | New Prague | ||
Tue - Aug 29 | 6:00 PM | 8AAAA | vs St. Michael-Albertville | L 3-1 F | Moorhead | ||
Tue - Sep 05 | 7:30 PM | 8AA | vs Hawley | W 3-0 F | Moorhead | ||
Mon - Sep 11 | 7:00 PM | East Region - A | vs West Fargo Sheyenne | W 3-2 F | Moorhead | ||
Thu - Sep 14 | 6:00 PM | 8AAAA | at Bemidji | W 3-2 F | Bemidji | ||
Tue - Sep 19 | 7:30 PM | 8AAA | at Detroit Lakes | L 3-0 F | Detroit Lakes | ||
Fri - Sep 22 | 5:45 PM | 1AAAA |
vs
Lakeville North |
L 2-0 F | Apple Valley | ||
Fri - Sep 22 | 8:15 PM | 2AAAA |
vs
Eden Prairie |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 23 | 9:00 AM | 2AAAA |
vs
Prior Lake |
L 2-1 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 23 | 11:30 AM | 6AAAA |
at
Apple Valley |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Tue - Sep 26 | 7:15 PM | 8AAA | at Alexandria | W 3-2 F | Alexandria | ||
Thu - Sep 28 | 6:00 PM | 8AAAA | vs Bemidji | W 3-1 F | Moorhead | ||
Sat - Sep 30 | 2:00 PM | 8AAAA | vs Sauk Rapids-Rice | W 3-0 F | Moorhead | ||
Tue - Oct 03 | 7:30 PM | 8AA | at Dilworth-Glyndon-Felton | W 3-0 F | Glyndon | ||
Sat - Oct 07 | 2:30 PM | 2AAA | vs Marshall | L 3-1 F | Moorhead | ||
Tue - Oct 10 | 6:00 PM | 8AAAA | vs Sartell-St. Stephen | L 3-0 F | Moorhead | ||
Fri - Oct 13 | 6:15 PM | 3AAAA |
vs
Eagan |
L 2-0 F | Lakeville North | ||
Fri - Oct 13 | 8:45 PM | 1AAAA |
vs
New Prague |
L 2-0 F | Lakeville North | ||
Sat - Oct 14 | 10:15 AM | 2AAAA |
vs
Eden Prairie |
W 2-0 F | Lakeville North | ||
Sat - Oct 14 | 12:45 PM | 2AAAA |
vs
Prior Lake |
L 2-0 F | Lakeville North | ||
Sat - Oct 14 | 3:15 PM | 1AAAA |
vs
Rochester Century |
L 2-0 F | Lakeville North | ||
Tue - Oct 17 | 6:00 PM | 8AAAA | vs Buffalo | W 3-1 F | Moorhead | ||
Fri - Oct 20 | 1:30 PM | 5A |
vs
Nevis |
W 2-0 F | Moorhead | ||
Fri - Oct 20 | 6:30 PM | 7AAAA |
vs
Duluth East |
W 2-0 F | Moorhead | ||
Sat - Oct 21 | 11:30 AM | 8AA |
vs
Wadena-Deer Creek |
W 2-0 F | Moorhead | ||
Sat - Oct 21 | 3:15 PM | 8AAA |
vs
Rocori |
L 2-0 F | Moorhead |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat - Oct 28 | 2:00 PM | 8AAAA | vs Buffalo | W 3-0 F | Moorhead | ||
Tue - Oct 31 | 7:00 PM | 8AAAA | at Rogers | L 3-0 F | Rogers |