Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tue - Aug 29 | 7:30 PM | 8AAA | vs Detroit Lakes | L 3-0 F | Glyndon | ||
Tue - Sep 05 | 7:30 PM | 8AA | at Wadena-Deer Creek | L 3-2 F | Wadena-Deer Creek | ||
Thu - Sep 07 | 7:30 PM | 8AA | at Pelican Rapids | W 3-1 F | Pelican Rapids | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 09 | 9:00 AM | 8A |
vs
Red Lake County Central |
W 2-0 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 11:00 AM | 6A |
vs
Underwood |
W 2-0 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 2:00 PM | 5A |
vs
Nevis |
L 2-1 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 3:00 PM | 8AA |
vs
Thief River Falls |
L 2-1 F | Ada-Borup | ||
Mon - Sep 11 | 7:30 PM | 8AAA | vs Fergus Falls | W 3-0 F | Glyndon | ||
Thu - Sep 14 | 7:30 PM | 8AA | vs Hawley | L 3-1 F | Glyndon | ||
Sat - Sep 16 | 10:15 AM | 3AA |
vs
Windom Area |
L 2-0 F | Jackson County Central | ||
Sat - Sep 16 | 11:30 AM | 2AAA |
vs
New Ulm |
L 2-1 F | Jackson County Central | ||
Sat - Sep 16 | 1:00 PM | 3A |
vs
Red Rock Central |
W 2-0 F | Jackson County Central | ||
Sat - Sep 16 | 5:00 PM | 3AA |
vs
Luverne |
W 2-1 F | Jackson County Central | ||
Tue - Sep 19 | 7:30 PM | 8AA | vs Park Rapids Area | W 3-1 F | Glyndon | ||
Thu - Sep 21 | 7:30 PM | 8AA | at Barnesville | L 3-2 F | Barnesville | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 8AA | at Perham | L 3-1 F | Perham | ||
Thu - Sep 28 | 7:30 PM | 8AA | vs Frazee | W 3-1 F | Glyndon | ||
Mon - Oct 02 | 7:30 PM | 8AA | vs Thief River Falls | W 3-1 F | Glyndon | ||
Tue - Oct 03 | 7:30 PM | 8AAAA | vs Moorhead | L 3-0 F | Glyndon | ||
Thu - Oct 05 | 7:30 PM | 8AA | vs Perham | L 3-2 F | Glyndon | ||
Mon - Oct 09 | 7:30 PM | 8AA | vs East Grand Forks | L 3-1 F | Glyndon | ||
Tue - Oct 17 | 7:30 PM | 6A | at Breckenridge | W 3-1 F | Breckenridge | ||
Fri - Oct 20 | 1:30 PM | 8AAA |
vs
Rocori |
W 2-1 F | Moorhead | ||
Fri - Oct 20 | 6:30 PM | 5AAAA |
vs
Spring Lake Park |
L 2-1 F | Moorhead | ||
Sat - Oct 21 | 9:00 AM | 5AAAA |
vs
Osseo |
L 2-1 F | Moorhead | ||
Sat - Oct 21 | 12:45 PM | 5AAA |
vs
Totino-Grace |
W 2-0 F | Moorhead |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Oct 25 | 7:00 PM | 8AA | vs Frazee | W 3-0 F | Dilworth-Glyndon-Felton | ||
Fri - Oct 27 | 7:00 PM | 8AA | at Wadena-Deer Creek | L 3-0 F | Wadena-Deer Creek |