Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Volleyball Scores for Saturday, October 2, 2021

Time: 8:00 AM
@Barnesville
Breckenridge 2
Win-E-Mac 0
Final
Time: 8:00 AM
@Rochester National VB Center
Dover-Eyota 2
Rochester Lourdes 0
Final
Time: 8:00 AM
@Rochester National VB Center
Tartan 0
Rochester Century 2
Final
Time: 8:00 AM
@Rochester National VB Center
Alden-Conger 2
Hayfield 0
Final
Time: 8:00 AM
@Rochester National VB Center
Fillmore Central 2
Austin 0
Final
Time: 8:00 AM
@Centennial
Burnsville 2
Virginia 0
Final
Time: 8:00 AM
@Centennial
St. Francis 0
Centennial 2
Final
Time: 8:00 AM
@Centennial
Holy Angels 2
Two Rivers 0
Final
Time: 8:00 AM
@Barnesville
Battle Lake 0
Barnesville 2
Final
Time: 9:00 AM
@Two Harbors
Mesabi East 2
Cook County 0
Final
Time: 9:00 AM
@Rochester National VB Center
Fillmore Central 2
Alden-Conger 1
Final
Time: 9:00 AM
@Rochester National VB Center
Mankato East 2
Dover-Eyota 0
Final
Time: 9:00 AM
@Rochester National VB Center
North Branch 2
Hayfield 0
Final
Time: 9:00 AM
@Rochester National VB Center
Tartan 2
Rochester Lourdes 1
Final
Time: 9:00 AM
@Montgomery
Zumbrota-Mazeppa 2
Lake Crystal-Wellcome Memorial 0
Final
Time: 9:00 AM
@Mora
Cloquet 2
Mille Lacs 0
Final
Time: 9:00 AM
@Mora
Aitkin 2
Becker 1
Final
Time: 9:00 AM
@Southwest MN State
Murray County Central 2
Lakeview 0
Final
Time: 9:00 AM
@Mora
Rush City 2
Carlton 0
Final
Time: 9:00 AM
@Southwest MN State
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 2
Hills-Beaver Creek 0
Final
Time: 9:00 AM
@Mora
Braham 2
Upsala 1
Final
Time: 9:00 AM
@Southwest MN State
Renville County West 2
Martin County West 0
Final
Time: 9:00 AM
@Two Harbors
Eveleth-Gilbert 2
Two Harbors 0
Final
Time: 9:00 AM
@Blaine
Nova Classical Academy 2
Proctor 0
Final
Time: 9:00 AM
@Blaine
Owatonna 2
St. Paul Highland Park 0
Final
Time: 9:00 AM
@Blaine
Faribault 2
Osseo 0
Final
Time: 9:00 AM
@Mounds Park Academy
West Lutheran 2
Minneapolis Roosevelt 0
Final
Time: 9:00 AM
@Mounds Park Academy
New Life Academy 2
St. Paul Washington 0
Final
Time: 9:00 AM
@Mounds Park Academy
Spectrum 0
Mounds Park Academy 2
Final
Time: 9:00 AM
@Bertha
Parkers Prairie 2
Pillager 0
Final
Time: 9:00 AM
@Bertha
Ashby 2
Rothsay 0
Final
Time: 9:00 AM
@Bertha
Pine River-Backus 2
Bertha-Hewitt 0
Final
Time: 9:00 AM
@Pine Island
Lake City 2
Simley 0
Final
Time: 9:00 AM
@Pine Island
Medford 1
Lanesboro 1
Final
Time: 9:00 AM
@Nicollet
Mankato Loyola 0
Nicollet 2
Final
Time: 9:00 AM
@Nicollet
Sleepy Eye 1
United South Central 1
Final
Time: 9:00 AM
@Pine Island
Chatfield 1
La Crescent-Hokah 1
Final
Time: 9:00 AM
@Moose Lake
Milaca 2
South Ridge 1
Final
Time: 9:00 AM
@Centennial
Hopkins 2
Two Rivers 1
Final
Time: 9:00 AM
@Centennial
Burnsville 2
St. Francis 0
Final
Time: 9:00 AM
@Centennial
Virginia 0
Centennial 2
Final
Time: 9:00 AM
@Moose Lake
Hinckley-Finlayson 2
Moose Lake-Willow River 0
Final
Time: 9:00 AM
@Southwest MN State
Central MN Christian 2
Hutchinson 1
Final
Time: 9:00 AM
@Bigfork
Littlefork-Big Falls 2
Northome/Kelliher 0
Final
Time: 9:00 AM
@Bigfork
Nashwauk-Keewatin 2
Northland 0
Final
Time: 9:00 AM
@Alexandria
Minnewaska Area 0
Alexandria 2
Final
Time: 9:00 AM
@Southwest MN State
Cedar Mountain 2
Benson 0
Final
Time: 9:00 AM
@Southwest MN State
Gibbon-Fairfax-Winthrop 2
Brandon/Evansville 0
Final
Time: 9:00 AM
@Alexandria
Belgrade-Brooten-Elrosa 2
Ada-Borup-West 0
Final
Time: 9:00 AM
@Lindstrom
Irondale 1
Chisago Lakes Area 2
Final
Time: 9:00 AM
@Lindstrom
Cambridge-Isanti 2
Mahtomedi 0
Final
Time: 9:00 AM
@St. Clair
Mountain Lake Area/Comfrey 1
St. Clair 1
Final
Time: 9:00 AM
@Lindstrom
Pine City 2
Duluth Denfeld 0
Final
Time: 9:00 AM
@St. Clair
United Christian Academy 2
Blue Earth Area 0
Final
Time: 9:00 AM
@St. Clair
Madelia 1
Randolph 1
Final
Time: 9:00 AM
@Southwest MN State
Russell-Tyler-Ruthton 2
Adrian/Ellsworth 0
Final
Time: 9:00 AM
@Montgomery
New Richland-H-E-G 1
Tri-City United 1
Final
Time: 9:15 AM
@Barnesville
Menahga 2
Frazee 1
Final
Time: 9:15 AM
@Barnesville
New York Mills 2
Fertile-Beltrami 0
Final
Time: 10:00 AM
@Centennial
Virginia 2
St. Francis 0
Final
Time: 10:00 AM
@Centennial
Burnsville 0
Centennial 2
Final
Time: 10:00 AM
@Mora
Hermantown 2
Aitkin 0
Final
Time: 10:00 AM
@Lindstrom
Cambridge-Isanti 2
White Bear Lake 1
Final
Time: 10:00 AM
@Lindstrom
Pine City 0
Chisago Lakes Area 2
Final
Time: 10:00 AM
@Two Harbors
Eveleth-Gilbert 2
Crosby-Ironton 0
Final
Time: 10:00 AM
@Mora
Braham 2
Hudson 1
Final
Time: 10:00 AM
@Mora
Greenway 2
Rush City 1
Final
Time: 10:00 AM
@St. Clair
Blue Earth Area 0
St. Clair 2
Final
Time: 10:00 AM
@Southwest MN State
St. Michael-Albertville 2
Windom Area 0
Final
Time: 10:00 AM
@Rochester National VB Center
Alden-Conger 2
North Branch 0
Final
Time: 10:00 AM
@Southwest MN State
Cannon Falls 2
Pipestone Area 0
Final
Time: 10:00 AM
@Bigfork
Littlefork-Big Falls 2
Laporte 0
Final
Time: 10:00 AM
@Bigfork
Nashwauk-Keewatin 2
Bigfork 0
Final
Time: 10:00 AM
@Blaine
Cretin-Derham Hall 0
Blaine 2
Final
Time: 10:00 AM
@Blaine
Edina 2
Anoka 0
Final
Time: 10:00 AM
@Blaine
Rosemount 1
Brainerd 1
Final
Time: 10:00 AM
@Rochester National VB Center
Hayfield 2
Austin 0
Final
Time: 10:00 AM
@Rochester National VB Center
Dover-Eyota 0
Rochester Century 2
Final
Time: 10:00 AM
@Rochester National VB Center
Rochester Lourdes 2
Mankato East 0
Final
Time: 10:00 AM
@Mounds Park Academy
PACT Charter 2
Minneapolis Roosevelt 0
Final
Time: 10:00 AM
@Mounds Park Academy
St. Agnes 2
St. Paul Washington 0
Final
Time: 10:00 AM
@Mora
Mille Lacs 0
Mora 2
Final
Time: 10:00 AM
@Mounds Park Academy
Spectrum 2
Heritage Christian 0
Final
Time: 10:00 AM
@Alexandria
Fergus Falls 2
Morris Area/Chokio-Alberta 0
Final
Time: 10:00 AM
@Bertha
Hancock 2
Swanville 0
Final
Time: 10:00 AM
@Bertha
Rothsay 0
Bertha-Hewitt 2
Final
Time: 10:00 AM
@Bertha
Pine River-Backus 2
Ashby 0
Final
Time: 10:00 AM
@Montgomery
Glencoe-Silver Lake 2
Fairmont 0
Final
Time: 10:00 AM
@Southwest MN State
Worthington 2
Montevideo 0
Final
Time: 10:00 AM
@Montgomery
Cleveland 2
Janesville-Waldorf-Pemberton 0
Final
Time: 10:00 AM
@Moose Lake
Milaca 2
Hinckley-Finlayson 0
Final
Time: 10:00 AM
@Moose Lake
Cromwell-Wright 2
Deer River 0
Final
Time: 10:00 AM
@Pine Island
Red Wing 1
Wabasha-Kellogg 1
Final
Time: 10:00 AM
@Pine Island
Grand Meadow 0
Pine Island 2
Final
Time: 10:00 AM
@Pine Island
Hill-Murray 2
Plainview-Elgin-Millville 0
Final
Time: 10:00 AM
@Southwest MN State
Westbrook-Walnut Grove 2
Red Rock Central 0
Final
Time: 10:00 AM
@Alexandria
Big Lake 2
Rocori 1
Final
Time: 10:00 AM
@St. Clair
Sleepy Eye Saint Mary's 2
St. Peter 0
Final
Time: 10:00 AM
@Nicollet
Sleepy Eye 2
Nicollet 0
Final
Time: 10:00 AM
@Nicollet
Springfield 2
Mankato Loyola 0
Final
Time: 10:00 AM
@Lindstrom
Irondale 2
Duluth Denfeld 0
Final
Time: 10:00 AM
@Lindstrom
Mahtomedi 2
Fridley 0
Final
Time: 10:00 AM
@Centennial
Holy Angels 2
Hopkins 0
Final
Time: 10:15 AM
@Southwest MN State
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 0
Martin County West 0
Time: 10:15 AM
@Southwest MN State
Murray County Central 2
Renville County West 0
Final
Time: 10:15 AM
@Southwest MN State
Hills-Beaver Creek 2
Lakeview 1
Final
Time: 10:30 AM
@Barnesville
Breckenridge 2
Fertile-Beltrami 0
Final
Time: 10:30 AM
@Barnesville
Frazee 0
Barnesville 2
Final
Time: 11:00 AM
@Pine Island
Medford 1
Chatfield 1
Final
Time: 11:00 AM
@Rochester National VB Center
Hayfield 2
Fillmore Central 0
Final
Time: 11:00 AM
@Pine Island
Lanesboro 2
La Crescent-Hokah 0
Final
Time: 11:00 AM
@St. Clair
Sleepy Eye Saint Mary's 2
Randolph 0
Final
Time: 11:00 AM
@Pine Island
Simley 1
Wabasha-Kellogg 1
Final
Time: 11:00 AM
@Montgomery
Lake Crystal-Wellcome Memorial 1
Tri-City United 1
Final
Time: 11:00 AM
@Nicollet
Springfield 0
Nicollet 2
Final
Time: 11:00 AM
@Rochester National VB Center
North Branch 2
Austin 0
Final
Time: 11:00 AM
@Rochester National VB Center
Dover-Eyota 2
Tartan 1
Final
Time: 11:00 AM
@Rochester National VB Center
Mankato East 0
Rochester Century 2
Final
Time: 11:00 AM
@Two Harbors
Crosby-Ironton 2
Two Harbors 0
Final
Time: 11:00 AM
@Two Harbors
Mesabi East 2
Silver Bay 0
Final
Time: 11:00 AM
@Blaine
Cretin-Derham Hall 1
Owatonna 1
Final
Time: 11:00 AM
@Blaine
Anoka 2
Proctor 0
Final
Time: 11:00 AM
@Blaine
Rosemount 2
Osseo 0
Final
Time: 11:00 AM
@Mounds Park Academy
New Life Academy 2
St. Agnes 0
Final
Time: 11:00 AM
@Bertha
Pillager 2
Swanville 0
Final
Time: 11:00 AM
@Bertha
Parkers Prairie 1
Hancock 1
Final
Time: 11:00 AM
@Bertha
Ashby 0
Bertha-Hewitt 2
Final
Time: 11:00 AM
@St. Clair
St. Peter 2
Madelia 0
Final
Time: 11:00 AM
@Mounds Park Academy
West Lutheran 2
PACT Charter 0
Final
Time: 11:00 AM
@Southwest MN State
Red Rock Central 2
Brandon/Evansville 0
Final
Time: 11:00 AM
@Southwest MN State
Benson 2
Montevideo 1
Final
Time: 11:00 AM
@Alexandria
Big Lake 2
Ada-Borup-West 0
Final
Time: 11:00 AM
@Moose Lake
Milaca 2
Moose Lake-Willow River 0
Final
Time: 11:00 AM
@Alexandria
Morris Area/Chokio-Alberta 0
Alexandria 2
Final
Time: 11:00 AM
@Montgomery
Zumbrota-Mazeppa 2
New Richland-H-E-G 0
Final
Time: 11:00 AM
@Mora
Hudson 2
Upsala 0
Final
Time: 11:00 AM
@Lindstrom
Irondale 2
Pine City 0
Final
Time: 11:00 AM
@Lindstrom
Duluth Denfeld 0
Chisago Lakes Area 2
Final
Time: 11:00 AM
@Mora
Cloquet 2
Mora 0
Final
Time: 11:00 AM
@Southwest MN State
Pipestone Area 2
Hutchinson 1
Final
Time: 11:00 AM
@Southwest MN State
Windom Area 2
Adrian/Ellsworth 1
Final
Time: 11:00 AM
@Bigfork
Northome/Kelliher 0
Bigfork 2
Final
Time: 11:00 AM
@Bigfork
Laporte 2
Northland 0
Final
Time: 11:00 AM
@Mora
Hermantown 2
Becker 0
Final
Time: 11:00 AM
@Lindstrom
Cambridge-Isanti 2
Fridley 0
Final
Time: 11:00 AM
@Mora
Greenway 2
Carlton 0
Final
Time: 11:00 AM
@Lindstrom
White Bear Lake 2
Mahtomedi 0
Final
Time: 11:00 AM
@Moose Lake
South Ridge 2
Deer River 0
Final
Time: 11:00 AM
@Mounds Park Academy
Heritage Christian 0
Mounds Park Academy 2
Final
Time: 11:00 AM
@St. Clair
United Christian Academy 1
St. Clair 1
Final
Time: 11:00 AM
@Nicollet
United South Central 2
Mankato Loyola 0
Final
Time: 11:45 AM
@Barnesville
New York Mills 2
Win-E-Mac 0
Final
Time: 11:45 AM
@Barnesville
Battle Lake 2
Menahga 1
Final
Time: 12:00 PM
@Southwest MN State
Worthington 2
Cedar Mountain 0
Final
Time: 12:00 PM
@Bigfork
Laporte 2
Bigfork 1
Final
Time: 12:00 PM
@Alexandria
Belgrade-Brooten-Elrosa 2
Rocori 0
Final
Time: 12:00 PM
@Mounds Park Academy
New Life Academy 0
Mounds Park Academy 2
Final
Time: 12:00 PM
@Bertha
Pine River-Backus 2
Rothsay 0
Final
Time: 12:00 PM
@Moose Lake
Cromwell-Wright 0
Moose Lake-Willow River 2
Final
Time: 12:00 PM
@Moose Lake
South Ridge 2
Hinckley-Finlayson 0
Final
Time: 12:00 PM
@Bigfork
Nashwauk-Keewatin 2
Littlefork-Big Falls 0
Final
Time: 12:00 PM
@Pine Island
Grand Meadow 2
Plainview-Elgin-Millville 0
Final
Time: 12:00 PM
@Mounds Park Academy
Heritage Christian 2
St. Paul Washington 0
Final
Time: 12:00 PM
@St. Clair
Sleepy Eye Saint Mary's 2
Madelia 0
Final
Time: 12:00 PM
@Blaine
Brainerd 2
Faribault 0
Final
Time: 12:00 PM
@Montgomery
Glencoe-Silver Lake 2
Janesville-Waldorf-Pemberton 0
Final
Time: 12:00 PM
@St. Clair
St. Peter 2
Randolph 0
Final
Time: 12:00 PM
@Pine Island
Red Wing 1
Lake City 1
Final
Time: 12:00 PM
@Mounds Park Academy
Spectrum 2
St. Agnes 1
Final
Time: 12:00 PM
@Rochester National VB Center
Alden-Conger 2
Austin 0
Final
Time: 12:00 PM
@Rochester National VB Center
Mankato East 2
Tartan 0
Final
Time: 12:00 PM
@Rochester National VB Center
North Branch 2
Fillmore Central 0
Final
Time: 12:00 PM
@Rochester National VB Center
Rochester Lourdes 0
Rochester Century 2
Final
Time: 12:00 PM
@Pine Island
Hill-Murray 2
Pine Island 0
Final
Time: 12:00 PM
@Southwest MN State
Gibbon-Fairfax-Winthrop 2
Westbrook-Walnut Grove 0
Final
Time: 12:00 PM
@Blaine
Nova Classical Academy 2
Edina 0
Final
Time: 12:00 PM
@Blaine
St. Paul Highland Park 1
Blaine 1
Final
Time: 12:00 PM
@Southwest MN State
Cannon Falls 2
Central MN Christian 0
Final
Time: 12:00 PM
@Bertha
Hancock 2
Pillager 0
Final
Time: 12:00 PM
@Bertha
Parkers Prairie 2
Swanville 0
Final
Time: 12:00 PM
@Alexandria
Minnewaska Area 2
Fergus Falls 1
Final
Time: 12:00 PM
@Two Harbors
Cook County 2
Silver Bay 0
Final
Time: 12:00 PM
@Mora
Rush City 2
Mora 0
Final
Time: 12:00 PM
@Nicollet
Sleepy Eye 1
Mankato Loyola 1
Final
Time: 12:00 PM
@Mora
Mille Lacs 2
Carlton 1
Final
Time: 12:00 PM
@Mora
Greenway 2
Cloquet 1
Final
Time: 12:00 PM
@Southwest MN State
St. Michael-Albertville 2
Russell-Tyler-Ruthton 0
Final
Time: 12:00 PM
@Lindstrom
Cambridge-Isanti 2
Irondale 1
Final
Time: 12:00 PM
@Nicollet
Springfield 1
United South Central 1
Final
Time: 12:00 PM
@St. Clair
Blue Earth Area 1
Mountain Lake Area/Comfrey 1
Final
Time: 12:00 PM
@Montgomery
Cleveland 1
Fairmont 1
Final
Time: 12:00 PM
@Lindstrom
Pine City 2
Fridley 1
Final
Time: 12:00 PM
@Centennial
Burnsville 2
Hopkins 0
Final
Time: 12:00 PM
@Centennial
Two Rivers 2
Virginia 0
Final
Time: 12:15 PM
@Caledonia
Byron 0
Caledonia 3
Final
Time: 12:30 PM
@Chaska
Shakopee 2
Chaska 3
Final
Time: 12:45 PM
@Southwest MN State
Lakeview 2
Martin County West 1
Final
Time: 12:45 PM
@Southwest MN State
Renville County West 2
Hills-Beaver Creek 1
Final
Time: 1:00 PM
@Nicollet
Sleepy Eye 1
Springfield 1
Final
Time: 1:00 PM
@Mounds Park Academy
Minneapolis Roosevelt 2
St. Paul Washington 1
Final
Time: 1:00 PM
@Blaine
Faribault 2
Rosemount 0
Final
Time: 1:00 PM
@Blaine
Nova Classical Academy 2
Anoka 0
Final
Time: 1:00 PM
@Blaine
St. Paul Highland Park 1
Cretin-Derham Hall 1
Final
Time: 1:00 PM
@Mounds Park Academy
West Lutheran 2
New Life Academy 1
Final
Time: 1:00 PM
@Mounds Park Academy
PACT Charter 2
St. Agnes 0
Final
Time: 1:00 PM
@Barnesville
Breckenridge 2
New York Mills 0
Final
Time: 1:00 PM
@Two Harbors
Silver Bay 2
Two Harbors 0
Final
Time: 1:00 PM
@Two Harbors
Crosby-Ironton 2
Cook County 0
Final
Time: 1:00 PM
@St. Clair
Mountain Lake Area/Comfrey 2
Randolph 1
Final
Time: 1:00 PM
@St. Clair
Madelia 2
Blue Earth Area 1
Final
Time: 1:00 PM
@Bemidji
St. Cloud Tech 0
Bemidji 3
Final
Time: 1:00 PM
@Southwest MN State
Montevideo 2
Brandon/Evansville 1
Final
Time: 1:00 PM
@Southwest MN State
Red Rock Central 2
Benson 0
Final
Time: 1:00 PM
@Montgomery
Zumbrota-Mazeppa 2
Tri-City United 0
Final
Time: 1:00 PM
@Alexandria
Rocori 2
Ada-Borup-West 1
Final
Time: 1:00 PM
@Montgomery
Lake Crystal-Wellcome Memorial 2
New Richland-H-E-G 0
Final
Time: 1:00 PM
@Southwest MN State
Adrian/Ellsworth 2
Hutchinson 1
Final
Time: 1:00 PM
@Southwest MN State
Windom Area 2
Pipestone Area 0
Final
Time: 1:00 PM
@Alexandria
Fergus Falls 0
Alexandria 2
Final
Time: 1:00 PM
@Lindstrom
Mahtomedi 2
Pine City 0
Final
Time: 1:00 PM
@Bigfork
Laporte 2
Littlefork-Big Falls 0
Final
Time: 1:00 PM
@Bigfork
Northome/Kelliher 2
Northland 0
Final
Time: 1:00 PM
@Moose Lake
South Ridge 2
Cromwell-Wright 0
Final
Time: 1:00 PM
@Mora
Hermantown 2
Braham 0
Final
Time: 1:00 PM
@Nicollet
United South Central 0
Nicollet 2
Final
Time: 1:00 PM
@Centennial
Holy Angels 1
Centennial 2
Final
Time: 1:00 PM
@Centennial
St. Francis 2
Two Rivers 0
Final
Time: 1:00 PM
@Moose Lake
Deer River 0
Moose Lake-Willow River 2
Final
Time: 1:00 PM
@Pine Island
Medford 2
La Crescent-Hokah 0
Final
Time: 1:00 PM
@Pine Island
Chatfield 2
Lanesboro 0
Final
Time: 1:00 PM
@Rochester National VB Center
North Branch 2
Mankato East 0
Final
Time: 1:00 PM
@Rochester National VB Center
Alden-Conger 0
Rochester Century 2
Final
Time: 1:00 PM
@Pine Island
Red Wing 1
Simley 1
Final
Time: 1:00 PM
@Mora
Hudson 2
Aitkin 0
Final
Time: 1:00 PM
@Mora
Upsala 2
Becker 0
Final
Time: 1:00 PM
@Barnesville
Menahga 0
Barnesville 2
Final
Time: 1:00 PM
@Lindstrom
Cambridge-Isanti 2
Chisago Lakes Area 1
Final
Time: 1:30 PM
@Bertha
Pine River-Backus 2
Hancock 1
Final
Time: 1:30 PM
@Bertha
Pillager 2
Ashby 1
Final
Time: 1:30 PM
@Bertha
Parkers Prairie 1
Bertha-Hewitt 2
Final
Time: 2:00 PM
@Alexandria
Belgrade-Brooten-Elrosa 2
Big Lake 0
Final
Time: 2:00 PM
@Montgomery
Glencoe-Silver Lake 2
Cleveland 0
Final
Time: 2:00 PM
@Montgomery
Fairmont 2
Janesville-Waldorf-Pemberton 0
Final
Time: 2:00 PM
@Southwest MN State
Russell-Tyler-Ruthton 2
Central MN Christian 0
Final
Time: 2:00 PM
@St. Clair
St. Peter 2
St. Clair 0
Final
Time: 2:00 PM
@St. Clair
Sleepy Eye Saint Mary's 2
United Christian Academy 0
Final
Time: 2:00 PM
@Southwest MN State
Cedar Mountain 2
Westbrook-Walnut Grove 0
Final
Time: 2:00 PM
@Southwest MN State
Worthington 2
Gibbon-Fairfax-Winthrop 0
Final
Time: 2:00 PM
@Alexandria
Minnewaska Area 2
Morris Area/Chokio-Alberta 1
Final
Time: 2:00 PM
@Southwest MN State
St. Michael-Albertville 2
Cannon Falls 0
Final
Time: 2:00 PM
@Bigfork
Nashwauk-Keewatin 2
Laporte 0
Final
Time: 2:00 PM
Marshall 3
Brookings 0
Final
Time: 2:00 PM
@Nicollet
Sleepy Eye 2
United South Central 0
Final
Time: 2:00 PM
@Nicollet
Springfield 2
Mankato Loyola 0
Final
Time: 2:00 PM
@Pine Island
Plainview-Elgin-Millville 0
Pine Island 2
Final
Time: 2:00 PM
@Pine Island
Hill-Murray 2
Grand Meadow 0
Final
Time: 2:00 PM
@Pine Island
Lake City 2
Wabasha-Kellogg 0
Final
Time: 2:00 PM
@Blaine
Brainerd 2
Osseo 0
Final
Time: 2:00 PM
@Blaine
Proctor 1
Edina 1
Final
Time: 2:00 PM
@Blaine
Owatonna 0
Blaine 2
Final
Time: 2:00 PM
@Mounds Park Academy
West Lutheran 0
Mounds Park Academy 2
Final
Time: 2:00 PM
@Mounds Park Academy
Spectrum 2
PACT Charter 1
Final
Time: 2:00 PM
@Mounds Park Academy
Minneapolis Roosevelt 2
Heritage Christian 1
Final
Time: 2:00 PM
@Mora
Carlton 2
Becker 1
Final
Time: 2:00 PM
@Mora
Aitkin 2
Mora 0
Final
Time: 2:00 PM
@Moose Lake
Milaca 2
Cromwell-Wright 0
Final
Time: 2:00 PM
@Moose Lake
Deer River 2
Hinckley-Finlayson 0
Final
Time: 2:00 PM
@Mora
Cloquet 2
Braham 0
Final
Time: 2:00 PM
@Two Harbors
Mesabi East 2
Eveleth-Gilbert 0
Final
Time: 2:00 PM
@Southwest MN State
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 2
Murray County Central 1
Final
Time: 2:15 PM
@Barnesville
Battle Lake 2
Frazee 1
Final
Time: 2:15 PM
@Barnesville
Fertile-Beltrami 2
Win-E-Mac 0
Final
Time: 2:30 PM
@Bertha
Pine River-Backus 2
Bertha-Hewitt 0
Final
Time: 2:30 PM
@Bertha
Hancock 2
Parkers Prairie 0
Final
Time: 2:30 PM
@Bertha
Swanville 2
Rothsay 1
Final
Time: 3:00 PM
@Montgomery
Zumbrota-Mazeppa 2
Cleveland 0
Final
Time: 3:00 PM
@Pine Island
Chatfield 2
Red Wing 0
Final
Time: 3:00 PM
@Alexandria
Rocori 2
Fergus Falls 0
Final
Time: 3:00 PM
@Alexandria
Ada-Borup-West 2
Morris Area/Chokio-Alberta 1
Final
Time: 3:00 PM
@Nicollet
Springfield 0
Nicollet 2
Final
Time: 3:00 PM
@St. Clair
Madelia 2
Mountain Lake Area/Comfrey 1
Final
Time: 3:00 PM
@Pine Island
Hill-Murray 2
Grand Meadow 0
Final
Time: 3:00 PM
@Mora
Upsala 2
Mille Lacs 1
Final
Time: 3:00 PM
@Pine Island
Simley 2
Plainview-Elgin-Millville 1
Final
Time: 3:00 PM
@Blaine
Brainerd 2
Owatonna 0
Final
Time: 3:00 PM
@Montgomery
Glencoe-Silver Lake 2
Tri-City United 0
Final
Time: 3:00 PM
@St. Clair
Sleepy Eye Saint Mary's 2
St. Peter 0
Final
Time: 3:00 PM
@Barnesville
Menahga 2
Fertile-Beltrami 0
Final
Time: 3:00 PM
@Blaine
Edina 2
Faribault 1
Final
Time: 3:00 PM
@Mora
Hermantown 2
Greenway 1
Final
Time: 3:00 PM
@Mora
Hudson 2
Rush City 0
Final
Time: 4:00 PM
@Pine Island
Medford 1
Pine Island 2
Final
Time: 4:00 PM
@Blaine
Rosemount 2
Cretin-Derham Hall 0
Final
Time: 4:00 PM
@Blaine
Nova Classical Academy 2
Brainerd 0
Final
Time: 4:00 PM
@Pine Island
Lake City 2
Lanesboro 0
Final
Time: 4:00 PM
@Pine Island
La Crescent-Hokah 2
Wabasha-Kellogg 0
Final
Time: 4:00 PM
@Blaine
Edina 0
Blaine 2
Final
Time: 4:00 PM
@Montgomery
Fairmont 2
New Richland-H-E-G 1
Final
Time: 4:00 PM
@Nicollet
Sleepy Eye 0
Nicollet 2
Final
Time: 4:00 PM
@Barnesville
New York Mills 2
Battle Lake 0
Final
Time: 4:00 PM
@Alexandria
Belgrade-Brooten-Elrosa 1
Alexandria 2
Final
Time: 4:00 PM
@Alexandria
Big Lake 2
Minnewaska Area 0
Final
Time: 4:00 PM
@Barnesville
Breckenridge 2
Barnesville 0
Final
Time: 4:00 PM
@Blaine
Proctor 2
Osseo 0
Final
Time: 5:00 PM
@Blaine
Rosemount 2
St. Paul Highland Park 0
Final
Time: 5:00 PM
@Blaine
Nova Classical Academy 0
Blaine 2
Final
Time: 5:00 PM
@Blaine
Rosemount 2
Anoka 0
Final
Time: 5:00 PM
@Blaine
St. Paul Highland Park 2
Proctor 1
Final
Time: 5:00 PM
@Pine Island
Simley 2
La Crescent-Hokah 0
Final
Time: 5:00 PM
@Pine Island
Lake City 2
Pine Island 0
Final
Time: 5:00 PM
@Pine Island
Chatfield 2
Hill-Murray 0
Final
Time: 5:00 PM
@Montgomery
Fairmont 2
Janesville-Waldorf-Pemberton 1
Final
Time: 5:00 PM
@Montgomery
Zumbrota-Mazeppa 2
Glencoe-Silver Lake 1
Final
Time: 6:00 PM
@Pine Island
Chatfield 2
Lake City 0
Final