Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Volleyball Scores for Saturday, September 25, 2021

Time: 12:00 AM
@Arlington
Chisago Lakes Area 2
Lake Crystal-Wellcome Memorial 1
Final
Time: 9:00 AM
@Arlington
Tracy-Milroy-Balaton 2
Lester Prairie 0
Final
Time: 9:00 AM
@Arlington
Nicollet 2
Gibbon-Fairfax-Winthrop 0
Final
Time: 9:00 AM
@Wells
New Richland-H-E-G 2
United South Central 0
Final
Time: 9:00 AM
@Burnsville
Legacy Christian 2
Fillmore Central 1
Final
Time: 9:00 AM
@Burnsville
Mayer Lutheran 2
Henning 0
Final
Time: 9:00 AM
@Burnsville
MACCRAY 2
Lake of the Woods 0
Final
Time: 9:00 AM
@Crookston
Stephen-Argyle 2
Bagley 0
Final
Time: 9:00 AM
@Crookston
Climax/Fisher 0
Crookston 2
Final
Time: 9:00 AM
@St. James
Worthington 2
Buffalo Lake-Hector-Stewart 0
Final
Time: 9:00 AM
@St. James
New Ulm Cathedral 2
Janesville-Waldorf-Pemberton 0
Final
Time: 9:00 AM
@Parkers Prairie
Browerville-Eagle Valley 2
West Central Area 0
Final
Time: 9:00 AM
@Cokato
Eden Valley-Watkins 0
Dassel-Cokato 2
Final
Time: 9:00 AM
@Cokato
Melrose 2
Spring Grove 1
Final
Time: 9:00 AM
@Sacred Heart
Rothsay 1
Sacred Heart 2
Final
Time: 9:00 AM
@St. Anthony Village
Maranatha Christian 3
St. Anthony Village 0
Final
Time: 9:00 AM
@St. Anthony Village
Pine Island 2
South St. Paul 0
Final
Time: 9:00 AM
@St. Anthony Village
Kasson-Mantorville 2
Park Center 0
Final
Time: 9:00 AM
@St. Anthony Village
Delano 2
Totino-Grace 1
Final
Time: 9:00 AM
@Pierz
Rush City 3
Holdingford 0
Final
Time: 9:00 AM
@Pierz
Mora 2
Long Prairie-Grey Eagle 0
Final
Time: 9:00 AM
@Pierz
Floodwood 2
Zimmerman 0
Final
Time: 9:00 AM
@Duluth East
Grand Rapids 2
Duluth Denfeld 0
Final
Time: 9:00 AM
@Duluth East
Esko 2
Superior 1
Final
Time: 9:00 AM
@Sacred Heart
Fertile-Beltrami 2
Red Lake Falls 0
Final
Time: 9:00 AM
@Hastings
Anoka 2
Hastings 0
Final
Time: 9:00 AM
@Hastings
St. Croix Lutheran 2
St. Paul Central 0
Final
Time: 9:00 AM
@Duluth East
Princeton 2
Nevis 0
Final
Time: 9:00 AM
@Virginia
Cromwell-Wright 1
Virginia 2
Final
Time: 9:00 AM
@Virginia
Nashwauk-Keewatin 2
Mountain Iron-Buhl 1
Final
Time: 9:00 AM
@Virginia
Hibbing 2
Ely 1
Final
Time: 9:00 AM
@Virginia
Eveleth-Gilbert 2
Cherry 1
Final
Time: 9:00 AM
@Two Rivers
St. Agnes 1
St. Paul Academy 1
Final
Time: 9:00 AM
@Two Rivers
St. Cloud Tech 0
Two Rivers 2
Final
Time: 9:00 AM
@Two Rivers
Tartan 2
St. Paul Harding 0
Final
Time: 9:00 AM
@Wells
Minnesota Valley Lutheran 2
Blooming Prairie 0
Final
Time: 9:00 AM
@Burnsville
Mabel-Canton 2
Cleveland 0
Final
Time: 9:00 AM
@Burnsville
Russell-Tyler-Ruthton 2
Kittson County Central 0
Final
Time: 9:00 AM
@Burnsville
Canby 2
Bethlehem Academy 0
Final
Time: 9:00 AM
@Burnsville
Walker-Hackensack-Akeley 2
Fosston 0
Final
Time: 9:00 AM
@Burnsville
Minneota 2
Badger/Greenbush-Middle River 0
Final
Time: 9:00 AM
@Wells
Albert Lea 2
Blue Earth Area 1
Final
Time: 9:30 AM
@Remer
Ogilvie 2
McGregor 0
Final
Time: 9:30 AM
@Remer
Laporte 2
Northland 0
Final
Time: 9:50 AM
@Sacred Heart
Red Lake Falls 2
Sacred Heart 1
Final
Time: 9:50 AM
@Sacred Heart
Fertile-Beltrami 2
Goodridge/Grygla 1
Final
Time: 10:00 AM
@Pierz
Rush City 3
Pierz 0
Final
Time: 10:00 AM
@Pierz
Floodwood 1
Mora 1
Final
Time: 10:00 AM
@Pierz
Zimmerman 2
Long Prairie-Grey Eagle 0
Final
Time: 10:00 AM
@Wells
Albert Lea 1
United South Central 2
Final
Time: 10:00 AM
@Two Rivers
Holy Family Catholic 2
St. Paul Harding 0
Final
Time: 10:00 AM
@Duluth East
Nevis 2
Duluth East 0
Final
Time: 10:00 AM
@Arlington
Nicollet 2
Lester Prairie 0
Final
Time: 10:00 AM
@Arlington
Lake Crystal-Wellcome Memorial 0
Sibley East 2
Final
Time: 10:00 AM
@Arlington
Tracy-Milroy-Balaton 2
Gibbon-Fairfax-Winthrop 0
Final
Time: 10:00 AM
@Two Rivers
St. Cloud Tech 2
Tartan 0
Final
Time: 10:00 AM
@Apple Valley
Champlin Park 2
Bloomington Jefferson 0
Final
Time: 10:00 AM
@Hastings
Park of Cottage Grove 2
Visitation 0
Final
Time: 10:00 AM
@Hastings
Zumbrota-Mazeppa 2
Albany 1
Final
Time: 10:00 AM
@Crookston
Warroad 2
East Grand Forks 1
Final
Time: 10:00 AM
@Crookston
Clearbrook-Gonvick 2
Northome/Kelliher 0
Final
Time: 10:00 AM
@Burnsville
Southwest Christian 2
Pequot Lakes 0
Final
Time: 10:00 AM
@Burnsville
Mounds Park Academy 2
Winona Cotter 0
Final
Time: 10:00 AM
@Two Rivers
St. Agnes 0
Two Rivers 2
Final
Time: 10:00 AM
@Wells
New Richland-H-E-G 2
Blue Earth Area 0
Final
Time: 10:00 AM
@St. Anthony Village
Park Center 2
South St. Paul 0
Final
Time: 10:00 AM
@St. Anthony Village
Kasson-Mantorville 2
Pine Island 0
Final
Time: 10:00 AM
@Burnsville
Jackson County Central 2
Concordia Academy 0
Final
Time: 10:00 AM
@St. Anthony Village
Totino-Grace 2
Breck 1
Final
Time: 10:00 AM
@Wells
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T 2
Maple River 0
Final
Time: 10:00 AM
@Burnsville
Barnesville 2
Norwood-Young America 0
Final
Time: 10:00 AM
@Apple Valley
Prior Lake 2
Apple Valley 0
Final
Time: 10:00 AM
@Apple Valley
East Ridge 2
Stillwater Area 0
Final
Time: 10:00 AM
@Apple Valley
Northfield 2
Moorhead 0
Final
Time: 10:00 AM
@St. James
LeSueur-Henderson 2
Madelia 0
Final
Time: 10:00 AM
@St. James
Edgerton 2
St. James Area 0
Final
Time: 10:00 AM
@Virginia
Northeast Range 2
Cromwell-Wright 0
Final
Time: 10:00 AM
@Virginia
Hibbing 2
South Ridge 0
Final
Time: 10:00 AM
@Parkers Prairie
New London-Spicer 2
Northern Freeze 0
Final
Time: 10:00 AM
@Virginia
Cloquet 2
Mountain Iron-Buhl 0
Final
Time: 10:00 AM
@Parkers Prairie
Menahga 2
Parkers Prairie 1
Final
Time: 10:00 AM
@Virginia
Cherry 2
North Woods 1
Final
Time: 10:00 AM
@Burnsville
Maple Lake 2
Cannon Falls 1
Final
Time: 10:00 AM
@Cokato
Rockford 2
Mankato East 0
Final
Time: 10:00 AM
@Cokato
DeLaSalle 2
Kimball Area 1
Final
Time: 10:00 AM
@Duluth East
Brainerd 2
Calumet 1
Final
Time: 10:00 AM
@Duluth East
Forest Lake 2
Deer River 1
Final
Time: 10:00 AM
@Burnsville
Belle Plaine 2
Litchfield 0
Final
Time: 10:00 AM
@St. Anthony Village
Rushford-Peterson 2
Maranatha Christian 1
Final
Time: 10:00 AM
@Burnsville
Watertown-Mayer 2
Waterville-Elysian-Morristown 0
Final
Time: 10:00 AM
@Burnsville
Caledonia 2
Redwood Valley 1
Final
Time: 10:30 AM
@Remer
Laporte 2
Indus 0
Final
Time: 10:30 AM
@Remer
Ogilvie 2
Northland 0
Final
Time: 10:40 AM
@Sacred Heart
Goodridge/Grygla 2
Red Lake Falls 0
Final
Time: 10:40 AM
@Sacred Heart
Fertile-Beltrami 2
Rothsay 0
Final
Time: 11:00 AM
@Virginia
Northeast Range 2
Virginia 1
Final
Time: 11:00 AM
@Duluth East
Duluth Denfeld 2
Deer River 0
Final
Time: 11:00 AM
@Duluth East
Brainerd 2
Princeton 0
Final
Time: 11:00 AM
@Duluth East
Grand Rapids 2
Superior 0
Final
Time: 11:00 AM
@Cokato
Melrose 1
Dassel-Cokato 2
Final
Time: 11:00 AM
@Cokato
Eden Valley-Watkins 2
Spring Grove 0
Final
Time: 11:00 AM
@Pierz
Holdingford 1
Pierz 2
Final
Time: 11:00 AM
@Pierz
Zimmerman 2
Mora 0
Final
Time: 11:00 AM
@Pierz
Floodwood 2
Long Prairie-Grey Eagle 0
Final
Time: 11:00 AM
@Hastings
St. Croix Lutheran 2
Hastings 0
Final
Time: 11:00 AM
@Hastings
Anoka 2
St. Paul Central 0
Final
Time: 11:00 AM
@Two Rivers
Holy Family Catholic 1
Two Rivers 1
Final
Time: 11:00 AM
@Two Rivers
St. Paul Academy 2
St. Paul Harding 0
Final
Time: 11:00 AM
@Two Rivers
St. Cloud Tech 2
St. Agnes 0
Final
Time: 11:00 AM
@Arlington
Chisago Lakes Area 1
Sibley East 2
Final
Time: 11:00 AM
@Arlington
Tracy-Milroy-Balaton 2
Nicollet 0
Final
Time: 11:00 AM
@Arlington
Gibbon-Fairfax-Winthrop 2
Lester Prairie 1
Final
Time: 11:00 AM
@Crookston
Climax/Fisher 2
Northome/Kelliher 0
Final
Time: 11:00 AM
@Crookston
Warroad 2
Bagley 0
Final
Time: 11:00 AM
@Burnsville
MACCRAY 2
Cleveland 0
Final
Time: 11:00 AM
@Burnsville
Walker-Hackensack-Akeley 2
Fillmore Central 0
Final
Time: 11:00 AM
@Burnsville
Kittson County Central 2
Lake of the Woods 1
Final
Time: 11:00 AM
@Burnsville
Badger/Greenbush-Middle River 2
Fosston 0
Final
Time: 11:00 AM
@Burnsville
Mounds Park Academy 2
Barnesville 0
Final
Time: 11:00 AM
@Burnsville
Maple Lake 2
Waterville-Elysian-Morristown 1
Final
Time: 11:00 AM
@Burnsville
Norwood-Young America 2
Winona Cotter 1
Final
Time: 11:00 AM
@Burnsville
Redwood Valley 2
Litchfield 0
Final
Time: 11:00 AM
@Virginia
Cloquet 2
Nashwauk-Keewatin 0
Final
Time: 11:00 AM
@Virginia
Ely 2
South Ridge 1
Final
Time: 11:00 AM
@Virginia
Eveleth-Gilbert 2
North Woods 0
Final
Time: 11:00 AM
@St. Anthony Village
Delano 3
Breck 0
Final
Time: 11:00 AM
@St. Anthony Village
Kasson-Mantorville 2
South St. Paul 0
Final
Time: 11:00 AM
@St. Anthony Village
Pine Island 1
Park Center 1
Final
Time: 11:00 AM
@St. Anthony Village
Rushford-Peterson 2
St. Anthony Village 1
Final
Time: 11:00 AM
@Parkers Prairie
Clinton-Graceville-Beardsley 1
Parkers Prairie 2
Final
Time: 11:00 AM
@Parkers Prairie
Browerville-Eagle Valley 2
Northern Freeze 0
Final
Time: 11:00 AM
@St. James
New Ulm Cathedral 2
Buffalo Lake-Hector-Stewart 0
Final
Time: 11:00 AM
@Wells
Blue Earth Area 0
United South Central 2
Final
Time: 11:00 AM
@Wells
Maple River 2
Blooming Prairie 0
Final
Time: 11:00 AM
@Minnehaha Academy
West Lutheran 1
Minnehaha Academy 3
Final
Time: 11:30 AM
@Remer
McGregor 0
Northland 2
Final
Time: 11:30 AM
@Remer
Ogilvie 2
Indus 0
Final
Time: 12:00 PM
@Two Rivers
Tartan 2
St. Paul Academy 0
Final
Time: 12:00 PM
@Burnsville
Mayer Lutheran 2
Russell-Tyler-Ruthton 0
Final
Time: 12:00 PM
@Hastings
Zumbrota-Mazeppa 2
Visitation 0
Final
Time: 12:00 PM
@Duluth East
Grand Rapids 2
Forest Lake 0
Final
Time: 12:00 PM
@Duluth East
Calumet 2
Duluth East 1
Final
Time: 12:00 PM
@Hastings
Park of Cottage Grove 2
Albany 0
Final
Time: 12:00 PM
@Burnsville
Minneota 2
Canby 1
Final
Time: 12:00 PM
@Arlington
Lake Crystal-Wellcome Memorial 2
Lester Prairie 0
Final
Time: 12:00 PM
@Cokato
DeLaSalle 2
Mankato East 0
Final
Time: 12:00 PM
@Duluth East
Esko 2
Duluth Denfeld 0
Final
Time: 12:00 PM
@Crookston
Stephen-Argyle 2
East Grand Forks 0
Final
Time: 12:00 PM
@Crookston
Clearbrook-Gonvick 2
Crookston 0
Final
Time: 12:00 PM
@St. Anthony Village
Maranatha Christian 2
Park Center 0
Final
Time: 12:00 PM
@St. Anthony Village
Pine Island 2
Rushford-Peterson 0
Final
Time: 12:00 PM
@St. Anthony Village
Kasson-Mantorville 2
Breck 0
Final
Time: 12:00 PM
@Wells
Albert Lea 2
New Richland-H-E-G 1
Final
Time: 12:00 PM
@Sacred Heart
Red Lake Falls 2
Rothsay 0
Final
Time: 12:00 PM
@Sacred Heart
Goodridge/Grygla 2
Sacred Heart 1
Final
Time: 12:00 PM
@Pierz
Holdingford 2
Mora 1
Final
Time: 12:00 PM
@Pierz
Zimmerman 0
Pierz 2
Final
Time: 12:00 PM
@Pierz
Floodwood 2
Rush City 0
Final
Time: 12:00 PM
@Two Rivers
Holy Family Catholic 2
St. Agnes 0
Final
Time: 12:00 PM
@Two Rivers
St. Cloud Tech 2
St. Paul Harding 0
Final
Time: 12:00 PM
@St. James
Edgerton 2
Madelia 0
Final
Time: 12:00 PM
@Burnsville
Mabel-Canton 2
Henning 1
Final
Time: 12:00 PM
@St. James
LeSueur-Henderson 2
St. James Area 1
Final
Time: 12:00 PM
@Burnsville
Southwest Christian 2
Jackson County Central 1
Final
Time: 12:00 PM
@Burnsville
Cannon Falls 2
Caledonia 0
Final
Time: 12:00 PM
@Parkers Prairie
New London-Spicer 1
West Central Area 1
Final
Time: 12:00 PM
@Burnsville
Concordia Academy 2
Pequot Lakes 0
Final
Time: 12:00 PM
@Burnsville
Watertown-Mayer 2
Belle Plaine 0
Final
Time: 12:00 PM
@Parkers Prairie
Clinton-Graceville-Beardsley 2
Menahga 1
Final
Time: 12:00 PM
@Wells
Minnesota Valley Lutheran 2
Maple River 1
Final
Time: 12:00 PM
@Cokato
Rockford 2
Kimball Area 1
Final
Time: 12:00 PM
@St. Anthony Village
Delano 2
Totino-Grace 0
Final
Time: 12:00 PM
@Burnsville
Legacy Christian 2
Bethlehem Academy 1
Final
Time: 12:30 PM
@Apple Valley
Champlin Park 2
Prior Lake 1
Final
Time: 12:30 PM
@Apple Valley
Northfield 2
East Ridge 1
Final
Time: 12:30 PM
@Apple Valley
Stillwater Area 2
Moorhead 0
Final
Time: 12:30 PM
@Apple Valley
Bloomington Jefferson 2
Apple Valley 0
Final
Time: 12:50 PM
@Sacred Heart
Goodridge/Grygla 2
Rothsay 1
Final
Time: 12:50 PM
@Sacred Heart
Fertile-Beltrami 2
Sacred Heart 0
Final
Time: 1:00 PM
@Burnsville
Litchfield 2
Winona Cotter 0
Final
Time: 1:00 PM
@Two Rivers
St. Cloud Tech 2
St. Paul Academy 0
Final
Time: 1:00 PM
@Burnsville
MACCRAY 2
Walker-Hackensack-Akeley 0
Final
Time: 1:00 PM
@Burnsville
Cleveland 2
Fillmore Central 1
Final
Time: 1:00 PM
@Burnsville
Lake of the Woods 2
Fosston 0
Final
Time: 1:00 PM
@Two Rivers
Tartan 1
Holy Family Catholic 1
Final
Time: 1:00 PM
@Two Rivers
St. Paul Harding 0
Two Rivers 2
Final
Time: 1:00 PM
@Burnsville
Mounds Park Academy 2
Maple Lake 0
Final
Time: 1:00 PM
@Burnsville
Barnesville 2
Waterville-Elysian-Morristown 0
Final
Time: 1:00 PM
@Duluth East
Superior 2
Deer River 0
Final
Time: 1:00 PM
@Duluth East
Calumet 2
Princeton 0
Final
Time: 1:00 PM
@Burnsville
Redwood Valley 2
Norwood-Young America 1
Final
Time: 1:00 PM
@Hastings
St. Croix Lutheran 2
Anoka 1
Final
Time: 1:00 PM
@Hastings
St. Paul Central 2
Hastings 0
Final
Time: 1:00 PM
@Duluth East
Brainerd 2
Nevis 1
Final
Time: 1:00 PM
@Virginia
Cloquet 2
Northeast Range 1
Final
Time: 1:00 PM
@Virginia
Cromwell-Wright 2
Mountain Iron-Buhl 1
Final
Time: 1:00 PM
@Virginia
North Woods 2
South Ridge 0
Final
Time: 1:00 PM
@Virginia
Nashwauk-Keewatin 0
Virginia 2
Final
Time: 1:00 PM
@Cokato
Eden Valley-Watkins 2
Melrose 1
Final
Time: 1:00 PM
@Cokato
Spring Grove 0
Dassel-Cokato 2
Final
Time: 1:00 PM
@St. Anthony Village
Kasson-Mantorville 2
Pine Island 0
Final
Time: 1:00 PM
@St. Anthony Village
Maranatha Christian 2
Delano 1
Final
Time: 1:00 PM
@St. Anthony Village
Rushford-Peterson 2
Breck 0
Final
Time: 1:00 PM
@St. Anthony Village
Park Center 2
Totino-Grace 1
Final
Time: 1:00 PM
@Parkers Prairie
West Central Area 2
Northern Freeze 0
Final
Time: 1:00 PM
@Wells
Blooming Prairie 2
Blue Earth Area 0
Final
Time: 1:00 PM
@Wells
Albert Lea 2
Maple River 0
Final
Time: 1:00 PM
@St. James
New Ulm Cathedral 2
Worthington 0
Final
Time: 1:00 PM
@St. James
Worthington 2
Janesville-Waldorf-Pemberton 1
Final
Time: 1:00 PM
@Remer
Ogilvie 2
Laporte 0
Final
Time: 1:00 PM
@Remer
McGregor 2
Indus 0
Final
Time: 1:00 PM
@Arlington
Tracy-Milroy-Balaton 2
Chisago Lakes Area 0
Final
Time: 1:00 PM
@Crookston
Clearbrook-Gonvick 2
Climax/Fisher 0
Final
Time: 1:00 PM
@Crookston
East Grand Forks 2
Bagley 0
Final
Time: 1:00 PM
@Arlington
Nicollet 0
Sibley East 2
Final
Time: 1:45 PM
@Apple Valley
Marshall 2
Lakeville North 0
Final
Time: 1:45 PM
@Apple Valley
Eagan 2
Shakopee 0
Final
Time: 1:45 PM
@Apple Valley
Chaska 2
Lakeville South 0
Final
Time: 1:45 PM
@Apple Valley
Wayzata 2
Eden Prairie 1
Final
Time: 2:00 PM
@Burnsville
Legacy Christian 2
Mabel-Canton 1
Final
Time: 2:00 PM
@Burnsville
Mayer Lutheran 2
Minneota 1
Final
Time: 2:00 PM
@Burnsville
Jackson County Central 2
Caledonia 1
Final
Time: 2:00 PM
@Hastings
Park of Cottage Grove 2
Zumbrota-Mazeppa 1
Final
Time: 2:00 PM
@Duluth East
Forest Lake 2
Esko 0
Final
Time: 2:00 PM
@Burnsville
Bethlehem Academy 2
Henning 0
Final
Time: 2:00 PM
@St. Anthony Village
Kasson-Mantorville 2
Maranatha Christian 0
Final
Time: 2:00 PM
@St. Anthony Village
Park Center 2
Rushford-Peterson 0
Final
Time: 2:00 PM
@St. Anthony Village
South St. Paul 0
St. Anthony Village 2
Final
Time: 2:00 PM
@Burnsville
Pequot Lakes 2
Belle Plaine 0
Final
Time: 2:00 PM
@Burnsville
Concordia Academy 2
Watertown-Mayer 1
Final
Time: 2:00 PM
@Burnsville
Southwest Christian 2
Cannon Falls 1
Final
Time: 2:00 PM
@Crookston
Northome/Kelliher 2
Crookston 1
Final
Time: 2:00 PM
@Parkers Prairie
New London-Spicer 1
Browerville-Eagle Valley 1
Final
Time: 2:00 PM
@Crookston
Warroad 2
Stephen-Argyle 1
Final
Time: 2:00 PM
@Two Rivers
Tartan 0
Two Rivers 2
Final
Time: 2:00 PM
@St. James
Madelia 0
St. James Area 2
Final
Time: 2:00 PM
@St. James
LeSueur-Henderson 2
Edgerton 0
Final
Time: 2:00 PM
@Duluth East
Nevis 2
Superior 1
Final
Time: 2:00 PM
@Duluth East
Brainerd 2
Grand Rapids 1
Final
Time: 2:00 PM
@Two Rivers
St. Agnes 2
St. Paul Harding 0
Final
Time: 2:00 PM
@Remer
Indus 0
Northland 2
Final
Time: 2:00 PM
@Remer
Laporte 2
McGregor 0
Final
Time: 2:00 PM
@Two Rivers
Holy Family Catholic 2
St. Paul Academy 0
Final
Time: 2:00 PM
@Arlington
Tracy-Milroy-Balaton 2
Sibley East 0
Final
Time: 2:00 PM
@Virginia
South Ridge 2
Mountain Iron-Buhl 0
Final
Time: 2:00 PM
@Virginia
Cromwell-Wright 2
North Woods 1
Final
Time: 2:00 PM
@Virginia
Eveleth-Gilbert 2
Hibbing 1
Final
Time: 2:00 PM
@Virginia
Ely 2
Cherry 1
Final
Time: 2:00 PM
@Burnsville
Canby 2
Russell-Tyler-Ruthton 0
Final
Time: 2:00 PM
@Cokato
Rockford 2
DeLaSalle 0
Final
Time: 2:00 PM
@Hastings
Albany 2
Visitation 0
Final
Time: 2:00 PM
@Cokato
Mankato East 2
Kimball Area 1
Final
Time: 3:00 PM
@Cokato
Mankato East 2
Melrose 0
Final
Time: 3:00 PM
@Hastings
Visitation 2
Hastings 0
Final
Time: 3:00 PM
@Virginia
Ely 2
Virginia 0
Final
Time: 3:00 PM
@Two Rivers
St. Paul Academy 0
Two Rivers 2
Final
Time: 3:00 PM
@Two Rivers
Holy Family Catholic 2
St. Cloud Tech 0
Final
Time: 3:00 PM
@Cokato
Spring Grove 2
Kimball Area 0
Final
Time: 3:00 PM
@Virginia
Northeast Range 2
Hibbing 0
Final
Time: 3:00 PM
@Duluth East
Esko 2
Princeton 0
Final
Time: 3:00 PM
@Crookston
East Grand Forks 2
Climax/Fisher 1
Final
Time: 3:00 PM
@St. James
Buffalo Lake-Hector-Stewart 2
Madelia 0
Final
Time: 3:00 PM
@St. James
Janesville-Waldorf-Pemberton 2
St. James Area 0
Final
Time: 3:00 PM
@Crookston
Bagley 2
Northome/Kelliher 0
Final
Time: 3:00 PM
@Hastings
Albany 2
St. Paul Central 1
Final
Time: 3:00 PM
@Duluth East
Forest Lake 2
Calumet 0
Final
Time: 3:00 PM
@Duluth East
Deer River 0
Duluth East 2
Final
Time: 3:00 PM
@Virginia
Cloquet 2
Eveleth-Gilbert 0
Final
Time: 3:00 PM
@Virginia
Cherry 2
Nashwauk-Keewatin 1
Final
Time: 3:00 PM
@Parkers Prairie
West Central Area 2
Clinton-Graceville-Beardsley 0
Final
Time: 3:00 PM
@Parkers Prairie
New London-Spicer 2
Menahga 0
Final
Time: 3:00 PM
@Two Rivers
Tartan 2
St. Agnes 0
Final
Time: 4:00 PM
@Duluth East
Duluth Denfeld 0
Duluth East 2
Final
Time: 4:00 PM
@Hastings
St. Croix Lutheran 2
Park of Cottage Grove 0
Final
Time: 4:00 PM
@St. James
New Ulm Cathedral 2
Edgerton 0
Final
Time: 4:00 PM
@St. James
LeSueur-Henderson 2
Worthington 1
Final
Time: 4:00 PM
@Cokato
Rockford 2
Dassel-Cokato 0
Final
Time: 4:00 PM
@Crookston
Clearbrook-Gonvick 2
Warroad 1
Final
Time: 4:00 PM
@Hastings
Zumbrota-Mazeppa 2
Anoka 0
Final
Time: 4:00 PM
@Cokato
Eden Valley-Watkins 2
DeLaSalle 0
Final
Time: 4:00 PM
@Parkers Prairie
Browerville-Eagle Valley 2
Parkers Prairie 1
Final
Time: 4:00 PM
@Parkers Prairie
Northern Freeze 2
Clinton-Graceville-Beardsley 1
Final
Time: 4:00 PM
@Duluth East
Princeton 2
Superior 0
Final
Time: 4:00 PM
@Duluth East
Calumet 2
Grand Rapids 1
Final
Time: 4:00 PM
@Crookston
Stephen-Argyle 2
Crookston 0
Final
Time: 5:00 PM
@Duluth East
Duluth Denfeld 2
Deer River 1
Final
Time: 5:00 PM
@Parkers Prairie
West Central Area 2
Northern Freeze 0
Final
Time: 5:00 PM
@Duluth East
Nevis 2
Esko 1
Final
Time: 5:00 PM
@Duluth East
Forest Lake 2
Brainerd 1
Final
Time: 5:00 PM
@St. James
Madelia 2
St. James Area 0
Final
Time: 5:00 PM
@Parkers Prairie
Menahga 2
Parkers Prairie 1
Final
Time: 6:00 PM
@St. James
New Ulm Cathedral 2
LeSueur-Henderson 0
Final
Time: 6:00 PM
@Parkers Prairie
New London-Spicer 2
Browerville-Eagle Valley 1
Final
Time: 6:00 PM
@St. James
Worthington 2
Edgerton 0
Final
Time: 11:15 PM
@Apple Valley
Wayzata 2
Eagan 1
Final
Time: 11:15 PM
@Apple Valley
Marshall 2
Chaska 0
Final
Time: 11:15 PM
@Apple Valley
Eden Prairie 2
Shakopee 0
Final
Time: 11:15 PM
@Apple Valley
Lakeville North 2
Lakeville South 1
Final