Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Volleyball Scores for Saturday, September 11, 2021

Time: 12:00 AM
@Becker
Eden Valley-Watkins 2
West Lutheran 0
Final
Time: 12:00 AM
@Winona Cotter
Red Wing 2
Plainview-Elgin-Millville 0
Final
Time: 12:00 AM
@Becker
Minneapolis Washburn 0
Becker 2
Final
Time: 12:00 AM
@Winona Cotter
La Crescent-Hokah 0
Winona Cotter 2
Final
Time: 12:45 AM
@Wheaton
West Central Area 2
Mahnomen/Waubun 0
Final
Time: 12:45 AM
@Wheaton
Lac qui Parle Valley 2
Wheaton/Herman-Norcross 0
Final
Time: 8:30 AM
@Hayfield
Goodhue 2
Blooming Prairie 0
Final
Time: 8:30 AM
@Hayfield
Alden-Conger 2
Hayfield 0
Final
Time: 9:00 AM
@North Branch
St. Francis 0
North Branch 2
Final
Time: 9:00 AM
@Shakopee
Mankato West 0
Shakopee 2
Final
Time: 9:00 AM
@Apple Valley
Concordia Academy 2
Faribault 0
Final
Time: 9:00 AM
@Shakopee
East Ridge 2
Bethlehem Academy 1
Final
Time: 9:00 AM
@Apple Valley
Fillmore Central 2
Apple Valley 1
Final
Time: 9:00 AM
@Shakopee
Eagan 2
Chanhassen 0
Final
Time: 9:00 AM
@Apple Valley
Edina 2
Cretin-Derham Hall 1
Final
Time: 9:00 AM
@Westbrook
New Ulm Cathedral 2
Mankato Loyola 0
Final
Time: 9:00 AM
@Westbrook
Springfield 2
Westbrook-Walnut Grove 0
Final
Time: 9:00 AM
@Sauk Rapids
Foley 2
Albany 1
Final
Time: 9:00 AM
@Sauk Rapids
Royalton 0
Sauk Rapids-Rice 2
Final
Time: 9:00 AM
@Sauk Rapids
Monticello 2
Little Falls 0
Final
Time: 9:00 AM
@Sauk Rapids
Sauk Centre 2
Holdingford 0
Final
Time: 9:00 AM
@Winona Cotter
Triton 0
Winona Cotter 2
Final
Time: 9:00 AM
@Irondale
St. Paul Como Park 2
Park Center 0
Final
Time: 9:00 AM
@Irondale
Columbia Heights 0
Irondale 2
Final
Time: 9:00 AM
@Coleraine
International Falls 0
Greenway 2
Final
Time: 9:00 AM
@Coleraine
Mesabi East 2
Ely 1
Final
Time: 9:00 AM
@Coleraine
Northeast Range 2
Bigfork 0
Final
Time: 9:00 AM
@Winona Cotter
Lanesboro 2
Plainview-Elgin-Millville 1
Final
Time: 9:00 AM
@Montevideo
Lakeview 0
Montevideo 2
Final
Time: 9:00 AM
@Wheaton
Park Christian 0
Wheaton/Herman-Norcross 2
Final
Time: 9:00 AM
@Becker
PACT Charter 2
Becker 1
Final
Time: 9:00 AM
@Becker
Eden Valley-Watkins 2
Legacy Christian 1
Final
Time: 9:00 AM
@Pelican Rapids
Breckenridge 2
Battle Lake 0
Final
Time: 9:00 AM
@North Branch
Proctor 2
Carlton 0
Final
Time: 9:00 AM
@Shakopee
Southwest Christian 2
Norwood-Young America 0
Final
Time: 9:00 AM
@Pelican Rapids
Lake Park-Audubon 2
Hillcrest Lutheran Academy 0
Final
Time: 9:00 AM
@Mound
United Christian Academy 0
Mound Westonka 2
Final
Time: 9:00 AM
@Luverne
George-Little Rock 0
Luverne 2
Final
Time: 9:00 AM
@Luverne
Windom Area 2
Edgerton 0
Final
Time: 9:00 AM
@Browerville
New York Mills 2
Long Prairie-Grey Eagle 0
Final
Time: 9:00 AM
@Pelican Rapids
Rothsay 0
Pelican Rapids 2
Final
Time: 9:00 AM
@Sleepy Eye
Madelia 1
Sleepy Eye 1
Final
Time: 9:00 AM
@Wheaton
West Central Area 2
Lac qui Parle Valley 1
Final
Time: 9:00 AM
@Ada
Climax/Fisher 0
Ada-Borup-West 2
Final
Time: 9:00 AM
@Ada
Fosston 2
Win-E-Mac 0
Final
Time: 9:00 AM
@Montevideo
Paynesville Area 1
BOLD 1
Final
Time: 9:00 AM
@St. Peter
Nicollet 0
St. Peter 2
Final
Time: 9:00 AM
@North St. Paul
Grand Rapids 2
Farmington 1
Final
Time: 9:00 AM
@Browerville
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 0
Browerville-Eagle Valley 2
Final
Time: 9:00 AM
@Browerville
Henning 2
Verndale 0
Final
Time: 9:00 AM
@Duluth Marshall
Two Harbors 2
Wrenshall 1
Final
Time: 9:00 AM
@Duluth Marshall
Lakeview Christian 2
Duluth Marshall 0
Final
Time: 9:00 AM
@Browerville
Clinton-Graceville-Beardsley 2
Brandon/Evansville 0
Final
Time: 9:00 AM
@Mound
Rogers 2
DeLaSalle 0
Final
Time: 9:00 AM
@Apple Valley
Virginia 2
Hastings 0
Final
Time: 9:00 AM
@Waterville
St. Clair 1
Waterville-Elysian-Morristown 2
Final
Time: 9:00 AM
@Waterville
Nova Classical Academy 2
Minnesota Valley Lutheran 0
Final
Time: 9:00 AM
@Mound
Sartell-St. Stephen 2
Robbinsdale Cooper 0
Final
Time: 9:30 AM
@Southwest MN State
Burnsville 2
Yellow Medicine East 0
Final
Time: 9:30 AM
@Marshall
Northfield 2
Benilde-St. Margaret's 0
Final
Time: 9:30 AM
@Southwest MN State
LeSueur-Henderson 2
Fergus Falls 0
Final
Time: 9:30 AM
@Marshall
Prior Lake 2
Belgrade-Brooten-Elrosa 0
Final
Time: 9:30 AM
@Hayfield
Pine Island 2
Lyle/Austin Pacelli 0
Final
Time: 9:30 AM
@Marshall
Chaska 2
Lakeville South 0
Final
Time: 9:30 AM
@Marshall
Sioux Falls Roosevelt 2
Maple Grove 0
Final
Time: 9:30 AM
@Hayfield
LeRoy-Ostrander 2
Dover-Eyota 0
Final
Time: 9:30 AM
@Southwest MN State
Waconia 2
Owatonna 0
Final
Time: 9:30 AM
@Southwest MN State
Perham 2
Totino-Grace 0
Final
Time: 9:50 AM
@St. Peter
Glencoe-Silver Lake 2
New Richland-H-E-G 0
Final
Time: 9:50 AM
@St. Peter
Howard Lake-Waverly-Winsted 2
Blue Earth Area 0
Final
Time: 10:00 AM
@Ada
Roseau 2
Underwood 0
Final
Time: 10:00 AM
@Irondale
St. Croix Prep 2
Duluth Denfeld 1
Final
Time: 10:00 AM
@Irondale
St. Paul Central 2
Fridley 0
Final
Time: 10:00 AM
@Duluth Marshall
Silver Bay 2
Two Harbors 0
Final
Time: 10:00 AM
@Duluth Marshall
Wrenshall 2
Lakeview Christian 0
Final
Time: 10:00 AM
@Luverne
Hills-Beaver Creek 2
George-Little Rock 0
Final
Time: 10:00 AM
@Luverne
Adrian/Ellsworth 2
Edgerton 1
Final
Time: 10:00 AM
@Waterville
Minnetonka 2
Cleveland 1
Final
Time: 10:00 AM
@Waterville
Grand Meadow 2
Tri-City United 1
Final
Time: 10:00 AM
@Pelican Rapids
Breckenridge 2
Rothsay 0
Final
Time: 10:00 AM
@Pelican Rapids
Battle Lake 1
Lake Park-Audubon 1
Final
Time: 10:00 AM
@Sleepy Eye
Mountain Lake Area/Comfrey 1
Fairmont 1
Final
Time: 10:00 AM
@Ada
Kittson County Central 2
Stephen-Argyle 1
Final
Time: 10:00 AM
@Ada
Badger/Greenbush-Middle River 2
Nevis 1
Final
Time: 10:00 AM
@Shakopee
Willmar 2
Norwood-Young America 0
Final
Time: 10:00 AM
@Shakopee
Kasson-Mantorville 2
Mankato West 0
Final
Time: 10:00 AM
@Shakopee
Forest Lake 2
Bethlehem Academy 1
Final
Time: 10:00 AM
@Shakopee
Rochester Mayo 2
Chanhassen 0
Final
Time: 10:00 AM
@North Branch
Roseville 2
Esko 0
Final
Time: 10:00 AM
@Becker
St. Louis Park 2
West Lutheran 0
Final
Time: 10:00 AM
@North Branch
Princeton 2
Hibbing 0
Final
Time: 10:00 AM
@Becker
Benson 2
Minneapolis Washburn 0
Final
Time: 10:00 AM
@North St. Paul
Cannon Falls 2
New Life Academy 0
Final
Time: 10:00 AM
@North St. Paul
Woodbury 2
Tartan 0
Final
Time: 10:00 AM
@Sauk Rapids
Annandale 2
St. Cloud Cathedral 0
Final
Time: 10:00 AM
@Sauk Rapids
Brainerd 2
Watertown-Mayer 1
Final
Time: 10:00 AM
@Sauk Rapids
Pipestone Area 2
Wadena-Deer Creek 0
Final
Time: 10:00 AM
@Winona Cotter
La Crescent-Hokah 2
Schaeffer Academy 0
Final
Time: 10:00 AM
@Sauk Rapids
Kimball Area 2
Osakis 1
Final
Time: 10:00 AM
@Montevideo
Renville County West 2
Cedar Mountain 0
Final
Time: 10:00 AM
@Westbrook
Austin 0
Westbrook-Walnut Grove 2
Final
Time: 10:00 AM
@Pelican Rapids
Hillcrest Lutheran Academy 0
Pelican Rapids 2
Final
Time: 10:00 AM
@Montevideo
Wabasso 1
Ashby 1
Final
Time: 10:00 AM
@Westbrook
Springfield 2
Mankato Loyola 0
Final
Time: 10:15 AM
@Mound
Buffalo 2
United Christian Academy 0
Final
Time: 10:15 AM
@Apple Valley
Avail Academy 2
Virginia 0
Final
Time: 10:15 AM
@Apple Valley
Mounds View 2
Centennial 1
Final
Time: 10:15 AM
@Apple Valley
Park of Cottage Grove 2
Caledonia 0
Final
Time: 10:15 AM
@Coleraine
Cherry 2
Northeast Range 1
Final
Time: 10:15 AM
@Coleraine
Ely 2
Hill City 0
Final
Time: 10:15 AM
@Mound
Rockford 2
Robbinsdale Cooper 0
Final
Time: 10:15 AM
@Mound
Orono 2
DeLaSalle 0
Final
Time: 10:15 AM
@Coleraine
Moose Lake-Willow River 0
Greenway 2
Final
Time: 10:15 AM
@Wheaton
West Central Area 2
Wheaton/Herman-Norcross 0
Final
Time: 10:15 AM
@Wheaton
Park Christian 2
Mahnomen/Waubun 0
Final
Time: 10:15 AM
@Apple Valley
Stewartville 2
New Prague 0
Final
Time: 10:30 AM
@Hayfield
Pine Island 2
Blooming Prairie 1
Final
Time: 10:30 AM
@Hayfield
Dover-Eyota 2
Hayfield 1
Final
Time: 10:40 AM
@St. Peter
Nicollet 2
Blue Earth Area 0
Final
Time: 10:40 AM
@St. Peter
New Richland-H-E-G 0
St. Peter 2
Final
Time: 10:45 AM
@Marshall
Champlin Park 1
Marshall 2
Final
Time: 10:45 AM
@Marshall
Minneota 2
Bloomington Jefferson 0
Final
Time: 10:45 AM
@Southwest MN State
Lakeville North 2
Russell-Tyler-Ruthton 0
Final
Time: 10:45 AM
@Southwest MN State
Andover 2
Heron Lake-Okabena/Fulda 1
Final
Time: 10:45 AM
@Southwest MN State
Eastview 2
Litchfield 1
Final
Time: 10:45 AM
@Southwest MN State
Tracy-Milroy-Balaton 2
Elk River 0
Final
Time: 10:45 AM
@Marshall
Wayzata 2
Canby 0
Final
Time: 10:45 AM
@Marshall
St. Michael-Albertville 2
Hutchinson 0
Final
Time: 11:00 AM
@Browerville
Brandon/Evansville 2
Long Prairie-Grey Eagle 0
Final
Time: 11:00 AM
@Browerville
Verndale 3
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 0
Final
Time: 11:00 AM
@Ada
Kittson County Central 2
Win-E-Mac 0
Final
Time: 11:00 AM
@Ada
Underwood 0
Ada-Borup-West 2
Final
Time: 11:00 AM
@Browerville
Henning 0
Browerville-Eagle Valley 2
Final
Time: 11:00 AM
@Shakopee
Southwest Christian 2
Willmar 1
Final
Time: 11:00 AM
@Sleepy Eye
Fairmont 0
Sleepy Eye 2
Final
Time: 11:00 AM
@Waterville
Nova Classical Academy 2
St. Clair 0
Final
Time: 11:00 AM
@Luverne
Windom Area 2
Adrian/Ellsworth 0
Final
Time: 11:00 AM
@Luverne
Hills-Beaver Creek 0
Luverne 2
Final
Time: 11:00 AM
@Duluth Marshall
Lakeview Christian 2
Two Harbors 0
Final
Time: 11:00 AM
@North St. Paul
Cannon Falls 2
Tartan 0
Final
Time: 11:00 AM
@North St. Paul
Grand Rapids 2
North St. Paul 1
Final
Time: 11:00 AM
@Sauk Rapids
Watertown-Mayer 2
St. Cloud Cathedral 0
Final
Time: 11:00 AM
@Sauk Rapids
Osakis 2
Wadena-Deer Creek 0
Final
Time: 11:00 AM
@Sauk Rapids
Little Falls 2
Holdingford 1
Final
Time: 11:00 AM
@Sauk Rapids
Albany 2
Royalton 0
Final
Time: 11:00 AM
@Montevideo
Lakeview 1
Ashby 1
Final
Time: 11:00 AM
@Duluth Marshall
Silver Bay 2
Duluth Marshall 0
Final
Time: 11:00 AM
@Irondale
St. Paul Como Park 0
Irondale 2
Final
Time: 11:00 AM
@Westbrook
New Ulm Cathedral 2
Springfield 0
Final
Time: 11:00 AM
@Shakopee
Eagan 2
Rochester Mayo 0
Final
Time: 11:00 AM
@Shakopee
East Ridge 2
Forest Lake 0
Final
Time: 11:00 AM
@Becker
Benson 2
PACT Charter 0
Final
Time: 11:00 AM
@Irondale
Park Center 2
Columbia Heights 0
Final
Time: 11:00 AM
@North Branch
Proctor 2
North Branch 1
Final
Time: 11:00 AM
@Shakopee
Kasson-Mantorville 0
Shakopee 2
Final
Time: 11:00 AM
@Becker
Legacy Christian 2
St. Louis Park 0
Final
Time: 11:00 AM
@Montevideo
BOLD 1
Cedar Mountain 1
Final
Time: 11:00 AM
@Pelican Rapids
Hillcrest Lutheran Academy 2
Rothsay 0
Final
Time: 11:00 AM
@North Branch
Carlton 2
St. Francis 0
Final
Time: 11:00 AM
@Pelican Rapids
Breckenridge 2
Lake Park-Audubon 0
Final
Time: 11:00 AM
@Pelican Rapids
Battle Lake 1
Pelican Rapids 1
Final
Time: 11:00 AM
@Browerville
New York Mills 2
Clinton-Graceville-Beardsley 0
Final
Time: 11:00 AM
@Winona Cotter
Triton 2
Schaeffer Academy 0
Final
Time: 11:00 AM
@Westbrook
Austin 2
Mankato Loyola 0
Final
Time: 11:30 AM
@Apple Valley
Centennial 2
Apple Valley 0
Final
Time: 11:30 AM
@Hayfield
Alden-Conger 2
LeRoy-Ostrander 0
Final
Time: 11:30 AM
@Wheaton
Mahnomen/Waubun 1
Wheaton/Herman-Norcross 2
Final
Time: 11:30 AM
@Apple Valley
Edina 2
Park of Cottage Grove 1
Final
Time: 11:30 AM
@St. Peter
Howard Lake-Waverly-Winsted 2
St. Peter 0
Final
Time: 11:30 AM
@St. Peter
Glencoe-Silver Lake 2
Nicollet 0
Final
Time: 11:30 AM
@Apple Valley
Caledonia 2
Cretin-Derham Hall 0
Final
Time: 11:30 AM
@Apple Valley
Avail Academy 2
Hastings 0
Final
Time: 11:30 AM
@Coleraine
Moose Lake-Willow River 2
International Falls 1
Final
Time: 11:30 AM
@Coleraine
Mesabi East 2
Hill City 0
Final
Time: 11:30 AM
@Coleraine
Cherry 2
Bigfork 0
Final
Time: 11:30 AM
@Mound
Rogers 2
Orono 0
Final
Time: 11:30 AM
@Wheaton
Lac qui Parle Valley 2
Park Christian 0
Final
Time: 11:30 AM
@Hayfield
Goodhue 2
Lyle/Austin Pacelli 0
Final
Time: 11:30 AM
@Mound
Sartell-St. Stephen 2
Rockford 1
Final
Time: 11:30 AM
@Mound
Buffalo 2
Mound Westonka 0
Final
Time: 12:00 PM
@Sleepy Eye
Madelia 2
Mountain Lake Area/Comfrey 0
Final
Time: 12:00 PM
@Pelican Rapids
Lake Park-Audubon 1
Pelican Rapids 1
Final
Time: 12:00 PM
@Pelican Rapids
Battle Lake 1
Rothsay 1
Final
Time: 12:00 PM
@Pelican Rapids
Breckenridge 1
Hillcrest Lutheran Academy 1
Final
Time: 12:00 PM
@Waterville
Minnetonka 2
Grand Meadow 0
Final
Time: 12:00 PM
@Waterville
Cleveland 2
Tri-City United 0
Final
Time: 12:00 PM
@Ada
Roseau 2
Climax/Fisher 0
Final
Time: 12:00 PM
@Ada
Fosston 2
Stephen-Argyle 0
Final
Time: 12:00 PM
@Ada
Nevis 2
East Grand Forks 0
Final
Time: 12:00 PM
@North Branch
Esko 2
Hibbing 1
Final
Time: 12:00 PM
@North Branch
Roseville 2
Princeton 1
Final
Time: 12:00 PM
@Westbrook
Mankato Loyola 0
Westbrook-Walnut Grove 2
Final
Time: 12:00 PM
@Westbrook
New Ulm Cathedral 2
Austin 0
Final
Time: 12:00 PM
@Marshall
Sioux Falls Roosevelt 2
Northfield 0
Final
Time: 12:00 PM
@Marshall
Chaska 2
Prior Lake 1
Final
Time: 12:00 PM
@Marshall
Maple Grove 2
Benilde-St. Margaret's 0
Final
Time: 12:00 PM
@Marshall
Lakeville South 2
Belgrade-Brooten-Elrosa 0
Final
Time: 12:00 PM
@Southwest MN State
Perham 2
LeSueur-Henderson 0
Final
Time: 12:00 PM
@Southwest MN State
Burnsville 2
Waconia 0
Final
Time: 12:00 PM
@Southwest MN State
Totino-Grace 2
Fergus Falls 0
Final
Time: 12:00 PM
@Southwest MN State
Owatonna 2
Yellow Medicine East 0
Final
Time: 12:00 PM
@Montevideo
Paynesville Area 2
Renville County West 0
Final
Time: 12:00 PM
@Montevideo
Wabasso 1
Montevideo 1
Final
Time: 12:00 PM
@Sauk Rapids
Foley 0
Sauk Rapids-Rice 2
Final
Time: 12:00 PM
@Sauk Rapids
Sauk Centre 2
Monticello 0
Final
Time: 12:00 PM
@Sauk Rapids
Pipestone Area 2
Kimball Area 0
Final
Time: 12:00 PM
@Sauk Rapids
Brainerd 2
Annandale 1
Final
Time: 12:00 PM
@North St. Paul
Farmington 3
North St. Paul 0
Final
Time: 12:00 PM
@North St. Paul
Woodbury 2
New Life Academy 0
Final
Time: 12:00 PM
@Luverne
Windom Area 2
Luverne 0
Final
Time: 12:00 PM
@Luverne
Adrian/Ellsworth 2
Hills-Beaver Creek 0
Final
Time: 12:00 PM
@Duluth Marshall
Two Harbors 1
Duluth Marshall 2
Final
Time: 12:00 PM
@Duluth Marshall
Wrenshall 2
Silver Bay 0
Final
Time: 12:00 PM
@Irondale
St. Paul Central 2
Duluth Denfeld 0
Final
Time: 12:00 PM
@Irondale
St. Croix Prep 2
Fridley 0
Final
Time: 12:20 PM
@St. Peter
Glencoe-Silver Lake 2
Howard Lake-Waverly-Winsted 0
Final
Time: 12:20 PM
@St. Peter
New Richland-H-E-G 2
Blue Earth Area 0
Final
Time: 12:30 PM
@Shakopee
East Ridge 1
Shakopee 2
Final
Time: 12:30 PM
@Shakopee
Chanhassen 2
Norwood-Young America 0
Final
Time: 12:30 PM
@Shakopee
Mankato West 2
Bethlehem Academy 1
Final
Time: 12:30 PM
@Shakopee
Eagan 2
Southwest Christian 0
Final
Time: 12:45 PM
@Mound
Sartell-St. Stephen 2
Buffalo 1
Final
Time: 12:45 PM
@Mound
Robbinsdale Cooper 2
United Christian Academy 0
Final
Time: 12:45 PM
@Coleraine
Hill City 2
International Falls 0
Final
Time: 12:45 PM
@Apple Valley
Mounds View 2
Fillmore Central 0
Final
Time: 12:45 PM
@Apple Valley
Stewartville 2
Concordia Academy 0
Final
Time: 12:45 PM
@Coleraine
Mesabi East 1
Greenway 2
Final
Time: 12:45 PM
@Coleraine
Ely 2
Moose Lake-Willow River 0
Final
Time: 12:45 PM
@Apple Valley
New Prague 2
Faribault 1
Final
Time: 12:45 PM
@Mound
Rockford 2
Mound Westonka 0
Final
Time: 1:00 PM
@North Branch
Carlton 0
North Branch 2
Final
Time: 1:00 PM
@Hayfield
Goodhue 2
Pine Island 0
Final
Time: 1:00 PM
@Duluth Marshall
Wrenshall 1
Duluth Marshall 2
Final
Time: 1:00 PM
@Hayfield
Alden-Conger 2
Dover-Eyota 0
Final
Time: 1:00 PM
@Duluth Marshall
Silver Bay 2
Lakeview Christian 0
Final
Time: 1:00 PM
@Montevideo
Wabasso 2
Lakeview 0
Final
Time: 1:00 PM
@Westbrook
Springfield 2
Austin 0
Final
Time: 1:00 PM
@Montevideo
BOLD 2
Renville County West 0
Final
Time: 1:00 PM
@Luverne
Edgerton 2
George-Little Rock 0
Final
Time: 1:00 PM
@Westbrook
New Ulm Cathedral 2
Westbrook-Walnut Grove 0
Final
Time: 1:00 PM
@Waterville
St. Clair 2
Minnesota Valley Lutheran 1
Final
Time: 1:00 PM
@Irondale
St. Paul Como Park 2
Columbia Heights 0
Final
Time: 1:00 PM
@Winona Cotter
Schaeffer Academy 0
Winona Cotter 2
Final
Time: 1:00 PM
@Pelican Rapids
Lake Park-Audubon 2
Rothsay 0
Final
Time: 1:00 PM
@Pelican Rapids
Battle Lake 2
Hillcrest Lutheran Academy 0
Final
Time: 1:00 PM
@Pelican Rapids
Breckenridge 2
Pelican Rapids 0
Final
Time: 1:00 PM
@Sauk Rapids
Royalton 2
Holdingford 1
Final
Time: 1:00 PM
@Sauk Rapids
St. Cloud Cathedral 2
Wadena-Deer Creek 0
Final
Time: 1:00 PM
@Sauk Rapids
Albany 2
Little Falls 0
Final
Time: 1:00 PM
@Sauk Rapids
Watertown-Mayer 2
Osakis 0
Final
Time: 1:00 PM
@Sleepy Eye
Mountain Lake Area/Comfrey 1
Sleepy Eye 1
Final
Time: 1:00 PM
@Irondale
Park Center 0
Irondale 2
Final
Time: 1:00 PM
@North St. Paul
New Life Academy 2
Tartan 1
Final
Time: 1:00 PM
@North St. Paul
Cannon Falls 2
Woodbury 0
Final
Time: 1:00 PM
@Ada
Roseau 0
Ada-Borup-West 2
Final
Time: 1:00 PM
@Ada
Stephen-Argyle 2
Win-E-Mac 0
Final
Time: 1:00 PM
@Browerville
Verndale 0
Browerville-Eagle Valley 2
Final
Time: 1:00 PM
@Browerville
Henning 2
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 0
Final
Time: 1:00 PM
@Browerville
Brandon/Evansville 2
New York Mills 1
Final
Time: 1:00 PM
@Becker
Eden Valley-Watkins 2
St. Louis Park 0
Final
Time: 1:00 PM
@Becker
Benson 1
Becker 2
Final
Time: 1:00 PM
@North Branch
Proctor 2
St. Francis 0
Final
Time: 1:15 PM
@Southwest MN State
Heron Lake-Okabena/Fulda 2
Litchfield 1
Final
Time: 1:15 PM
@Marshall
Champlin Park 2
Bloomington Jefferson 1
Final
Time: 1:15 PM
@Marshall
Wayzata 2
St. Michael-Albertville 0
Final
Time: 1:15 PM
@Southwest MN State
Lakeville North 2
Tracy-Milroy-Balaton 0
Final
Time: 1:15 PM
@Marshall
Minneota 2
Marshall 1
Final
Time: 1:15 PM
@Southwest MN State
Andover 2
Eastview 1
Final
Time: 1:15 PM
@Marshall
Canby 2
Hutchinson 0
Final
Time: 1:15 PM
@Southwest MN State
Russell-Tyler-Ruthton 2
Elk River 0
Final
Time: 1:20 PM
@St. Peter
New Richland-H-E-G 2
Blue Earth Area 0
Final
Time: 1:20 PM
@St. Peter
Nicollet 0
St. Peter 2
Final
Time: 1:30 PM
@Shakopee
Rochester Mayo 2
Willmar 1
Final
Time: 1:30 PM
@Shakopee
Chanhassen 2
Mankato West 1
Final
Time: 1:30 PM
@Maranatha Christian
Big Lake 3
Maranatha Christian 0
Final
Time: 1:30 PM
@Shakopee
Kasson-Mantorville 2
Forest Lake 0
Final
Time: 1:30 PM
@Wheaton
West Central Area 2
Park Christian 0
Final
Time: 1:30 PM
@Shakopee
Bethlehem Academy 2
Norwood-Young America 1
Final
Time: 1:30 PM
@Wheaton
Lac qui Parle Valley 2
Mahnomen/Waubun 0
Final
Time: 2:00 PM
@Montevideo
Ashby 1
Montevideo 1
Final
Time: 2:00 PM
@Mound
Orono 2
Mound Westonka 1
Final
Time: 2:00 PM
@Visitation
Holy Angels 2
Visitation 0
Final
Time: 2:00 PM
@Montevideo
Paynesville Area 2
Cedar Mountain 0
Final
Time: 2:00 PM
@Coleraine
Moose Lake-Willow River 2
Northeast Range 0
Final
Time: 2:00 PM
@Irondale
Fridley 2
Duluth Denfeld 0
Final
Time: 2:00 PM
@Irondale
St. Paul Central 2
St. Croix Prep 0
Final
Time: 2:00 PM
@Ada
Kittson County Central 2
Fosston 1
Final
Time: 2:00 PM
@Coleraine
International Falls 2
Bigfork 0
Final
Time: 2:00 PM
@Becker
Legacy Christian 2
West Lutheran 0
Final
Time: 2:00 PM
@North Branch
Roseville 2
Hibbing 0
Final
Time: 2:00 PM
@North St. Paul
Tartan 0
North St. Paul 2
Final
Time: 2:00 PM
@Winona Cotter
Triton 2
La Crescent-Hokah 0
Final
Time: 2:00 PM
@Duluth Marshall
Lakeview Christian 2
Duluth Marshall 0
Final
Time: 2:00 PM
@Winona Cotter
Lanesboro 2
Red Wing 1
Final
Time: 2:00 PM
@Becker
Minneapolis Washburn 2
PACT Charter 1
Final
Time: 2:00 PM
@North Branch
Esko 2
Princeton 1
Final
Time: 2:00 PM
@Waterville
Minnetonka 2
Tri-City United 0
Final
Time: 2:00 PM
@Mound
Rogers 2
Buffalo 0
Final
Time: 2:00 PM
@Hayfield
Blooming Prairie 2
Lyle/Austin Pacelli 0
Final
Time: 2:00 PM
@Sauk Rapids
Monticello 2
Foley 0
Final
Time: 2:00 PM
@Sauk Rapids
Annandale 2
Kimball Area 0
Final
Time: 2:00 PM
@Sauk Rapids
Sauk Centre 2
Sauk Rapids-Rice 0
Final
Time: 2:00 PM
@Sauk Rapids
Brainerd 2
Pipestone Area 0
Final
Time: 2:00 PM
@Ada
Nevis 2
Red Lake County Central 0
Final
Time: 2:00 PM
@Waterville
Cleveland 2
Grand Meadow 0
Final
Time: 2:00 PM
@Sleepy Eye
Fairmont 2
Madelia 0
Final
Time: 2:00 PM
@Ada
Underwood 2
Climax/Fisher 0
Final
Time: 2:00 PM
@Mound
Robbinsdale Cooper 2
DeLaSalle 1
Final
Time: 2:00 PM
@Hayfield
LeRoy-Ostrander 0
Hayfield 2
Final
Time: 2:00 PM
@Visitation
Simley 2
South St. Paul 0
Final
Time: 2:00 PM
@Coleraine
Cherry 0
Greenway 2
Final
Time: 2:00 PM
@Duluth Marshall
Silver Bay 2
Wrenshall 0
Final
Time: 2:15 PM
@St. Peter
Howard Lake-Waverly-Winsted 2
Glencoe-Silver Lake 1
Final
Time: 2:30 PM
@Marshall
Northfield 2
Prior Lake 0
Final
Time: 2:30 PM
@Shakopee
Eagan 1
Shakopee 2
Final
Time: 2:30 PM
@Shakopee
Southwest Christian 2
East Ridge 1
Final
Time: 2:30 PM
@Shakopee
Kasson-Mantorville 2
Rochester Mayo 1
Final
Time: 2:30 PM
@Shakopee
Willmar 2
Forest Lake 0
Final
Time: 2:30 PM
@Marshall
Benilde-St. Margaret's 2
Belgrade-Brooten-Elrosa 1
Final
Time: 2:30 PM
@Southwest MN State
Burnsville 2
Perham 0
Final
Time: 2:30 PM
@Southwest MN State
Waconia 2
LeSueur-Henderson 0
Final
Time: 2:30 PM
@Southwest MN State
Owatonna 2
Totino-Grace 1
Final
Time: 2:30 PM
@Southwest MN State
Yellow Medicine East 2
Fergus Falls 0
Final
Time: 2:30 PM
@Marshall
Maple Grove 2
Lakeville South 0
Final
Time: 2:30 PM
@Marshall
Sioux Falls Roosevelt 2
Chaska 0
Final
Time: 3:00 PM
@Waterville
Nova Classical Academy 2
Cleveland 0
Final
Time: 3:00 PM
@Sauk Rapids
St. Cloud Cathedral 2
Royalton 1
Final
Time: 3:00 PM
@Sauk Rapids
Wadena-Deer Creek 2
Holdingford 0
Final
Time: 3:00 PM
@Sleepy Eye
Sleepy Eye Saint Mary's 2
Madelia 0
Final
Time: 3:00 PM
@North Branch
St. Francis 2
Hibbing 1
Final
Time: 3:00 PM
@Browerville
Verndale 2
Brandon/Evansville 1
Final
Time: 3:00 PM
@Montevideo
Renville County West 2
Ashby 0
Final
Time: 3:00 PM
@Montevideo
BOLD 2
Wabasso 0
Final
Time: 3:00 PM
@Hayfield
Dover-Eyota 2
Lyle/Austin Pacelli 0
Final
Time: 3:00 PM
@Hayfield
Pine Island 2
Hayfield 1
Final
Time: 3:00 PM
@Ada
Fosston 2
East Grand Forks 0
Final
Time: 3:00 PM
@Ada
Underwood 2
Win-E-Mac 0
Final
Time: 3:00 PM
@Visitation
Holy Angels 2
South St. Paul 0
Final
Time: 3:00 PM
@Irondale
St. Paul Central 0
Irondale 2
Final
Time: 3:00 PM
@Irondale
St. Croix Prep 2
St. Paul Como Park 0
Final
Time: 3:00 PM
@Visitation
Simley 2
Visitation 0
Final
Time: 3:00 PM
@Ada
Nevis 1
Ada-Borup-West 2
Final
Time: 3:00 PM
@North Branch
Princeton 2
Carlton 0
Final
Time: 3:00 PM
@Winona Cotter
Plainview-Elgin-Millville 2
La Crescent-Hokah 0
Final
Time: 3:00 PM
@North St. Paul
Cannon Falls 2
Grand Rapids 0
Final
Time: 3:00 PM
@Sleepy Eye
Buffalo Lake-Hector-Stewart 2
Sleepy Eye 0
Final
Time: 3:00 PM
@Browerville
Kerkhoven-Murdock-Sunburg 2
Long Prairie-Grey Eagle 0
Final
Time: 3:00 PM
@Becker
Eden Valley-Watkins 2
Becker 1
Final
Time: 3:00 PM
@Becker
Legacy Christian 2
Benson 0
Final
Time: 3:00 PM
@North St. Paul
Farmington 2
Woodbury 0
Final
Time: 3:00 PM
@Waterville
Tri-City United 2
St. Clair 0
Final
Time: 3:00 PM
@Sauk Rapids
Watertown-Mayer 2
Albany 0
Final
Time: 3:00 PM
@Sauk Rapids
Little Falls 2
Osakis 1
Final
Time: 3:15 PM
@Mound
Rockford 2
Orono 1
Final
Time: 3:15 PM
@Coleraine
Ely 2
Northeast Range 0
Final
Time: 3:15 PM
@Coleraine
Mesabi East 2
Cherry 0
Final
Time: 3:15 PM
@Mound
Rogers 2
Sartell-St. Stephen 0
Final
Time: 3:15 PM
@Mound
DeLaSalle 2
United Christian Academy 1
Final
Time: 3:15 PM
@Coleraine
Hill City 2
Bigfork 0
Final
Time: 3:45 PM
@Marshall
Bloomington Jefferson 2
Hutchinson 1
Final
Time: 3:45 PM
@Marshall
Wayzata 2
Minneota 0
Final
Time: 3:45 PM
@Southwest MN State
Tracy-Milroy-Balaton 2
Eastview 0
Final
Time: 3:45 PM
@Southwest MN State
Lakeville North 2
Andover 0
Final
Time: 3:45 PM
@Marshall
Champlin Park 2
Canby 1
Final
Time: 3:45 PM
@Marshall
St. Michael-Albertville 0
Marshall 2
Final
Time: 3:45 PM
@Southwest MN State
Litchfield 2
Elk River 1
Final
Time: 3:45 PM
@Southwest MN State
Heron Lake-Okabena/Fulda 2
Russell-Tyler-Ruthton 0
Final
Time: 4:00 PM
@Hayfield
Goodhue 2
Alden-Conger 0
Final
Time: 4:00 PM
@North Branch
Esko 1
North Branch 2
Final
Time: 4:00 PM
@North Branch
Roseville 2
Proctor 0
Final
Time: 4:00 PM
@North St. Paul
New Life Academy 0
North St. Paul 2
Final
Time: 4:00 PM
@Irondale
Duluth Denfeld 2
Columbia Heights 1
Final
Time: 4:00 PM
@Sauk Rapids
Sauk Centre 2
Brainerd 0
Final
Time: 4:00 PM
@Sauk Rapids
Pipestone Area 2
Sauk Rapids-Rice 0
Final
Time: 4:00 PM
@Sauk Rapids
Monticello 2
Annandale 1
Final
Time: 4:00 PM
@Sauk Rapids
Kimball Area 2
Foley 0
Final
Time: 4:00 PM
@Waterville
Grand Meadow 2
Minnesota Valley Lutheran 0
Final
Time: 4:00 PM
@Waterville
Minnetonka 2
Waterville-Elysian-Morristown 0
Final
Time: 4:00 PM
@Sleepy Eye
Madelia 0
Sleepy Eye 2
Final
Time: 4:00 PM
@Irondale
Park Center 2
Fridley 0
Final
Time: 4:00 PM
@Winona Cotter
Red Wing 2
Winona Cotter 0
Final
Time: 4:00 PM
@Winona Cotter
Lanesboro 2
Triton 1
Final
Time: 4:00 PM
@Montevideo
Paynesville Area 2
Montevideo 0
Final
Time: 4:00 PM
@Montevideo
Cedar Mountain 2
Lakeview 1
Final
Time: 4:00 PM
@Visitation
South St. Paul 0
Visitation 2
Final
Time: 4:00 PM
@Visitation
Holy Angels 2
Simley 0
Final
Time: 4:00 PM
@Hayfield
Blooming Prairie 2
LeRoy-Ostrander 0
Final
Time: 4:00 PM
@Browerville
New York Mills 0
Browerville-Eagle Valley 2
Final
Time: 4:00 PM
@Browerville
Henning 2
Clinton-Graceville-Beardsley 0
Final
Time: 4:00 PM
@Ada
Stephen-Argyle 2
Roseau 0
Final
Time: 4:00 PM
@Ada
Red Lake County Central 2
Climax/Fisher 0
Final
Time: 5:00 PM
@Ada
Nevis 2
Kittson County Central 0
Final
Time: 5:00 PM
@Waterville
Nova Classical Academy 2
Minnetonka 0
Final
Time: 5:00 PM
@Waterville
Tri-City United 2
Grand Meadow 0
Final
Time: 5:00 PM
@Visitation
Holy Angels 2
Simley 0
Final
Time: 5:00 PM
@Visitation
South St. Paul 0
Visitation 2
Final
Time: 5:00 PM
@Winona Cotter
Red Wing 2
Lanesboro 1
Final
Time: 5:00 PM
@Ada
Fosston 2
Stephen-Argyle 1
Final
Time: 5:00 PM
@Ada
Underwood 2
Red Lake County Central 0
Final