Minnesota-Scores.Net LOADING

High School Volleyball Scores for Thursday, August 26, 2021

Time: 4:00 PM
@Annandale
Providence Academy 0
Annandale 3
Final
Time: 6:00 PM
@Fridley
Minneapolis Henry 3
Fridley 1
Final
Time: 6:00 PM
@Montevideo
Redwood Valley 3
Montevideo 0
Final
Time: 6:00 PM
@International Falls
Two Harbors 0
International Falls 3
Final
Time: 6:00 PM
@Duluth East
Princeton 1
Duluth East 3
Final
Time: 6:00 PM
@Benson
Lac qui Parle Valley 3
Benson 1
Final
Time: 6:00 PM
@Mounds Park Academy
Richfield 0
Mounds Park Academy 3
Final
Time: 6:00 PM
@Lindstrom
St. Paul Como Park 0
Chisago Lakes Area 3
Final
Time: 6:30 PM
@Esko
Cook County 0
Esko 3
Final
Time: 7:00 PM
@St. Louis Park
Park Center 3
St. Louis Park 1
Final
Time: 7:00 PM
@Nova Classical
St. Paul Highland Park 0
Nova Classical Academy 3
Final
Time: 7:00 PM
@Avail Academy
Columbia Heights 0
Avail Academy 3
Final
Time: 7:00 PM
@Wayzata
Maple Grove 0
Wayzata 3
Final
Time: 7:00 PM
@LeSueur
St. Peter 3
LeSueur-Henderson 0
Final
Time: 7:00 PM
@Hopkins
Centennial 3
Hopkins 0
Final
Time: 7:00 PM
@Lakeville North
Champlin Park 3
Lakeville North 0
Final
Time: 7:00 PM
@Chanhassen
Shakopee 3
Chanhassen 0
Final
Time: 7:00 PM
@Hibbing
Deer River 0
Hibbing 3
Final
Time: 7:00 PM
@Clearbrook
Blackduck 0
Clearbrook-Gonvick 3
Final
Time: 7:00 PM
@Northrop
Sleepy Eye 0
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T 3
Final
Time: 7:00 PM
@Cambridge
Coon Rapids 0
Cambridge-Isanti 3
Final
Time: 7:00 PM
@Coleraine
Mesabi East 1
Greenway 3
Final
Time: 7:00 PM
@Pine River
Laporte 0
Pine River-Backus 3
Final
Time: 7:00 PM
@Monticello
Buffalo 1
Monticello 3
Final
Time: 7:00 PM
@Granite Falls
Wabasso 0
Yellow Medicine East 3
Final
Time: 7:00 PM
@Burnsville
Mahtomedi 0
Burnsville 3
Final
Time: 7:00 PM
@St. Francis
Zimmerman 0
St. Francis 3
Final
Time: 7:00 PM
@Eveleth
Nashwauk-Keewatin 0
Eveleth-Gilbert 3
Final
Time: 7:00 PM
@Forest Lake
North Branch 2
Forest Lake 3
Final
Time: 7:00 PM
@Orono
Jordan 1
Orono 3
Final
Time: 7:00 PM
@Holy Angels
Bloomington Kennedy 0
Holy Angels 3
Final
Time: 7:00 PM
@Brooklyn Center
Cristo Rey Jesuit 0
Brooklyn Center 3
Final
Time: 7:00 PM
@Minnetonka
Rosemount 0
Minnetonka 3
Final
Time: 7:00 PM
@Robbinsdale Armstrong
Robbinsdale Cooper 0
Robbinsdale Armstrong 3
Final
Time: 7:00 PM
@St. Agnes
St. Paul Harding 0
St. Agnes 3
Final
Time: 7:00 PM
@Hutchinson
White Bear Lake 0
Hutchinson 3
Final
Time: 7:00 PM
@Waconia
Eden Prairie 3
Waconia 1
Final
Time: 7:00 PM
@Farmington
Northfield 3
Farmington 0
Final
Time: 7:00 PM
@Benilde-St. Margaret's
Southwest Christian 3
Benilde-St. Margaret's 0
Final
Time: 7:00 PM
@Springfield
Red Rock Central 3
Springfield 2
Final
Time: 7:00 PM
@South St. Paul
St. Paul Johnson 3
South St. Paul 0
Final
Time: 7:00 PM
@Hermantown
Duluth Marshall 0
Hermantown 3
Final
Time: 7:00 PM
@Rogers
St. Michael-Albertville 3
Rogers 2
Time: 7:15 PM
@New Ulm Cathedral
Cleveland 3
New Ulm Cathedral 2
Final
Time: 7:15 PM
@Clara City
Buffalo Lake-Hector-Stewart 0
MACCRAY 3
Final
Time: 7:15 PM
@Bemidji
Alexandria 3
Bemidji 1
Final
Time: 7:15 PM
@Plainview
Lewiston-Altura 3
Plainview-Elgin-Millville 0
Final
Time: 7:15 PM
@Chatfield
Rochester Lourdes 0
Chatfield 3
Final
Time: 7:15 PM
@Stewartville
Bethlehem Academy 0
Stewartville 3
Final
Time: 7:15 PM
@Marshall
Willmar 0
Marshall 3
Final
Time: 7:15 PM
@Pine Island
Dover-Eyota 3
Pine Island 1
Final
Time: 7:15 PM
@Lanesboro
Kingsland 1
Lanesboro 3
Final
Time: 7:15 PM
@Mabel
Grand Meadow 0
Mabel-Canton 3
Final
Time: 7:15 PM
@St. Cloud Tech
Big Lake 3
St. Cloud Tech 0
Final
Time: 7:15 PM
@Spring Grove
Southland 0
Spring Grove 3
Final
Time: 7:15 PM
@St. Clair
Janesville-Waldorf-Pemberton 3
St. Clair 2
Final
Time: 7:15 PM
@Dodge Center
Zumbrota-Mazeppa 3
Triton 0
Final
Time: 7:15 PM
@Winona
Caledonia 3
Winona 0
Final
Time: 7:15 PM
@Slayton
Canby 3
Murray County Central 0
Final
Time: 7:15 PM
@Hayfield
Fillmore Central 2
Hayfield 3
Final
Time: 7:15 PM
@Worthington
Heron Lake-Okabena/Fulda 3
Worthington 0
Final
Time: 7:15 PM
@Luverne
Edgerton 2
Luverne 3
Final
Time: 7:15 PM
@Byron
Faribault 1
Byron 3
Final
Time: 7:15 PM
@New Richland
Alden-Conger 0
New Richland-H-E-G 3
Final
Time: 7:15 PM
@Schaeffer Academy
LeRoy-Ostrander 3
Schaeffer Academy 0
Final
Time: 7:15 PM
@Cannon Falls
Rochester Century 1
Cannon Falls 3
Final
Time: 7:30 PM
@Crookston
Bagley 2
Crookston 3
Final
Time: 7:30 PM
@Ortonville
Dawson-Boyd 3
Ortonville 0
Final
Time: 7:30 PM
@Park Rapids
Nevis 3
Park Rapids Area 0
Final